Volné místo ve firmě Správa železnic, státní organizace

Systémový specialista elektrotechniky a energetiky

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Hradec Králové
Firma Správa železnic, státní organizace
Kategorie Administrativa, zákaznický servis

O nás

Správa železnic, státní organizace

Již 20 let hospodaříme s železničními dráhami v majetku státu a plníme funkci vlastníka a provozovatele dráhy ve smyslu zákona o dráhách.Zajišťujeme provozování, provozuschopnost, údržbu, opravy, rozvoj a modernizaci drážní infrastruktury.

Druh PPV

  • pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s předpokladem prodloužení na dobu neurčitou

Druh VŘ

  • V případě většího množství uchazečů bude VŘ dvoufázové, ve 2. fázi se účastní uchazeči s předpokladem přijetí z 1. fáze

Pracoviště

  • Hradec Králové, Riegrovo náměstí 914

Možný nástup

  • Nástup možný ihned

Požadované vzdělání

  • Minimálně středoškolské zakončené maturitní zkouškou v technickém oboru

Požadovaná praxe

  • vhodné i pro absolventy
  • nabízíme zaučení

Kvalifikační předpoklady

  • předchozí praxe v oboru výhodou
  • zkušenosti s projektovým řízením
  • zdravotní způsobilost
  • trestní bezúhonnost

Požadovaný profil

  • spolehlivost
  • samostatnost
  • analytické cítění
  • týmová spolupráce
  • vyšší znalost práce s IT technologiemi
  • agilní přístup k jednotlivým odpovědnostem

Pracovní náplň

  • datová analytika (energetických hodnot)
  • obsluha informačních systémů a jejich správa (kontroly, helpdesk, správa procesů a jejich aktualizace)
  • příprava dokumentací a podkladů projektů (diagramy, datové sestavy, statistiky)
  • účast na jednáních s externími subjekty spojenými s pracovní náplní zaměstnance

Nabízíme

  • 6 týdnů dovolené
  • jízdní výhody ČD, po 6 měsících i pro rodinné příslušníky
  • příspěvek na dovolenou a volnočasové aktivity
  • stravenky
  • volnočasovou kartu MultiSport
  • po roce příspěvek na penzijní spoření aj.

  • Hradec Králové
  • ManpowerGroup s.r.o.
  • 40 000 – 43 000 Kč
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • Pružná pracovní doba
  • Příspěvek na spoření / pojištění
Zveřejněno: 21. března
  • Rosice, Brno-venkov
  • Ljuba Bukovská
  • 40 000 – 50 000 Kč
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • 13., případně 14. plat
  • Firemní akce
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na stravování
  • Přátelské prostředí
Zveřejněno: 10. července
  • 45 000 – 50 000 Kč
    Benefity:
  • Zahraniční pracovní cesty

HOBRA - Školník s.r.o., Go Digital! s.r.o., BS FOOD s.r.o., ČSOB Stavební spořitelna, a.s., LPP Czech Republic, s.r.o., MONDO s.r.o., Original Barber Hradec, s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., Möbelix, HOFMANN WIZARD s.r.o., LUCIUS FOX engineering s.r.o., FLORCENTRUM Foltýnová s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o., ELFETEX, spol. s r.o., J 4 s.r.o., ELEKTRO MOSEV spol. s r.o., Krajské státní zastupitelství v Hradci Králové, Střední škola Sion High School, Hradec Králové, 4home, a.s., Prádelna Fišer s.r.o., MIBET Construction s.r.o., Studijní a vědecká knihovna v Hradci Králové, JOB HUNTERS s.r.o., ZAV Capital Trade s.r.o., Chaseflex s.r.o., FinPrioritaas, s.r.o., SMĚNÁRNA HK s.r.o., STRONG MAX s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Asistent / Asistentka, Fakturant / Fakturantka, Recepční, Referent / Referentka, Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Telefonní operátor / operátorka, Telefonní prodejce / prodejkyně, Vedoucí týmu / Team leader, Bankovní pracovník / pracovnice, Bankovní specialista / specialistka, Ekonom / Ekonomka, Finanční analytik / analytička, Finanční poradce / poradkyně, Pojišťovací poradce / poradkyně, Pokladník / Pokladnice, Směnárník / Směnárnice, Účetní, Úvěrový specialista / specialistka, Číšník / Servírka, Pomocný pracovník / pracovnice v gastronomii, Obchodní asistent / asistentka, Obchodník / Obchodnice, Obsluha lidí, Pomocný pracovník / pracovnice v obchodě, Prodavač / Prodavačka, Vedoucí obchodu, Trenér / Trenérka, Školitel / Školitelka, Florista / Floristka, Kadeřník a holič / Kadeřnice a holička, Pracovník / pracovnice ve službách, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektrospecialista / Elektrospecialistka, Elektrikář / Elektrikářka, Specialista / specialistka státní správy, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně, Aranžér / Aranžérka, Vedoucí servisu, Technik / technička automatizace

Celá ČR, Hradec Králové, Předměřice nad Labem, Smiřice

Dvě zaměstnání současně - daně, nemocenská

Chcete si přivydělat a máte dvě zaměstnání? Můžete mít ke své pracovní smlouvě uzavřenou dohodu u svého stávajícího zaměstnavatele, pokud práce na dohodu bude jiná než ta, kterou děláte na základě pracovní smlouvy. Nebo můžete mít zaměstnavatele dva. Poradíme vám, jak řešit při HPP a DPP daně a nemocenskou.

Kuriózní i nejžádanější zaměstnanecké benefity a daně

Vše, co potřebujete znát o práci v noci

Rekvalifikační kurzy od úřadu práce

Dohoda o pracovní činnosti a vše, co vás zajímá

Co vše lze měnit v pracovní smlouvě a jak na zkrácený úvazek

Novinářské syndikáty a asociace - na koho se obrátit při sdílení pracovních témat

Jak si ve společnosti najít novou pozici

Zajímá vás změna pozice v zaměstnání? Na stávající pozici se již nerozvíjíte a neučíte se ničemu novému, ale ze společnosti odejít nechcete. Pak je čas si najít novou pozici v rámci společnosti. Pojďte se s námi podívat na způsoby, jak si v rámci stávající společnosti můžete najít nové pracovní uplatnění, které vás bude bavit.

Jak zajistíte prodloužení pracovní smlouvy

Vše o stažení výpovědi ze strany zaměstnance

absolvent AJ analytik analytika Bor druh elektro elektrotechnik energetik EU HR Hradec Hradec Králové IT králové měsíc Most na dobu neurčitou odpovědnost pec práce pracoviště pracovní pracovní poměr práva praxe pro rodinné příslušníky příspěvek řízení samostatnost specialist specialista spolupráce sport spoření správa stravenky technik technologie uchazeč uchazeči vhodné volno výhody vyšší vzdělání zdravotní zkušenosti znalost cítění dokument dovolené externí informační jednání kontroly list na dobu na dobu určitou náplň obor obsluha penzijní poměr požadované vzdělání PR pracovní náplň proces procesů profi projekt projektový předpoklad případ příprava příslušník přístup rok stav systém technické techniky technolog tým zdravotní způsobilost zkušenost způsobilost