Obchodní zástupce/zástupkyně - Plzeň

Smluvní vztah pracovní smlouva (na dobu neurčitou)
Lokalita Plzeň
Firma AVE CZ odpadové hospodářství s.r.o.
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Hledáme posilu do týmu! Nebojíte se komunikovat a máte duši obchodníka? Dokážete se orientovat v číslech a „neotráví“ Vás ani drobná administrativa? Pak se nám ozvěte, rádi Vás poznáme.

Náplň práce:

  • Aktivně získávat nové zákazníky v oblasti odpadů a dalších služeb
  • Zpracovávat nabídky a návrhy smluv
  • Udržovat kontakt se stávajícími zákazníky a pečovat o ně
  • Příprava nabídek do výběrových řízení, ekonomické kalkulace
  • Zpracovávat podklady pro fakturaci zakázek
  • Zajišťovat firemní výkazy a reporting

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Praxi v oblasti obchodu podmínkou
  • Orientaci v oblasti nakládání s odpady / znalost příslušné legislativy výhodou
  • MS Office na uživatelské úrovni
  • Řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič
  • Komunikativnost, reprezentativní vystupování, schopnost porozumět potřebám klientů
  • Samostatnost, loajalitu a pozitivní přístup k práci

Nabízíme:

  • Samostatnou a odpovědnou práci v dynamicky se rozvíjející společnosti
  • Možnost profesního růstu
  • Práci v přátelském kolektivu
  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Firemní automobil
  • Telefon a notebook
  • Příspěvek na penzijní a životní pojištění
  • Bonusy a prémie
  • Příspěvek na stravné