Volné místo ve firmě Comac jobs s.r.o.

Mechanik údržby | Seřizovač | Nástup rovnou do kmene

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Práce vhodná také pro absolventy
Lokalita Třinec
Firma Comac jobs s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Průmyslová a chemická výroba, Potravinářství a krmivářství
Hrubá mzda 28.000 – 40.000 Kč

O nás

Comac jobs s.r.o.

Najděte si lepší práci v aktuální nabídce pracovních míst z celé České Republiky. Hlavními zásadami společnosti Comac Jobs, je kvalitní výběr zaměstnanců, intenzivní komunikace, a to jak s kandidáty, se zaměstnanci, tak s klienty, absolutní dodržování zákonů a podmínek přidělování zaměstnanců určených státem (srovnatelné mzdové podmínky apod.), a podpora zaměstnanců v pracovních či pracovněprávních záležitostech po celou dobu pracovního poměru.

Náplň práce:

  • Seřizování a oprava strojů ve výrobě léčiv
  • Práce v kolektivu zkušených mechaniků
  • Provádění preventivní údržby s použitím moderních postupů diagnostiky zařízení
  • Spolupráce na instalaci nových výrobních linek

Co od Vás očekáváme:

  • Střední odborné vzdělání - ideálně v oboru mechanik/seřizovač >>> PRÁCE VHODNÁ I PRO ABSOLVENTY
  • Praxe v seřizování výrobních strojů a zařízení výhodou
  • Schopnost číst a porozumět technické dokumentaci v angličtině
  • Manuální zručnost, samostatnost a pečlivost
  • Dobrý zdravotní stav
  • Ochotu pracovat ve 3-směnném provozu

Co Vám můžeme nabídnout:

  • NÁSTUP ROVNOU DO KMENE
  • Zázemí stabilní společnosti
  • Kvalitní zaškolení a práci se zkušenými kolegy
  • Práci v moderním, čistém, klimatizovaném prostředí
  • 5 dnů dovolené navíc
  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Benefit plus karta - po zkušební době nabijeme každý měsíc na 1 000 Kč
  • Zákonné příplatky a odměny
  • Závodní stravování / stravenky
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Nákup firemních produktů se slevou
  • Výhodné mobilní tarify (i pro rodinné příslušníky)
  • Odměny dárcům krve, za významné životní a pracovní události
  • Karierní růst
  • Volné víkendy
  • Nástup ihned nebo dohodou

Benefity

  • Dovolená navíc Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst Kariérní růst
  • Slevy na firemní zboží Slevy na firemní zboží
  • Příspěvek na stravování Příspěvek na stravování

  • Karviná
  • Lead - Project Advices s.r.o.
  • 50 000 – 55 000 Kč
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Vzdělávací kurzy
  • Slevy na firemní zboží
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na vzdělávání
  • Přátelské prostředí
  • Závodní stravování
včerejší
  • Pržno, Frýdek-Místek
  • ManpowerGroup s.r.o.
  • 24 000 – 31 000 Kč
    Benefity:
Zveřejněno: 25. března
  • Vintířov
  • Pavel Valta, tel. 724 662 360, pavel…
  • Vhodné pro absolventy
Zveřejněno: 3. března
  • Vřesová
  • Jiří Hořejší – tel. 777 719 752
    Benefity:
  • Zaměstnanecké akcie
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Vřesová
  • Jiřina Boučková , Tel. 352 465 692,…
    Benefity:
  • Nymburk
  • Mgr. Jana Vachutková
Zveřejněno: 3. února

