Volné místo ve firmě SYNERGIE TEMPORARY HELP s.r.o.

Směnový TEAM LEADER s ukrajinštinou. 32.000 Kč / měsíc

Smluvní vztah pracovní smlouva
Lokalita Brno
Firma SYNERGIE TEMPORARY HELP s.r.o.
Hrubá mzda 30.000 – 35.000 Kč

Bohužel, tato nabídka již není aktuální.

Našli jsme pro vás ale jiné možnosti:

Do týmu hledáme kolegu, který nám pomůže s překlady z/do ukrajinštiny a který bude mít na starosti 10 – 15 zaměstnanců z Ukrajiny.
Hledáme zodpovědného člověka, který zná práci ve skladu, mluví česky i ukrajinsky a bude k dispozici při zaučování pracovníků ze zahraničí. Pokud jste komunikativní a rádi pracujete s lidmi, neváhejte nám zaslat životopis!

Náplň práce:
evidence docházek
překlady z/do ukrajinštiny
koordinace zaměstnanců na směně
zaučování zaměstnanců
školení BOZP, PO, …

Požadujeme:
zkušenosti ve skladu
výhodou práce na pozici koordinátora zaměstnanců
dobrá znalost českého jazyka a ukrajinštiny
spolehlivost, časová flexibilita
práci na 2 směny

Výhody:
fixní mzda 27.000 Kč + prémie 0 – 5.000 Kč – po zaučení navýšení
firemní telefon
5 týdnů dovolené
stravenky
skvělý tým českých a ukrajinských kolegů :)