Hledáme lidem práci Manpower

Skladník se zkušeností na retrak

Lokalita Hostivice
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Doprava, logistika a zásobování

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Vyznáte se v práci ve skladu? Umíte řídit VZV? Chcete pracovat v jednosměnném provozu? Pokud ano, pošlete nám svůj životopis a pojďme se setkat.

Pro menší sklad expediční firmy hledáme skladníka se zkušeností s VZV a retrakem.

Popis pozice:

Naskladňování a vyskladňování zboží všeho druhu

Obsluha VZV a retraku

Profil kandidáta:

Zkušenost s prací ve skladu

Nutná zkušenost s VZV a retrakem (nevadí pokud máte průkaz na VZV propadlý)

Spolehlivost

Nabízíme:

Spolupráci na DPČ

Mzda 150,- Kč / hod

Přátelské neformální prostředí

Lokalita: Hostivice (dostupné autobusem ze Zličína)

  • Rudná, Praha-západ
  • Randstad HR Solutions s.r.o.
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 22. března
  • Praha
  • 29 000 – 34 000 Kč
Zveřejněno: 27. března

DoDo Czech s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., BayWa r.e. Solar Systems s.r.o., Brink's Cash Solutions (CZ) a.s., ABS Bonifer Czech s.r.o., MITSUBISHI ELECTRIC AUTOMOTIVE CZECH s.r.o., AZ FLEX, a.s., TOPTRADE, spol. s r. o., MESSENGER a.s., ČSAD Střední Čechy , a.s., AUTO PATRON s.r.o., K2 moto s.r.o., PETROTRANS, s.r.o., Šmídl s.r.o., Česká pošta, s.p., CRI ameba.eu, s.r.o., LeasingTeam s.r.o., LEPŠÍ PRÁCE s.r.o., JAPE TRANSPORT, s.r.o., LK Trans s.r.o., C.S.CARGO a.s., cargo-partner ČR s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., Special Security Service s.r.o., Skanska a.s., Zavolejsikurýra.cz a.s., LKQ CZ s.r.o., HERČÍK a KŘÍŽ, spol. s r.o., Pánek DOSP s.r.o., Derpal Logistic s.r.o., OBB stavební materiály, spol. s r.o., KOSMAS s.r.o., OK GARDEN s.r.o., VansDeliver s.r.o., Ski a BikeCentrum Radotín s.r.o., HakimiStyle s.r.o., Globus ČR, v.o.s., INDEX NOSLUŠ s.r.o., Curso s.r.o., Stavební společnost Šlehofer, s.r.o., Triangle Recruitment CZ s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., PROROZVOZ s.r.o., CARGO-HORTIM, spol. s r.o., Sécheron Hasler CZ, spol. s r.o., open recruitment s.r.o., Human-Res s.r.o., Bolt Services CZ s.r.o., Věra Pietrasová, Grafton Recruitment s.r.o., delivrium s.r.o., Hájek a Boušová, spol. s r.o., Etimos Human s.r.o., Teta drogerie a lékárny ČR s.r.o., TextilEco a.s., Toprelax s.r.o., Správa železnic, státní organizace, Novitim s.r.o., DISPONERO s.r.o., Pražské Benátky s.r.o., Správa služeb hlavního města Prahy, Prusa Research a.s., BENDA zemní práce s.r.o., HOFMANN WIZARD s.r.o., New River International s.r.o., Krajské ředitelství policie hl. m. Prahy, Zrno zrnko s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Asistent / Asistentka, Back office pracovník / pracovnice, Fakturant / Fakturantka, Office manager, Recepční, Referent / Referentka, Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Balení zásilek, Disponent / disponentka dopravy, Dopravce / Dopravkyně, Dělník / Dělnice, Koordinátor / Koordinátorka, Kurýr / Kurýrka, Logistik / Logistička, Manažer / manažerka logistiky, Mechanik / Mechanička, Nákupčí, Obsluha strojů, Operátor / operátorka expedice, Poštovní doručovatel / doručovatelka, Pracovník / pracovnice poštovního provozu, Pracovník / pracovnice letového provozu, Převozník / Převoznice, Řidič / Řidička, Řídící letového provozu, Skladník / Skladnice, Specialista / specialistka logistiky, Strojvedoucí, Taxikář / Taxikářka, Technik / technička dopravy, Zasílatel / Zasílatelka, Závozník / Závoznice, Manažer / manažerka nákupu, Obchodník / Obchodnice, Prodavač / Prodavačka, Specialista / specialistka nákupu, Náborář / Náborářka, Bednař a obalovač / Bednařka a obalovačka, Zámečník / Zámečnice, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Autoelektrikář / Autoelektrikářka, Automechanik / Automechanička, Opravář / Opravářka, Servisní technik / technička, Zahradník / Zahradnice, Pracovník / pracovnice bezpečnostní služby, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně

Praha 9 - Horní Počernice, Praha 8 - Libeň, Praha 4 - Kamýk, Praha 9 - Dolní Počernice, Praha 4 - Braník, Praha 6 - Ruzyně, Praha 5 - Zličín, Praha 5 - Řeporyje, Praha 5 - Stodůlky, Praha 5 - Hlubočepy, Praha 1 - Nové Město, Praha 4 - Hodkovičky, Praha 4 - Nusle, Hostivice, Jeneč, Chýně, Dobrovíz, Rudná, okres Praha-západ, Tuchoměřice, Pavlov, okres Kladno, Nučice, okres Praha-západ, Ptice, Horoměřice, Číčovice, Unhošť, Kosoř

Pracovní smlouva na dobu určitou i neurčitou, její obsah a vzor

Vzdělávání v HR - TOP 10 magazínů

Co s sebou na úřad práce? Jaké vzít dokumenty

Přehledně: základní povinnosti zaměstnance

I vy se na pohovoru ptejte! Jaké jsou typy testování

Teambuilding z pohledu firmy i zaměstnance

Poradíme vám, jak efektivně hledat a najít práci

Kdo podává daňové přiznání za zaměstnance

Jak je to s dovolenou při ukončení práce

Kuriózní i nejžádanější zaměstnanecké benefity a daně

auto DPČ druh hledám Hostivice IT kandidát mzda náplň práce pozice práce prostředí sklad životopis firmy lokalita náplň obsluha PR profi přátelské v práci zkušenost