Autocentrum Ostrava s.r.o., HOBRA - Školník s.r.o., MANDÍK, a.s., DAIRY 4 FUN s.r.o., Comac jobs s.r.o., MG tech s.r.o., KOEXIMPO, spol. s r.o., IMPRO nábytek s.r.o., Vision Travel s.r.o., Pragolematik s.r.o., PLAKOR CZECH s.r.o., Beskydské uzeniny, a.s., ManpowerGroup s.r.o., Lead - Project Advices s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., GS Caltex Czech, s.r.o., Gi Group Czech Republic, s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, RIGHT INDICADA s.r.o., Manuvia Bonjob s.r.o., Globus ČR, v.o.s., Randstad HR Solutions s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., SH Job Partners s.r.o., TECHNOTRON - METAL s.r.o., FLORCENTRUM Foltýnová s.r.o., LogicVision s.r.o., Trenkwalder a.s., THERMA FM, s.r.o., Manuvia DreamJob s.r.o., Etimos Human s.r.o., Elektroservis Paskov s.r.o., ZAHRADY R+R - realizace a údržba zahrad s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., Skanska a.s., Lead - HR Services s.r.o., MONTYCON gastro, s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Dělník / Dělnice, Obsluha strojů, Operátor / operátorka expedice, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Obchodník / Obchodnice, Prodavač / Prodavačka, Malíř a natěrač / Malířka a natěračka, Seřizovač / seřizovačka strojů, Údržbář / Údržbářka, Zahradník / Zahradnice, Opravář / Opravářka, Lakýrník / Lakýrnice, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Přípravář / Přípravářka, Projektový / projektová manažerka, Automechanik / Automechanička, Automontážník / Automontážnice, Montážník / Montážnice, Nástrojář / Nástrojářka, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Svářeč / Svářečka, Technik / technička ve strojírenství, Inženýr / inženýrka ve výrobě, Kontrolor / Kontrolorka, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Plánovač / plánovačka výroby, Pomocný pracovník / pracovnice v průmyslu, Technolog / technoložka výroby, Servisní technik / technička, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Pomocný pracovník / pracovnice v potravinářství, Potravinářský dělník / dělnice, Zpracovatel / zpracovatelka potravin, Manažer / manažerka prodeje, Elektrikář / Elektrikářka, Specialista / specialistka kvality, Technik / technička automatizace

Ostrava, Celá ČR, Havířov, Bílov, okres Nový Jičín, Nošovice, Třinec, Český Těšín, Hnojník, Těrlicko, Horní Lomná, Dobrá, Karviná, Frýdek-Místek, Pržno, okres Frýdek-Místek, Frýdlant nad Ostravicí, Šenov, Petrovice u Karviné, Paskov, Rychvald, Krmelín, Fryčovice

Vše o sezónní práci v Česku i zahraničí

Vše o ukončení dohody o provedení práce

Za darování krve máte nárok na placené volno

Bezúplatné darování krve je úctyhodná činnost každého dárce. Proto i zákoník práce na dárce myslí a přiznává jim za darování krve nárok na volno z práce, a to dokonce volno placené. Ukážeme vám, jak správně svou nepřítomnost v práci nahlásit a jaké jsou výhody pro dárce.

Výpovědní lhůta a vše, co potřebujete znát

Chystáte se podat výpověď v práci nebo jste výpověď dostali? Pak je tento článek právě pro vás. Dozvíte se vše o výpovědní době, jak na ni nahlíží zákoník práce, jak se výpovědní doba počítá, jak je to s nemocí ve výpovědní době a mnoho dalších zajímavých a užitečných informací.

Jak napsat průvodní dopis? Prohlédněte si vzor

Řešíte nárok na mateřskou dovolenou? Poradíme

Čekáte rodinu? Povíme si vše o mateřské dovolené, jaký máte nárok na mateřskou dovolenou, kdy je pro vás nejlepší si vybrat zbývající dovolenou. Dozvíte se, že v průběhu mateřské dovolené vám vzniká nárok na další dovolenou.

Co vše lze měnit v pracovní smlouvě a jak na zkrácený úvazek

Kdy vám musí schválit neplacené volno + VZOR

Trainee program – první práce pro absolventy

Poradíme vám, jak efektivně hledat a najít práci

absolvent AJ benefit Bor dění event hodnocení IT měsíc mobil mobilní tarif mobilní tarify Most náplň práce odměny ohodnocení pečlivost penzijní připojištění plat pojištění postup práce pracovní praxe pro rodinné příslušníky prostředí příplatky připojištění příspěvek růst řízení samostatnost společnost společnosti spolupráce stabilní stravenky stravování školení tarif tarify víkend vzdělání zdravotní zdravotní stav Zruč dohodou dokument dovolené finanční firemní karta kolektiv kvalitní mobilní náplň navíc obor odbor odborné oprava penzijní PR příslušník schopnost stav stroj střední technické událost výrobní závod zkušební životní