- 34 000 – 37 000 Kč
- Plný úvazek
- Vhodné také pro absolventy
Společnost UNIPROX, spol. s r.o. se zabývá především prodejem a servisem balících strojů ULMA pro potravinářský průmysl. Jsme firma s dlouholetou tradicí a nabízíme stabilní zaměstnání.
• Zajišťování servisu a instalací balících strojů a zařízení především pro potravinářský průmysl
• Poskytování informací servisního charakteru a poradenské služby zákazníkům
• Pravidelné preventivní údržby a prohlídky
• Provádění oprav u zákazníka
• Vedení skladu náhradních dílů a jejich objednávání
• Účast na servisních školeních v ČR i v zahraničí
• Reporting
• SŠ vzdělání nejlépe v oblasti elektro
• Vyhláška č.50
• Praxe na pozici servisního technika alespoň 2 roky
• ŘP sk. B a ochota cestovat v rámci ČR
• Manuální zručnost, schopnost rychle se učit a získané vědomosti aplikovat v praxi
• Schopnost technického uvažování při hledání závad
• Časová flexibilita, samostatnost a odpovědnost
• Znalost AJ výhodou
• Bydliště Brno a okolí
• Práci ve stabilní společnosti
• Příjemný pracovní kolektiv
• Zaškolení a další vzdělávání
• Služební automobil i pro soukromé účely
• Mobilní telefon s firemním tarifem
• Notebook
• Příspěvek na stravování
• Nástupní plat 30 000Kč
• Po zaškolení navýšení platu
• Vyplácení odměn
• 13. plat
• Nástup ihned / dohodou
Pokud vás tato pozice zaujala, ozvěte se nám a pošlete životopis na e-mail přes .
Těšíme se na vás

Lenka otevřela ChatGPT a napsala: „Napiš mi životopis pro marketingovou pozici.“ Za pár sekund měla hotovo – jenže výsledek působil, jako by ho psalo 100 jiných lidí před ní.

Rok 2026 přináší na český pracovní trh největší balík změn za poslední roky. Zasáhnou stovky tisíc zaměstnanců a desetitisíce firem: minimální mzdy, benefity, hlášení pracovních úrazů i nové příspěvky pro rizikové profese. Kdo se připraví už teď, vyhne se chybám v daních, odvodových limitech i zpožděným hlášením.

Pojďme si ukázat, jak probíhá pracovní pohovor s personalistou a manažerem společnosti, kde se ucházíte o zaměstnání. Jak se na jednotlivé pohovory připravit? Jaké mohou padnout otázky a jak na ně odpovědět?

Možná to znáte. Pošlete životopis, absolvujete pohovor, vše vypadá slibně, dostanete příslib, že se firma brzy ozve, a pak ticho. Dny plynou, schránka zůstává prázdná a vy si kladete otázku: „Co se stalo?“ Tato situace má jméno: ghosting. A bohužel se netýká jen randění, ale i pracovního trhu.