NÁSTUP ROVNOU DO KMENE - lisař/seřizovač - TŘINEC

Třinec
22.000 – 32.000 Kč
Plný úvazek
Smluvní vztah
Minimální vzdělání
Odborné vyučení bez maturity

O nás

Comac jobs s.r.o.

Najděte si lepší práci v aktuální nabídce pracovních míst z celé České Republiky. Hlavními zásadami společnosti Comac Jobs, je kvalitní výběr zaměstnanců, intenzivní komunikace, a to jak s kandidáty, se zaměstnanci, tak s klienty, absolutní dodržování zákonů a podmínek přidělování zaměstnanců určených státem (srovnatelné mzdové podmínky apod.), a podpora zaměstnanců v pracovních či pracovněprávních záležitostech po celou dobu pracovního poměru.

Chcete stabilní práci s nástupem rovnou do kmene?
Chcete práci, kde se naučíte spoustu nového?

  • >> VOLEJTE zobrazit tel. číslo

Nabídka

  • NÁSTUP ROVNOU DO KMENE
  • PRÁCE VHODNÁ I PRO ABSOLVENTY
  • STABILNÍ PRÁCE POUZE NA DVĚ SMĚNY (bez nočních) S VOLÝMI VÍKENDY
  • mzdu dle zkušeností a délky praxe:

22 000 Kč – absolventi
25 000 Kč – 32 000 Kč – zkušení kolegové

  • kvartální odměny za docházku ve výši až 2 500,– Kč
  • tři až pět dnů dovolené navíc ročně po jednom odpracovaném roce
  • příspěvek na podnikové stravování ve výši 50%
  • příspěvek na penzijní připojištění dle délky působení ve firmě od 100,– Kč do 500,– Kč měsíčně
  • možnost se aktivně vzdělávat nejen v oboru, ale i v osobním růstu
  • možnost dalšího seberozvoje a kariérního růstu
  • prohlídka provozu samozřejmostí
  • NÁSTUP IHNED NEBO DOHODOU

Pracovní náplň

  • obsluha lisů
  • seřízení a nastavení výrobního stroje
  • kontrola chodu stroje
  • čištění a údržbě
  • kontrola a měření hotových výrobků

Požadujeme

  • výuční list nebo maturitu ve strojním oboru (SOU, SŠ s maturitou) výhodou
  • zodpovědný a pečlivý přístup k práci
  • ochotu pracovat ve dvousměnném provoze

PRO BLIŽŠÍ INFORMACE NÁS KONTAKTUJTE
Marek BADURA
tel.: zobrazit tel. číslo

Podívejte se i na jiné nabídky s podobným nastavením:

Lead - Project Advices s.r.o. | Lead - Project Advices s.r.o. | Mošnov Mošnov
  • 39 000 – 45 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 20. srpna
B of B cars s.r.o. | B of B cars s.r.o. | Kunčičky, Ostrava Kunčičky, Ostrava
  • 40 000 – 60 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 20. srpna
Ostrapack, s.r.o. | Ostrapack, s.r.o. | Vítkovice, Ostrava Vítkovice, Ostrava
  • 27 000 – 32 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 20. srpna
Job's One Staffing s.r.o. | Job's One Staffing s.r.o. | Třinec Třinec
  • 31 000 – 35 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro cizince
Zveřejněno: 20. srpna
Aga24, s.r.o. | Aga24, s.r.o. | Český Těšín Český Těšín
  • 25 000 – 27 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 20. srpna
Trenkwalder a.s. | Trenkwalder a.s. | Frýdek-Místek Frýdek-Místek
  • 26 000 – 35 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
Zveřejněno: 20. srpna
Stolárna na statku s.r.o. | Stolárna na statku s.r.o. | Bílov, Nový Jičín Bílov, Nový Jičín
  • 50 000 – 80 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 20. srpna
open recruitment s.r.o. | open recruitment s.r.o. | Modřany, Praha Modřany, Praha
  • 30 000 – 35 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 28. února
MK správní společnost s.r.o. | MK správní společnost s.r.o. | České Budějovice České Budějovice
  • 35 000 – 55 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 28. února
WITTE Nejdek, spol. s r.o. | WITTE Nejdek, spol. s r.o. | Nejdek Nejdek
  • 22 500 – 27 500 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 30. ledna
RNDr. Jindřich Kříž - klinická mikrobiologie, s.r.o. | RNDr. Jindřich Kříž -… | Nymburk Nymburk
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 28. února
TOPCHLAD s.r.o. | TOPCHLAD s.r.o. | Jilemnice Jilemnice
  • 40 000 – 45 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 30. ledna
Lead - HR Services s.r.o. | Lead - HR Services s.r.o. | Brno Brno
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 28. února
Robert Bosch, spol. s r.o. | Robert Bosch, spol. s r.o. | České Budějovice České Budějovice
  • od 35 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 29. ledna
Trodos trade s.r.o. | Trodos trade s.r.o. | Praha Praha
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 13. února
Oblastní spolek Českého červeného kříže Jihlava v likvidaci | Oblastní spolek Českého… | Jihlava Jihlava
  • 23 000 – 28 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 30. ledna
Rilancio s.r.o. | Rilancio s.r.o. | Praha Praha
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 28. února
Rodinný pivovar BERNARD a.s. | Rodinný pivovar BERNARD a.s. | Humpolec Humpolec
  • 25 000 – 35 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 28. února

