Volné místo ve firmě Comac jobs s.r.o.

Montážní dělník - mzda až 35 000 Kč!

Smluvní vztah pracovní smlouva
Práce vhodná také pro absolventy
Lokalita Ovčáry, okres Kolín
Firma Comac jobs s.r.o.
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Hrubá mzda 27.450 – 35.000 Kč

O nás

Comac jobs s.r.o.

Najděte si lepší práci v aktuální nabídce pracovních míst z celé České Republiky. Hlavními zásadami společnosti Comac Jobs, je kvalitní výběr zaměstnanců, intenzivní komunikace, a to jak s kandidáty, se zaměstnanci, tak s klienty, absolutní dodržování zákonů a podmínek přidělování zaměstnanců určených státem (srovnatelné mzdové podmínky apod.), a podpora zaměstnanců v pracovních či pracovněprávních záležitostech po celou dobu pracovního poměru.

O nás

Hledáte novou práci? My hledáme nové kolegy, na které je spolehnutí. Nepotřebujete žádnou předchozí praxi, jen chuť do práce, vše ostatní vás naučíme!

Pro našeho významného klienta v oblasti auto-moto, hledáme nové kolegy do výroby na pozici

MONTÁŽNÍ DĚLNÍK

Náplň práce:

Náplní práce je příprava disků a kol pro montážní linku, vyskladňování pneumatik, vyvažování kol a další procesy spojené s finální kompletací pneumatik. Z důvodu fyzické náročnosti je pozice vhodná spíše pro muže.

Směnný provoz R/O/N.

Co od Vás očekáváme:

  • manuální zručnost
  • týmovou i samostatnou práci
  • fyzickou zdatnost
  • spolehlivost
  • chuť učit se něčemu novému
  • ochotu směnovat R/N/O¨
  • čistý trestní rejstřík

Co Vám můžeme nabídnout:

  • nástupní mzdu 27 450 Kč
  • bonusy 0 – 6500 Kč
  • stravenkový paušál
  • 25 dní dovolené
  • možnost svozů z Kolína
  • volné víkendy
  • nástup možný ihned
  • místo výkonu Kolín Ovčáry