Hledáme lidem práci Manpower

HR Recruiter

Lokalita Plzeň
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Lidské zdroje a personální management

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Jste týmový hráč s obchodním duchem, který hledá nové motivující uplatnění? Nebo již máte zkušenosti z HR a chcete se posunout? Momentálně do mého týmu hledám konzultanta pro nábor specialistů k našim klientům. Máte zájem se dozvědět více?

Popis pozice:

- každodenní kontakt s kandidáty na specializovaných pozicích
- vytváření a udržování dlouhodobých kontaktů se společnostmi z plzeňského regionu
- využívání interních, externích databází a sociálních sítí jako LinkedIn nebo Facebook
- obchodní činnost - vyhledávání nových obchodních příležitostí
- tvorba zajímavých a chytlavých inzerátů

Profil kandidáta:

- energickou a samostatnou osobnost s obchodním duchem
- zkušenost z HR či obchodu výhodou
- kandidáta s ŘP skupiny B a alespoň komunikativní angličtinou
- kreativní duch vítán
- skvělý time management
- člověka, který se nebojí něčeho nového a má tah na branku!

Nabízíme:

– samostatnou a zodpovědnou práci, budete se tak moci podílet na úspěchu celé společnosti
– radost z úspěchu a vydělaných peněz – motivační mzdové ohodnocení se stabilní fixní složkou
– řadu benefitů – 28 dní volna celkem, možnost home office, kurzy angličtiny v rámci pracovní doby, stravenky, body do cafeterie, mobil i pro soukromé účely a mnoho dalších výhod
– práci v centru Plzně, se se skvělým stabilním kolektivem
– příležitostí k rozvoji – propracovaný systém zaškolení a následné vzdělávání
– možnost zúročení profesních znalostí a zkušeností
– nástup možný ihned

A jaké je to u nás ve společnosti můžete vidět zde :) - www.manpower.cz/nas-tym

  • Plzeň
  • Triangle Recruitment CZ s.r.o.
  • 25 000 – 55 000 Kč
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Práce z domova
  • Finanční bonusy / prémie
  • Firemní akce
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
  • Přátelské prostředí
  • Občerstvení na pracovišti
  • Children-friendly office
včerejší
  • Plzeň
  • 35 000 – 38 000 Kč
  • Vhodné pro cizince
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • 13., případně 14. plat
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Parkoviště
Zveřejněno: 24. dubna
  • Strakonice
  • Unique Personalservice s.r.o. v…
Zveřejněno: 17. listopadu
  • Ostrava
  • Work Service Czech s.r.o.
  • 20 000 – 29 999 Kč
Zveřejněno: 22. listopadu
  • Pardubice
  • Teleperformance CZ, a.s.
Zveřejněno: 2. listopadu
  • Ostrava-město
  • TEMPO TRAINING & CONSULTING a.s.
Zveřejněno: 16. února
Zveřejněno: 15. března
Zveřejněno: 4. dubna
Zveřejněno: 20. dubna
  • Plzeň
  • TOP Control s.r.o.
  • 90 – 115 Kč / hod
Zveřejněno: 5. října
  • Bojkovice
  • Ing. Karel Žáček
  • 19 000 – 31 500 Kč
  • Liberec
  • Krajská nemocnice Liberec, a.s.
  • 24 000 – 25 000 Kč
  • Nejdek
  • VLNAP a.s.
  • 24 000 – 30 000 Kč
  • Jindřichův Hradec
  • NSE Solutions, s.r.o.
  • 22 000 – 24 000 Kč
  • Ledeč nad Sázavou
  • ATOS, spol. s r.o. Ledeč nad Sázavou

Co dělat, když se setkáte se šikanou na pracovišti

Vše o sezónní práci v Česku i zahraničí

Trainee program – první práce pro absolventy

Zjistěte, jaké povinnosti má vedoucí zaměstnanec

Ve většině společností jsou vedoucí zaměstnanci, tedy zaměstnanci, kteří vedou alespoň jednoho podřízeného. Z pozice vedoucího zaměstnance mají tito kolegové specifické povinnosti, které jim stanovuje zákoník práce. Dozvíte se, jak je to se zkušební dobou, přesčasy i případným ukončením pracovního poměru ze strany vedoucího pracovníka či z vaší strany.

Vše, co potřebujete znát o práci v noci

Zaměstnavatel nechce převzít výpověď

Ukážeme vám, kdo může ve společnosti výpověď převzít, a dva způsoby, jak si nechat přijetí výpovědi zaměstnavatelem potvrdit. Poradíme vám, jak postupovat, pokud váš zaměstnavatel odmítl převzít výpověď.

Poznejte povinnosti vašeho zaměstnavatele

Pružná pracovní doba má své výhody i nevýhody

Přehledně: vše o brigádě nebo práci v důchodu

Co vědět o kvalifikační dohodě než ji podepíšete?

Zaměstnavatel za vás zaplatí drahé školení, ale na druhou stranu po vás chce podepsat kvalifikační dohodu, kterou se zaměstnavateli upíšete na několik let. Než podepíšete, zjistěte, za jakých podmínek se kvalifikační dohoda uzavírá, co všechno musí obsahovat a jaké z ní pro vás plynou závazky a případné pokuty.

AJ benefit Bor činnost data den Facebook hledám hodnocení home office HR interní inzerát IT kandidát konzultant kurz kurzy LinkedIn management mobil Most možnost nábor náplň práce nové obchodní Office ohodnocení pec plat Plzeň pozice práce pracovní RECRU recruiter rozvoj SOU specialist společnost společnosti stabilní stravenky školení uplatnění vzdělávání zkušenosti znalost cafeterie díl doby externí kolektiv kontakt kreativní list motivační mzdové náplň obchod osobnost PR pracovní doby profesní profi příležitost region sociální systém tvorba tým volna zájem zkušenost