Práce: Strojník Do Výroby

lokalita: Valašské Meziříčí zadavatel: Pracanti s.r.o.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Pro našeho významného klienta, který působí na českém trhu více jak 20 let se zaměřením na zpracování plochého skla pro domácí spotřebiče a pro montáž rámů a dveří s osvětlením pro vertikální lednice určené převážně do supermarketů hledáme vhodné kandidáty/-tky na pozici „strojník do výroby“.

Náplň práce:

  • Údržba a čištění stroje
  • Práce v nepřetržitém nebo třísměnném provozu

Požadujeme:

  • Manuální zručnost
  • Fyzickou zdatnost
  • Ochotu pracovat
  • Pracovní nasazení
  • Praxe v oboru

Nabízíme:

  • výkonnostní bonus/prémie
  • zálohový systém
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na ubytování
  • příplatky nad rámec zákoníku práce
  • zaměstnanecké benefity ( 5 týdnů dovolené, 13. plat, příspěvek na penzijní připojištění, poukázky na Flexi Pass )

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Pracovní poměr

Pracovní smlouva

Požadované vzdělání

Základní

Délka prac. poměru

na dobu určitou
9. 1. 2017 — 30. 6. 2017

Typ úvazku

Plný úvazek

Mzda

od 23.000 Kč

Chcete mít aktuální nabídky práce a brigád ve vaši lokalitě jako první? Vložte váš email:

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním
osobních údajů dle obchodních podmínek.