Volné místo ve firmě INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Skvělá šance pro obchodníky - auto, neomezené bonusy

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Praha
Firma INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Kategorie Obchod, nákup a prodej zboží, Služby, umění a kultura, Stavebnictví a realitní služby
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Hrubá mzda 50.000 – 100.000 Kč

O nás

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Jsme předním poskytovatelem řešení pro nábor a agenturní zaměstnávání s více než 30ti lety zkušeností. Personální služby zajišťujeme pro naše zákazníky už od roku 1991.

Jsme zakládajícím členem Asociace poskytovatelů personálních služeb ČR a Asociácie personálnych agentúr SR. Poskytujeme komplexní personální služby na 14 pobočkách v ČR a 13 pobočkách na Slovensku.

Náplň práce:
Jste člověk, který se nezastaví před první překážkou a vždy se snaží hledat způsoby, jak dosáhnout cíle? Pokud navíc máte zkušenosti jako obchodní zástupce a ovládáte angličtinu, jste náš člověk! Pro inovativní interiérovou společnost hledáme nového kolegu!

  • akvizice nových klientů
  • schůzky se zákazníky v sídle jejich firem
  • péče o stávající klienty
  • příprava prezentací a nabídek

Nabízíme:

  • motivující práci, která vám umožní podílet se na vzrušujících projektech
  • atraktivní mzdu, skládající se z fixní a variabilní složky, jejíž výši ovlivňujete vy sami
  • služební automobil
  • dovolená navíc + sick days
  • stravenky
  • notebook + telefon
  • příspěvek na sportovní aktivity
  • slevy na produkty u spolupracujících dodavatelů

Požadujeme:

  • zkušenost jako obchodní zástupce
  • znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni
  • profesionální vystupování, komunikační dovednosti

  • Praha
  • EVROPA realitní kancelář
  • 60 000 – 120 000 Kč
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Pružná pracovní doba
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Služební auto
  • Vzdělávací kurzy
  • Zaměstnanecké akcie
  • Příspěvek na vzdělávání
  • Přátelské prostředí
včerejší

DoDo Czech s.r.o., HOBRA - Školník s.r.o., Rex Concepts BK Czech s.r.o., H & M Hennes & Mauritz CZ, s.r.o., NEW YORKER CZ, s.r.o., CLEAN Service CZ,spol. s r.o., Areklama s.r.o., LESS MESS STORAGE s.r.o., Mateřská škola, Praha 4, Voráčovská 2, EVROPA realitní kancelář, AZ FLEX, a.s., FLORA 24 s.r.o., Rex Concepts PLK Czech s.r.o., CHOBOLA s.r.o., K2 moto s.r.o., PORR a.s., Mattoni 1873 a.s., UlovDomov.cz s.r.o., Skanska a.s., Novitim s.r.o., Diakonie Českobratrské církve evangelické, New River International s.r.o., McDonald`s ČR spol. s r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., M. Částka, s.r.o., LOXIA Architectes Ingenierie s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., Kaufland Česká republika v.o.s., LPP Czech Republic, s.r.o., ČIPERA services s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., 21 Consult Group s.r.o., CentralWork s.r.o., European massage s.r.o., Teta drogerie a lékárny ČR s.r.o., COBAP s.r.o., LKQ CZ s.r.o., Česká spořitelna, a.s., JISTU recruitment s.r.o., Coweo Technologies s.r.o., PP 53, a.s., EAGLE FITNESS s.r.o., Pizza Hut, Nefrito laboratories, s.r.o., JLV, a.s., TESCOMA s.r.o., ROSSMANN, spol. s r.o., Eco Face s.r.o., DECATHLON z.s., mBlue Czech, s.r.o., Mlékárna Pragolaktos, a.s., Lidl Česká republika s.r.o., ELFETEX, spol. s r.o., Kongresové centrum Praha, a.s., TRAFICON TOBACCO RETAIL s.r.o., Ředitelství silnic a dálnic s. p., Košík.cz s.r.o., Daniel Menšík, HalfPrice, Globus ČR, v.o.s., H&B Group s.r.o., Tost s.r.o., PIZZA COMPANY s.r.o., PetCenter CZ s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Asistent / Asistentka, Back office pracovník / pracovnice, Recepční, Referent / Referentka, Telefonní operátor / operátorka, Telefonní prodejce / prodejkyně, Vedoucí týmu / Team leader, Balení zásilek, Disponent / disponentka dopravy, Dopravce / Dopravkyně, Kurýr / Kurýrka, Poštovní doručovatel / doručovatelka, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Specialista / specialistka logistiky, Taxikář / Taxikářka, Závozník / Závoznice, Investiční makléř / makléřka, Makléř / Makléřka, Pojišťovací poradce / poradkyně, Kuchař / Kuchařka, Manager, Obsluha lidí, Provozní / F&B Manager, Obchodní asistent / asistentka, Obchodník / Obchodnice, Pokladní, Pomocný pracovník / pracovnice v obchodě, Prodavač / Prodavačka, Vedoucí obchodu, Florista / Floristka, Uklízeč / Uklízečka, Zahradník / Zahradnice, Dekoratér / Dekoratérka, Obsluha strojů, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Generální ředitel / ředitelka (CEO), Oblastní ředitel / ředitelka, Oblastní manažer / manažerka, Provozní manažer / manažerka, Výkonný ředitel / ředitelka, Učitel, Pedagog / Učitelka, Pedagožka, Kontrolor / Kontrolorka, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně, Pracovník / pracovnice úklidové služby

