Volné místo ve firmě INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Zajímavá práce v rodinné firmě, bez nočních,ubytování

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Kralupy nad Vltavou
Firma INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Technické obory, Ostatní
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda 28.000 – 35.000 Kč

O nás

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Náplň práce:
Hledáte stabilní práci bez nočních směn a s volnými víkendy s možností ubytování? Chcete pracovat v menší české rodinné firmě s pohodovým kolektivem? Pak máme nabídku přímo pro Vás! Jedná se o velmi zajímavou a pestrou práci s využitím moderních zařízení, na kterou není třeba žádná praxe, vše Vás rádi naučíme — pozice je proto vhodná i pro absolventy! Nástup je možný ihned, a to přímo do KMENOVÉHO stavu společnosti. Tato pozice je svým charakterem vhodnější spíše pro muže.

Vaší náplní práce bude:

  • příprava forem pro tisk

Nabízíme:

  • Velmi dobré mzdové ohodnocení + bonusy
  • možnost ubytování po-pá
  • Stravenkový paušál
  • Penzijní připojištění
  • Práce v dobře dostupné lokalitě
  • Firemní parkování
  • Jistotu stabilního zaměstnání
  • Zaučení šikovným kolegou

Požadujeme:

  • Manuální zručnost
  • Fyzickou zdatnost
  • Ochotu pracovat v dvousměnném provozu bez nočních

  • Dobrovíz
  • Stokvis Promi s.r.o.
  • 28 000 – 32 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie
  • Firemní akce
  • Kafetérie
  • Příspěvek na stravování
  • Přátelské prostředí
  • Občerstvení na pracovišti
  • Parkoviště
Zveřejněno: 26. března
  • Slaný
  • Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.
  • Praha
  • ManpowerGroup s.r.o.
  • 209 – 300 Kč / hod

DoDo Czech s.r.o., SVAPOMONT s.r.o., MANDÍK, a.s., K2 moto s.r.o., CLEAN Service CZ,spol. s r.o., 4NL a.s., FLORA 24 s.r.o., VELKÁ PECKA s.r.o., AUTO PATRON s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., FIEGE s.r.o., Město Odolena Voda, SYNERGIE TEMPORARY HELP s.r.o., Golf Beřovice s.r.o., SKYCLEAN s.r.o., Ing. Jiří Čedík, Stokvis Promi s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., TOI TOI, sanitární systémy, s r.o., Quality Shop s.r.o., PROTEOR CZ s.r.o., Lagardere Travel Retail, a.s., LEPŠÍ PRÁCE s.r.o., Kaufland Česká republika v.o.s., Manuvia FairJob s.r.o., Petr Malík, Česká pošta, s.p., ARAMARK, s.r.o., EUROPA Union Service a.s., open recruitment s.r.o., ProJobEU s.r.o., Automyčka Express s.r.o., 21 Consult Group s.r.o., H&B Group s.r.o., Blanik Aircraft CZ s.r.o., Novitim s.r.o., Skanska a.s., AC Jobs, s.r.o., Daniel Menšík, Markmont, s.r.o., Stavební společnost Šlehofer, s.r.o., HERČÍK a KŘÍŽ, spol. s r.o., CRI ameba.eu, s.r.o., Triangle Recruitment CZ s.r.o., ProfesKontakt, s.r.o., Aleš Veselý, abc květiny s.r.o., JANEMI s.r.o., NEW YORKER CZ, s.r.o., Jitka Poláková

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Balení zásilek, Disponent / disponentka dopravy, Kurýr / Kurýrka, Operátor / operátorka expedice, Poštovní doručovatel / doručovatelka, Řidič / Řidička, Taxikář / Taxikářka, Závozník / Závoznice, Skladník / Skladnice, Dělník / Dělnice, Florista / Floristka, Obsluha strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Údržbář / Údržbářka, Uklízeč / Uklízečka, Zahradník / Zahradnice, Zámečník / Zámečnice, Dekoratér / Dekoratérka, Zahradní architekt / architektka, Lakýrník / Lakýrnice, Mistr / Mistrová, Svářeč / Svářečka, Autoelektrikář / Autoelektrikářka, Automechanik / Automechanička, Konstruktér / Konstruktérka, Mechanik / Mechanička, Montážník / Montážnice, Opravář / Opravářka, Operátor / operátorka výroby, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Servisní technik / technička, Technik / technička výroby, Technolog / technoložka výroby, Pomocný pracovník / pracovnice v zemědělství, Technik / technička v zemědělství, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektrikář / Elektrikářka, Revizní technik / technička, Pracovník / pracovnice úklidové služby

