Operátor výroby / dělník u lisovacího stroje - Choceň

Pracovní poměr práce na zkrácený úvazek
Smluvní vztah pracovní smlouva (na dobu neurčitou)
Lokalita Choceň
Firma Job´s One s.r.o.
Min. vzdělání Základní
Mzda 23.500 – 25.500 Kč

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Hledáme vhodné uchazeče pro klienta zabývajícího se sériovou výrobou dílů pro automobilový průmysl – protihlukové izolace, kobercové, plastové díly a pěnové izolace.

Náplň práce:

  • kontrola kvality vyráběných dílů pro automobilový průmysl
  • dokončovací práce na vyráběných dílech
  • balení dílů do zákaznických obalů
  • posuzování kvality
  • evidence vyrobených dílů do systému SAP

Požadujeme:

  • min. základní vzdělání
  • manuální zručnost, flexibilita, pečlivost
  • praxe s prací na výrobních strojích výhodou
  • ochota práce v třísměnném provozu

Nabízíme:

  • mzdové ohodnocení ve zkušební době cca 23.500,– Kč, po zaškolení dochází k automatickému navýšení mezd
  • stravné 100,– Kč/den
  • bonus 1500,– Kč po odpracovaném měsíci
  • nástup dle dohody
  • práce v moderním a čistém prostředí
  • možnost kariérního a odborného růstu
  • bezplatná autobusová doprava firemním autobusem
  • pro „přespolní“ možnost ubytování zdarma
  • roční bonus za splnění pracovního fondu
  • odměny při pracovních a životních jubileích
  • 25 dní dovolené