Seznam zobrazených firem s inzercí dle nastavené filtrace:
Comac jobs s.r.o., RIGHT INDICADA s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., PPL CZ s.r.o., TopCNC s.r.o., Lead - Project Advices s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o., Orienta Czech s.r.o., HOFMANN WIZARD s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., MAXIN'S People Czech, s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., SH Job Partners s.r.o., PLAKOR CZECH s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., ROCKWOOL, a.s., B of B cars s.r.o., Martina bakery s.r.o., Ostrapack, s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., Job's One Staffing s.r.o., Aga24, s.r.o., Trenkwalder a.s., Stolárna na statku s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Dělník / Dělnice, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Brusič / Brusička, Obsluha strojů, Instalatér a topenář / Instalatérka a topenářka, Údržbář / Údržbářka, Zámečník / Zámečnice, Montážník / Montážnice, Podlahář / Podlahářka, Pokrývač / Pokrývačka, Pomocný pracovník / pracovnice ve stavebnictví, Stavební technik / technička, Svářeč / Svářečka, Autoelektrikář / Autoelektrikářka, Automontážník / Automontážnice, Kontrolor / Kontrolorka, Mechanik / Mechanička, Nástrojář / Nástrojářka, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Seřizovač / seřizovačka strojů, Soustružník / Soustružnice, Strojník / Strojnice, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Pomocný pracovník / pracovnice v průmyslu, Technik / technička výroby, Hutník / Hutnice, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrikář / Elektrikářka, Knihař / Knihařka, Tiskař / Tiskařka, Shift leader / Vedoucí směny, Strojní mechanik / mechanička

Seznam lokalit v zobrazených inzerátech:
Třinec, Český Těšín, Studénka, Ostrava, Nový Jičín, Petřvald, okres Karviná, Mošnov, Dolní Benešov, Kopřivnice, Nošovice, Frýdek-Místek, Bohumín, Havířov, Bílovec, Brušperk, Karviná, Orlová, Skřečoň, Bohumín, Kunčičky, Ostrava, Vítkovice, Ostrava, Hlučín, Rožnov pod Radhoštěm, Bílov, okres Nový Jičín

Přečtěte si aktuální články z naší poradny

Sdílené pracovní místo: Co to je a k čemu je to dobré?

Sdílené pracovní místo: Co to je a k čemu je to dobré?

Když se řekne "sdílené pracovní místo", možná si představíte dvě osoby, které se přetahují o jedno kancelářské křeslo. Ve skutečnosti jde o model, který se rychle stává populárním v mnoha firmách a může být skvělou volbou pro zaměstnavatele i zaměstnance. Pojďme si říct, co to je a jak sdílené pracovní místo mění pracovní trh.

Horko pod kontrolou: kdy musí zaměstnavatel zpomalit a zařadit úlevy

Horko pod kontrolou: kdy musí zaměstnavatel zpomalit a zařadit úlevy

Letní vlna veder přinesla na stavbách, ve skladech i v gastronomii hned několik hlášených kolapsů z přehřátí. Navzdory opakovaným varováním zůstává nejčastějším prohřeškem to, že firmy sice tuší riziko, ale povinné teplotní limity, bezpečnostní přestávky a pitný režim nehlídají systematicky. Portál JenPráce.cz proto připravil přehled, co zákon vyžaduje a na jakých místech podniky nejčastěji chybují.

Malá firma nebo korporát: Jaký je mezi nimi rozdíl, a který bude sedět víc?

Malá firma nebo korporát: Jaký je mezi nimi rozdíl, a který bude sedět víc?

Hledáte novou práci a přemýšlíte, kam se vydat? Možnosti jsou dvě – komorní atmosféra menší firmy, nebo stabilita a struktura korporátu. Každé prostředí má svá specifika, a to, co jednomu vyhovuje, může být pro druhého noční můra. Pojďme se na to podívat zblízka a zjistit, která varianta je pro vás ta pravá!

Tykání na pracovišti

Tykání na pracovišti

Po vstupu zahraničních společností na český trh se rozmohl “nešvar” tykání v práci. Cílem je, aby se všichni zaměstnanci ve společnosti cítili rovnocenní, bez ohledu na to, na jaké pozici pracují. Pojďme se podívat na výhody a nevýhody tykání na pracovišti. Ukážeme vám také, kdo nabízí tykání v práci, a jak se zachovat, pokud si s kolegy zatím tykat nechcete.

nabídka zkušenost
Za recenzi tvojí práce na JenFirmy.cz

VYHRAJ 1 000 Kč!

Za recenzi tvojí práce na JenFirmy.cz

JDU HODNOTIT