Volné místo ve firmě AC Jobs / Advantage Consulting

HLEDÁME MISTRA DO VÝROBY (od 40.000 Kč)

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Prostějov
Zadavatel Advantage Consulting, s.r.o.
Kategorie Technické obory, Ostatní
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Hrubá mzda 40.000 – 45.000 Kč

O nás

Advantage Consulting, s.r.o.

Již od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Jsme ryze českou personální agenturou, která buduje svoji značku na dlouhodobých vztazích se zákazníky. Zakládá si na partnerském přístupu založeném na oboustranné důvěře, na vysoké úrovni poskytovaných služeb a individuálním přístupu.

Co od Vás očekáváme:

Základní info:
Mezinárodní společnost hledá do svého týmu Mistra, který má již na této pozici praxi. Pokud právě vy jste na této pozici působil/a, vyznáte se v procesním řízení, vedl/a jste partu lidí a máte angličtinu na mírnější úrovni, tak nám pošlete svůj životopis!

Pracovní náplň:

  • Odpovědnost za plnění stanovených cílů
  • Organizace práce ve výrobě
  • Zajištovat hospodárnost ve výrobě
  • Seznámení nových pracovníků s pravidly bezpečnosti a kvality
  • Práce ve směnném provoze

Požadujeme:

  • Praxi na pozici Mistr
  • Znalost procesního řízení
  • Zkušenost s vedením týmu
  • Mírně pokročilou angličtinu – B1
  • Pečlivost, komunikativnost, odolnost vůči stresu
  • Znalost PC

Nabízíme:

  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek a stravování
  • FexiPass
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Profesní růst
  • Práci v čistém prostředí
  • Fajn partu na pracovišti :)
  • Místo výkonu práce: Prostějov

  • Nymburk
  • RNDr. Jindřich Kříž - klinická…
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 28. února
  • České Budějovice
  • Robert Bosch, spol. s r.o.
  • od 35 000 Kč
Zveřejněno: 29. ledna
  • Modletice
  • Personal Partner s.r.o.
  • 19 700 – 20 000 Kč
  • Nejdek
  • WITTE Nejdek, spol. s r.o.
  • 22 500 – 27 500 Kč
Zveřejněno: 30. ledna

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Prostějov, Olomouc, Vyškov, Litovel, Přerov, Kroměříž

Jak si ve společnosti najít novou pozici

Zajímá vás změna pozice v zaměstnání? Na stávající pozici se již nerozvíjíte a neučíte se ničemu novému, ale ze společnosti odejít nechcete. Pak je čas si najít novou pozici v rámci společnosti. Pojďte se s námi podívat na způsoby, jak si v rámci stávající společnosti můžete najít nové pracovní uplatnění, které vás bude bavit.

Výpovědní lhůta a vše, co potřebujete znát

Chystáte se podat výpověď v práci nebo jste výpověď dostali? Pak je tento článek právě pro vás. Dozvíte se vše o výpovědní době, jak na ni nahlíží zákoník práce, jak se výpovědní doba počítá, jak je to s nemocí ve výpovědní době a mnoho dalších zajímavých a užitečných informací.

Zjistěte, zda máte nárok na otcovskou dovolenou

Co s sebou na úřad práce? Jaké vzít dokumenty

Pracovní smlouva na dobu určitou i neurčitou, její obsah a vzor

Máte nárok na dovolenou? Zjistěte, jak ji vypočítat

Co dělat, když se setkáte se šikanou na pracovišti

Jak dát výpověď pracovní smlouvy a vzor zdarma

Jak je to s dovolenou při ukončení práce

První den v práci je náročný. Pomůžeme vám!

AJ bezpečnost den IT kvality mezinárodní místo mistr náplň práce odpovědnost pečlivost penzijní připojištění plnění pojištění práce pracovní pracovník Prostějov prostředí připojištění příspěvek růst řízení společnost stravování stres vedení výkon znalost životopis cíl dovolené místo výkonu práce na pracovišti náplň národní organizace PC penzijní PR pracovní náplň proces profesní tým zkušenost