Hledáme lidem práci Manpower

Obchodně-technický zástupce pro Karlovarský a Ústecký kraj

Lokalita Ústí nad Labem
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Obchod, nákup a prodej zboží
Jazyk. znalosti Anglický jazyk (Mírně pokročilý B1)

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Německá výrobní společnost v současné době hledá nového parťáka do obchodu. Takže... pokud hledáte nebo přemýšlíte o změně zaměstnání, jste obchodník tělem i duší, dokonce máte zájem o techniku, praxi v této oblasti nebo vystudovanou technickou školu, je ten pravý čas zaslat mi životopis. Jedná se o stabilní společnost, která o své zaměstnance pečuje, rozvíjí a jen tak je nepustí. Budete pánem svého času a na starost průmyslové regiony - Ústecký a Karlovarský.

Popis pozice:

  • prodej průmyslových maziv
  • akvizice nových obchodních příležitostí
  • převzetí portfolia stávajících zákazníků a rozvíjení obchodu u nich
  • vedení obchodních jednání
  • tvoření cenových kalkulací a nabídek
  • marketingová spolupráce při propagaci výrobků
  • péče o svěřený region - od Aše po Děčín

Profil kandidáta:

  • komunikativní angličtina - zákazníci jsou nadnárodní společnosti, proto budete hovořit anglicky poměrně často, ale není se čeho bát, žádnou obchodní angličtinu netřeba mít :-)
  • SŠ vzdělání technického směru
  • zkušenosti v obchodě B2B, obchodní jednání, navolávání schůzek je pro vás pohoda
  • aktivní řidič - přeci jen ten svěřený region je velký, takže být často za volantem na cestách vám nevadí

Nabízíme:

  • práci pro rozvíjející se nadnárodní společnost
  • fixní plat a bonusy
  • homeoffice
  • služební auto i k soukromým účelům
  • telefon, notebook
  • stravenky, životko a penzijko
  • kurzy a zaškolení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Benefity

  • Dovolená navíc Dovolená navíc
  • Sickdays Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie Finanční bonusy / prémie
  • Pružná pracovní doba Pružná pracovní doba
  • Služební auto Služební auto

  • Ústí nad Labem
  • MB "Sferinis kinas", odštěpný závod
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro seniory
  • Vhodné pro zdravotně postižené
    Benefity:
  • Práce z domova
  • Finanční bonusy / prémie
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
Zveřejněno: 22. dubna
  • Vinohrady, Praha
  • ENDORFIN WORLD s.r.o.
  • 30 000 – 40 000 Kč
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 17. dubna
  • Most
  • Probační a mediační služba
  • 27 700 – 39 600 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Sickdays
  • Studijní volno
  • Pružná pracovní doba
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Přátelské prostředí
  • Litomyšl
  • Pekařství a cukrářství Sázava s.r.o.
  • 24 000 – 33 000 Kč
  • Olomouc

Dominika Säcklová, McDonald`s ČR spol. s r.o., O2 Czech Republic a.s., VAŠE SLUNCE a.s., NN Životní pojišťovna N.V., pobočka pro Českou republiku, NOVÁK maso - uzeniny s.r.o., Globus ČR, v.o.s., NEIRO, s.r.o., Kaufland Česká republika v.o.s., AULO MJCZ s.r.o., SIRIUS FINANCE, a. s., COMPARTNER s.r.o., EVROPA realitní kancelář, SAFE LOGIC s.r.o., Möbelix, MB "Sferinis kinas", odštěpný závod, Lidl Česká republika s.r.o., ZDEMAR CZECH s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Asistent / Asistentka, Specialista / specialistka plánování, Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Telefonní operátor / operátorka, Telefonní prodejce / prodejkyně, Dispečer / Dispečerka, Disponent / disponentka dopravy, Bankovní specialista / specialistka, Finanční manažer / manažerka, Finanční poradce / poradkyně, Investiční makléř / makléřka, Makléř / Makléřka, Odborný asistent / asistentka, Osobní bankéř / bankéřka, Pojišťovací makléř / makléřka, Pojišťovací poradce / poradkyně, Číšník / Servírka, Kuchař / Kuchařka, Pomocný pracovník / pracovnice v gastronomii, Account Manager / Key Account Manager, Obchodní asistent / asistentka, Obchodník / Obchodnice, Obsluha lidí, Pokladní, Pomocný pracovník / pracovnice v obchodě, Prodavač / Prodavačka, Specialista / specialistka ve službách, Vedoucí obchodu, Masér / Masérka, Sociální pracovník / pracovnice, Terapeut / Terapeutka, Generální ředitel / ředitelka (CEO), Obchodní manažer / manažerka, Oblastní ředitel / ředitelka, Oblastní manažer / manažerka, Personální manažer / manažerka, Vedoucí týmu / Team leader, Výkonný ředitel / ředitelka, Řezník a uzenář / Řeznice a uzenářka, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně, Finanční specialista / specialistka

Ústí nad Labem, Celá ČR, Chabařovice

Na co máte právo při návratu z mateřské dovolené

Návrat do práce po mateřské či rodičovské dovolené nemusí být snadný. Odcházíte od svého dítěte, do týmu, který se částečně změnil. Povíme si, na co máte nárok, kdy vám váš zaměstnavatel musí držet vaše původní místo, kdy vás mohou přesunout na stejnou pozici, ale do jiného týmu a kdy vám žádné místo držet nemusí. Přidáme i základní informace o tom, na co jako rodič máte nárok.