Praha 9 - Horní Počernice, Praha 4 - Michle, Praha 4 - Podolí, Praha 4 - Kamýk, Praha 3 - Žižkov, Praha 10 - Hostivař, Praha 4 - Braník, Praha 10 - Vršovice, Praha 2 - Vinohrady, Praha 4 - Nusle, Praha 5 - Smíchov, Praha 5 - Stodůlky, Praha 10 - Strašnice, Praha 4 - Krč, Praha 10 - Dolní Měcholupy, Praha 9 - Hloubětín, Praha 6 - Vokovice, Praha 6 - Ruzyně, Praha 10 - Horní Měcholupy, Praha 5 - Lipence, Praha 9 - Kyje, Praha 9 - Dolní Počernice, Praha 1 - Nové Město, Praha 8 - Libeň

Nerovnoměrná pracovní doba s příklady

Pojďme se detailněji podívat, jak vypadá nerovnoměrně rozvržená pracovní doba na příkladech. Zjistíte, jak zákoník práce definuje nerovnoměrně rozvrženou pracovní dobu, a mnoho dalšího.

Žádost o prodloužení rodičovské dovolené + vzor

Potřebujete změnit délku své rodičovské dovolené? Stačí zaměstnavatele informovat, použijte náš formulář prodloužení rodičovské dovolené.

Jak na ukončení pracovního poměru dohodou? Využijte vzor

Často se stává, že potřebujete svůj pracovní poměr ukončit dříve a nemůžete ve stávajícím zaměstnání čekat na klasickou dvouměsíční výpovědní lhůtu. V dalším díle našeho miniseriálu o skončení pracovního poměru se zaměříme na tyto situace, tedy na ukončení pracovního poměru dohodou.

Alma Career s.r.o, skupina LMC mění název

Korporátní skupina LMC, provozovatel několika pracovních portálů v ČR, oznámila, že od 1. ledna 2024 se bude prezentovat pod novým názvem Alma Career s.r.o.. Tato změna představuje nejen reorganizaci, ale také krok k ještě další expanzi této skupiny. Změna názvu by měla podle oficiálního oznámení proběhnout bez nutnosti aktivní účasti klientů, čímž LMC Group deklaruje, že předejde nestabilitě svých služeb a možným přerušením. Firma zdůrazňuje, že smluvní a fakturační údaje zůstanou nezměněny s výjimkou obchodního názvu, což by mohlo vést k méně náročnému přechodu pro stávající i nové klienty.

Vše o ukončení pracovního poměru ze strany zaměstnavatele

Váš zaměstnavatel má možnosti, jak s vámi rozvázat pracovní poměr. Přeložíme si právnickou mluvu, abyste všemu rozuměli. Poukážeme na to, na co si musíte dát pozor. Na závěr si povíme, kdy vám zaměstnavatel výpověď dát nesmí.

Diskriminace na pracovišti - příklady a jak se bránit

Všichni jsme o diskriminaci slyšeli. Pojďme si vysvětlit, co to diskriminace je, jaké nejčastější typy diskriminace existují. Ukážeme si konkrétní příklady. Vysvětlíme si tři kroky, kterými se můžete proti diskriminaci bránit. A na závěr si řekneme, co diskriminace není.

Osobní ohodnocení pro zaměstnance státu

Osobní ohodnocení zaměstnance státní správy je zajímavou součástí mzdy. Zákoník práce jasně stanovuje podmínky, za kterých se osobní ohodnocení státnímu zaměstnanci uzná a v jaké výši. Může dosahovat až 100 %! Ve většině našich článků se věnujeme zaměstnancům soukromého sektoru, kteří pobírají mzdu. Často diskutovaným tématem je osobní ohodnocení zaměstnance a jeho nárok na něj. Podle zákona, respektive podle zákoníku práce, na osobní ohodnocení vzniká nárok jen určitým skupinám zaměstnanců státní správy, pobírajících plat, kteří splní zákonem stanovené podmínky.

Jak správně napsat pracovní řád + vzor zdarma

Specifickou interní směrnicí zaměstnavatele je pracovní řád, který zaměstnancům upřesňuje jejich povinnosti. Každá společnost by měla mít svůj pracovní řád, se kterým všechny své zaměstnance seznámí. Proto jsme pro vás připravili kompletní pracovní řád, který si můžete zdarma stáhnout a upravit dle potřeb své společnosti.

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením je důležité nejen pro sociální společnost, ale i pro vaši firmu. Ukážeme vám i jiné než jen finanční výhody. Pokud nemůžete osoby se zdravotním postižením zaměstnávat, představíme vám možnosti, jaké máte, abyste nemuseli odvádět částky do státního rozpočtu.

Přehledně: vše o brigádě nebo práci v důchodu

Ke svému starobnímu důchodu můžete pracovat na plný úvazek i na brigádě. Na co všechno máte nárok, si ukážeme v tomto článku. Připojíme i informace pro ty, kteří mají nárok na invalidní důchod. Po roce práce máte nárok na přepočítání a zvýšení svého starobního důchodu - ukážeme vám, jak na to.

AJ auto automobil bonus bonusy cíle dovolená hledám hledat IT Luže mobil náplň práce nové obchodní obchodní zástupce péče práce příspěvek sick day služební služební auto společnost sport stravenky telefon zástupce zkušenosti znalost anglické cíl díl dovednost inovativní interiér jazyk komunikační komunikační dovednost komunikační dovednosti náplň navíc obchod obchodník PC PR projekt příprava schůzky stav zákazník zkušenost