Projektový manažer (strojírenství)

Lokalita Kopřivnice
Firma ManpowerGroup s.r.o.
Kontakt Dominika Hlavová, zobrazit tel. číslo

Do společnosti zaměřené na strojírenskou výrobu hnacích systémů hledáme nového kolegu či novou kolegyni, který/á bude zodpovídat za vedení projektů především pro zahraniční klienty. Co si pod tím představit? Čtěte níže... :)

Popis pozice:

Na této pozici budete především:
- komunikovat s klienty, řešit s nimi jejich požadavky (většina z nich jsou klienti stávající, nebudete dělat akvizice)
- zpracovávat cenovou a technickou nabídku
- sestavovat harmonogram, kooperovat s konstruktéry a výrobou, dohlížet na dodržování termínů a realizaci zakázky
- realizovat nákup výrobních součástí, vytvářet poptávky u dodavatelů, vyhledávat nové dodavatele
- jezdit na výstavy

Profil kandidáta:

- technické/ strojírenské vzdělání nebo praxe
- znalost čtení výkresové dokumentace
- AJ na úrovni min. B2 (budete komunikovat se zahraničními zákazníky i dodavateli - telefonicky i mailem)
- zkušenost s nákupem či projektovým řízením v automotive prostředí velkou výhodou

Nabízíme:

- týden dovolené navíc
- příspěvek na penzijní připojištění
- jazykové kurzy
- pružná pracovní doba
- stravenky

Máte zájem o tuto nabídku?