Vše, co potřebujete vědět o cestovních náhradách

Na služební cestu se většina z nás těší. Můžete si i hezky přivydělat díky cestovním náhradám, neboli dietám. Na co všechno máte nárok? Jaké jsou vaše povinnosti na služební cestě? Kdy můžete služební cestu odmítnout? Zodpovíme v našem článku.

Poradíme vám, jak efektivně hledat a najít práci

Hledání práce je běh na dlouhou trať. Pojďme najít novou, vysněnou práci, práci, která vás bude bavit. Vysvětlíme si postup, jak hledat práci a v dalších článcích vám pomůžeme se vším, co k vysněné práci potřebujete. S námi to zvládnete!

Co vše lze měnit v pracovní smlouvě a jak na zkrácený úvazek

Přiblížíme si zkušební dobu, jak je dlouhá, jak ji lze prodlužovat. A co vše se dá dodatkem v pracovní smlouvě změnit. Připravili jsme pro vás i vzor dodatku k pracovní smlouvě. Podíváme se, jak vypadá pracovní smlouva na zkrácený úvazek.

Vše o služebním autě k soukromým účelům

Benefit nebo pracovní pomůcka, to je služební auto. Ukážeme si, co vše má na starosti zaměstnavatel, co zaměstnanec. Kdy a za jakých podmínek může zaměstnanec využít služební auto i k soukromým účelům, kdo jej může řídit a jak je to se srážkami ze mzdy. K dispozici máte i vzor smlouvy o užívání vozidla pro soukromé a služební účely.

Vše o ukončení pracovního poměru ze strany zaměstnavatele

Váš zaměstnavatel má možnosti, jak s vámi rozvázat pracovní poměr. Přeložíme si právnickou mluvu, abyste všemu rozuměli. Poukážeme na to, na co si musíte dát pozor. Na závěr si povíme, kdy vám zaměstnavatel výpověď dát nesmí.

Rekvalifikační kurzy od úřadu práce

Až 50 000 Kč na získání nové nebo zvýšení, rozšíření či prohloubení dosavadní kvalifikace, jinými slovy odborné způsobilosti. Povíme si, jaké jsou podmínky pro uchazeče, jak podat žádost a jak dále postupovat, aby byl kurz uhrazen Úřadem práce.

Jak je to s dovolenou při ukončení práce

Končíte ve stávajícím zaměstnání a stále máte zůstatek dovolené. Nejprve si spočítáme, zda opravdu na dovolenou máte nárok, abyste nebyli nepříjemně překvapeni. Vysvětlíme si, kdy si dovolenou můžete ve výpovědní době vybrat. Vysvětlíme si, že zaměstnavatel vám čerpání může nařídit, a to i ve výpovědní lhůtě. A doplníme, jak je to s proplácením.

Kdy vám musí schválit neplacené volno + VZOR

Pokud si potřebujete v práci vzít neplacené volno, poradíme vám, kdy máte nárok a kdy se se zaměstnavatelem musíte domluvit a požádat jej o souhlas. Ukážeme si, jak napsat žádost o neplacené volno.

Vše o stažení výpovědi ze strany zaměstnance

Stažení výpovědi zaměstnancem je vlastně prosbou ke stávajícímu zaměstnavateli, aby si vás v práci ponechal. Zaměstnavatele není možné ke stažení výpovědi přimět. Pokud zaměstnavatel souhlasí, stačí vyplnit formulář ke stažení výpovědi, který naleznete v našem článku.

AJ anglicky angličtina auto bonus bonusy Děčín den HR inzerát inzeráty IT kandidát kraj kurz kurzy Luže marketing místa nové obchodní Office péče plat pohoda postup pozice práce pracovní pracovní místa služební služební auto SOU společnost společnosti spolupráce stabilní stravenky školení technik telefon uchazeč vedení vyšší vzdělání zaměstnání zástupce zkušenosti životopis jednání karlovarský národní německá obchod obchodní jednání obchodník oblast oblasti PC poměr PR prodej profi průmysl průmyslové průmyslový příležitost případ přístup region řidič technické technický volná pracovní místa výrobní zájem zákazníci zákazník zkušenost