Práce: Obchodník, Regulační A Automatizační Technika

lokalita: České Budějovice zadavatel: Grafton Recruitment s.r.o.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Pro výrobce a dodavatele produktů kvalitní přístrojové, regulační a automatizační techniky hledáme posilu obchodního týmu pro oblast Jihočeského kraje.

Co budete dělat?

  • pečovat o stávající a vyhledávat nové zákazníky (B2B)
  • prezentovat produkty společnosti
  • účastnit se prodejních a výstavních veletrhů
  • tvořit zákazníkům technická řešení na míru včetně cenové nabídky

POŽADAVKY:

Očekáváme od Vás:

  • technické vzdělání a přehled v oblasti průmyslové automatizace
  • praxi na podobné pozici
  • komunikativní úroveň AJ nebo NJ (pravidelná zaškolení v zahraničí)
  • dobré komunikační a obchodní dovednosti
  • pozitivní a samostatnou osobnost se zodpovědným přístupem
  • jste aktivní řidič (sk.B)

BENEFITY:

Nabízíme:

  • mzdu odpovídající vašim obchodním výsledkům (fix + pohyblivá složka)
  • osobní automobil i k soukromému použití
  • home office
  • technické vybavení (tel., nb.)
  • 13. + 14.mzda
  • stravenky
  • pravidelné zaškolení v zahraničí
  • pravidelné firemní akce v ČR i zahraničí

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Typ úvazku

Plný úvazek

Chcete mít aktuální nabídky práce a brigád ve vaši lokalitě jako první? Vložte váš email:

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním
osobních údajů dle obchodních podmínek.

Toplist