Hledáme lidem práci Manpower

Account manager pro oblast Vysočina (kancelář v Jihlavě)

Lokalita Jihlava
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Obchod, nákup a prodej zboží

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Pro společnost, která působí v oblasti hardwaru a nabízí barevná i černobílá multifunkční zařízení, tiskárny, faxy a digitální produkční zařízení, hledáme šikovného account managera, který se nebojí akvizic.

Popis pozice:

Hlavní náplň práce:

- hledání nových obchodních příležitostí v kraji Vysočina (menší a střední firmy)

- péče o část již stálých zákazníků a rozvíjení vztahů s nimi

- nabízení produktů společnosti ve spolupráci se specializovaným kolegou

- administrativa a reporting

Profil kandidáta:

Požadované schopnosti a dovednosti:

- aktivní řidič (většina času v terénu)

- maturitní zkouška (obchodní obor výhodou)

- základní orientace v IT

- obchodní dovednosti a zájem podílet se na zisku

- angličtina výhodou

Nabízíme:

Co Vám nabízíme:

- fixní mzdu + bonusy

- automobil i k osobním účelům

- notebook + mobilní telefon

- 20 dní dovolené + 7 personal days

- flexibilní pracovní doba

- příspěvek na stravování

  • Staré Město, Praha
  • Affiliate Bonus s.r.o.
  • 38 529 – 40 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 9. května
  • Kolín
  • Mi - King s.r.o.
  • 40 000 Kč
Zveřejněno: 18. listopadu
  • Braník, Praha
  • Sprinx Systems,  a.s.
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Pružná pracovní doba
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na vzdělávání
  • Příspěvek na mobilní tarif
  • Přátelské prostředí
Zveřejněno: 11. února
  • Kolín
  • 40 000 Kč
Zveřejněno: 3. října
  • Praha
  • Oyster Consulting, s.r.o.
Zveřejněno: 22. června
  • Olomouc
  • Smurfit Kappa Olomouc s.r.o.
  • 30 000 – 40 000 Kč
Zveřejněno: 4. července
  • Holešovice, Praha
  • Bold Interactive s.r.o.
  • Zkrácený úvazek
Zveřejněno: 29. března
  • Zlín
  • MGM COMPRO s.r.o.
  • 24 000 – 40 000 Kč
Zveřejněno: 15. dubna
  • Zlín
Zveřejněno: 16. března
  • Praha
  • A.C.E. Media Ventures, Inc. (…
Zveřejněno: 30. května
  • Praha
  • People Place & Partners a.s.
  • 40 000 – 49 999 Kč
Zveřejněno: 25. listopadu
  • Žižkov, Praha
  • ALANIS s.r.o.
  • 16 400 – 35 000 Kč
Zveřejněno: 11. března
  • 16 400 – 40 000 Kč
  • Mnichovo Hradiště
  • Kofola a.s.
  • 25 000 – 28 000 Kč
  • 32 000 – 35 000 Kč
  • Karlín, Praha
  • HOTEL ČECHIE PRAHA, a.s.
Zveřejněno: 12. března

NN Životní pojišťovna N.V., pobočka pro Českou republiku, Randstad HR Solutions s.r.o., Česká spořitelna, a.s., 100% REWORK s.r.o., LPP Czech Republic, s.r.o., AC Jobs, s.r.o., ARAMARK, s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., ReindeerOIL s.r.o., AULO MJCZ s.r.o., Flagship EXECUTIVE SEARCH s.r.o., EVROPA realitní kancelář, ProfesKontakt, s.r.o., PROROZVOZ s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Analytik / analytička obchodu, Kurýr / Kurýrka, Řidič / Řidička, Bankovní specialista / specialistka, Finanční poradce / poradkyně, Investiční makléř / makléřka, Makléř / Makléřka, Osobní bankéř / bankéřka, Pojišťovací poradce / poradkyně, Obsluha lidí, Pomocný pracovník / pracovnice v gastronomii, Account Manager / Key Account Manager, Manažer / manažerka nákupu, Nákupčí, Referent / Referentka, Obchodník / Obchodnice, Pokladní, Prodavač / Prodavačka, Specialista / specialistka nákupu, Specialista / specialistka ve službách, Lékárník, Farmaceut / Lékárnice, Farmaceutka, Masér / Masérka, Sociální pracovník / pracovnice, Terapeut / Terapeutka, Generální ředitel / ředitelka (CEO), Oblastní ředitel / ředitelka, Personální manažer / manažerka, Výkonný ředitel / ředitelka, Kontrolor / Kontrolorka, Kontrolor / kontrolorka kvality, Obchodní zástupce / zástupkyně

Jihlava, Celá ČR, Jihlava, Jihlava

Assessment centrum - jak se připravit a uspět

Jak napsat průvodní dopis? Prohlédněte si vzor

Kdy máte nárok na odstupné a v jaké výši?

Poradíme vám, kdy máte nárok na odstupné dle zákoníku práce. Jak se počítá výše odstupného, jaké se odvádějí povinné odvody. Vše si ukážeme na konkrétních příkladech. V článku naleznete i případy, kdy nárok na odstupné nevzniká, nebo zaniká.

Jak zajistíte prodloužení pracovní smlouvy

Vše, co chcete vědět o pracovní neschopnosti

Onemocněli jste? Nejsme roboti, stát se to může každému. Poradíme vám, jak postupovat. Pro takové případy je zde institut dočasné pracovní neschopnosti. S námi se dozvíte vše o neschopence, vycházkách, kontrolách, které vás mohou navštívit, jak a kým budete v době vaší nemoci zaplaceni a mnoho užitečných rad. Připomeneme vám, jaké jsou vaše povinnosti.

Vše o sezónní práci v Česku i zahraničí

Jak napsat životopis, vzor v češtině a angličtině

Než odpovíte na inzerát ve své vysněné společnosti, je třeba mít připravený strukturovaný profesní životopis, který zaujme a sdělí vše potřebné. Pojďme si říci, jak správně napsat životopis, co napsat do životopisu. Poradíme, jaká je správná struktura životopisu. Společně si připravíme strukturovaný profesní životopis v češtině a angličtině a odpovíme na otázky, zda je nutné přidávat fotografii, zda máte koníčky a zájmy v životopise uvádět a mnohé další.

Nerovnoměrná pracovní doba s příklady

Novinářské syndikáty a asociace - na koho se obrátit při sdílení pracovních témat

Řešíte nárok na mateřskou dovolenou? Poradíme

Čekáte rodinu? Povíme si vše o mateřské dovolené, jaký máte nárok na mateřskou dovolenou, kdy je pro vás nejlepší si vybrat zbývající dovolenou. Dozvíte se, že v průběhu mateřské dovolené vám vzniká nárok na další dovolenou. Na konkrétních příkladech si ukážeme, které maminky mají na peněžitou pomoc v mateřství nárok, které naopak nemají. Pro srovnání vám ukážeme, jak dlouhou mají mateřskou v dalších zemích světa.

account account manager administrativa AJ angličtina auto automobil bonus bonusy Bor doba flexibilní hlavní hledám IT kancelář kandidát kraj manager mobil náplň práce obchodní pec péče pozice práce pracovní pracovní doba příspěvek reporting řízení společnost společnosti stravování telefon zkouška bar díl dovednost dovolené firmy kov mobilní náplň obchod obchodní dovednost obchodní dovednosti oblast oblasti obor osobní PR produkční profi příležitost report řidič schopnost schopnosti střední vztah zájem zákazník