Praha 9 - Horní Počernice, Praha 10 - Hostivař, Praha 4 - Braník, Praha 7 - Holešovice, Praha 3 - Žižkov, Praha 9 - Dolní Počernice, Praha 7 - Troja, Praha 6 - Bubeneč, Praha 6 - Ruzyně, Praha 8 - Libeň, Praha 9 - Letňany, Praha 1 - Staré Město, Postřižín, Odolena Voda, Klecany, Zdiby, Beřovice, Dobrovíz, Slaný, Mělník, Hostivice, Kladno

Prodloužení, nemoc či dovolená ve zkušební době? Poradíme, jak na to

Vše, co potřebujete vědět o zkušební době. Co je to zkušební doba, je zkušební doba povinná, jak dlouhá je zkušební doba, může být zkušební doba prodloužena? Co zkušební doba a nemoc, zkušební doba a dovolená, nebo co když otěhotníte? Včetně vzoru výpovědi pro zaměstnance.

Česká tisková kancelář - její role a význam

Česká tisková kancelář (ČTK), stojící jako maják nezávislého zpravodajství, je veřejnoprávní zpravodajská agentura v České republice. Tento článek vás provede jejím unikátním obchodním modelem, který nepotřebuje státní dotace, a objasní, jak ČTK poskytuje rychlé a objektivní informace, jež jsou zásadní pro české novináře a veřejnost. Odhalte, jak se organizace přizpůsobuje digitální době a podporuje svobodu tisku.

Kdy a jak oznámit těhotenství v práci

Poznejte povinnosti vašeho zaměstnavatele

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce

Znáte všechny podmínky konkurenční doložky?

Zjistěte, jaké povinnosti má vedoucí zaměstnanec

Ve většině společností jsou vedoucí zaměstnanci, tedy zaměstnanci, kteří vedou alespoň jednoho podřízeného. Z pozice vedoucího zaměstnance mají tito kolegové specifické povinnosti, které jim stanovuje zákoník práce. Dozvíte se, jak je to se zkušební dobou, přesčasy i případným ukončením pracovního poměru ze strany vedoucího pracovníka či z vaší strany.

Vše o ukončení dohody o provedení práce

Dohoda o provedení práce a vše, co vás zajímá

Existují dvě dohody, v tomto článku se dozvíte vše o dohodě o provedení práce. Kdy a jak se platí daně, jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním. Abyste měli kompletní informace, připojili jsme i vzor dohody o provedení práce. Po úpravě zákoníku práce dochází ke změnám u dohod, a my vám tyto změny jasně, stručně a srozumitelně představíme. Vzorová dohoda o provedení práce k tisku je pro vás zcela zdarma, můžete ji upravovat dle svých potřeb.

Jak správně napsat pracovní řád + vzor zdarma

Specifickou interní směrnicí zaměstnavatele je pracovní řád, který zaměstnancům upřesňuje jejich povinnosti. Každá společnost by měla mít svůj pracovní řád, se kterým všechny své zaměstnance seznámí. Proto jsme pro vás připravili kompletní pracovní řád, který si můžete zdarma stáhnout a upravit dle potřeb své společnosti.

absolvent AJ bonus bonusy hodnocení IT možnost náplň práce ohodnocení parkování paušál penzijní připojištění pojištění pozice práce praxe připojištění řízení společnost společnosti stabilní stravenkový paušál ubytování vhodná víkend zaměstnání Zruč české firemní kolektiv kov mzdové náplň penzijní PR příprava stav