Volné místo ve firmě Comac jobs s.r.o.

Směnový Tlumočník s Ukrajinštinou

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Nový Jičín
Firma Comac jobs s.r.o.
Kategorie Administrativa, zákaznický servis, Lidské zdroje a personální management, Ostatní
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Hrubá mzda 28.000 – 32.000 Kč

O nás

Comac jobs s.r.o.

Najděte si lepší práci v aktuální nabídce pracovních míst z celé České Republiky. Hlavními zásadami společnosti Comac Jobs, je kvalitní výběr zaměstnanců, intenzivní komunikace, a to jak s kandidáty, se zaměstnanci, tak s klienty, absolutní dodržování zákonů a podmínek přidělování zaměstnanců určených státem (srovnatelné mzdové podmínky apod.), a podpora zaměstnanců v pracovních či pracovněprávních záležitostech po celou dobu pracovního poměru.

Co od Vás očekáváme:

SMĚNOVÝ TLUMOČNÍK S UKRAJINŠTINOU, NOVÝ JIČÍN, RYCHVALD, HLUK, OD 28.000,–Kč + SVOZOVÁ DOPRAVA ZDARMA

Pro naše významné klienty, spol. Varroc Lighting Systems, s.r.o. a Hanon Systems Autopal, s.r.o. hledáme uchazeče na pozici SMĚNOVÝ TLUMOČNÍK S UKRAJINŠTINOU

Co vás čeká:

  • překlady a tlumočení v rámci směny z ukrajinského do českého jazyka či obráceně
  • komunikace s agenturními zaměstnanci
  • účast při školení nových zaměstnanců
  • případné další činnosti spojené se zajištěním plynulého chodu výroby

Nabízíme:

  • měsíční mzdu od 28.000,–Kč
  • mimořádné odměny a prémie
  • možnost využití svozové autobusové dopravy zdarma
  • smlouvu na hlavní pracovní poměr
  • možnost kariérního růstu
  • pravidelná školení v rámci zvýšení kvalifikace

Co očekáváme od vás:

  • ochotu pracovat na 3 směnný provoz (směny na týdenní bázi v režimu N-O-R)
  • vzdělání min. SOU (SŠ výhodou)
  • komunikativní znalost ukrajinského jazyka podmínkou (slovem i písmem, rodilý mluvčí výhodou)
  • komunikativní znalost českého jazyka (slovem i písmem)
  • komunikační a organizační schopnosti
  • aktivní přístup k práci

Místo výkonu práce:

  • dle Vašeho výběru
  • závody Nový Jičín, Rychvald, Hluk

V PŘÍPADĚ, ŽE VÁS NAŠE NABÍDKA ZAUJALA NÁM PROSÍM ZAŠLETE ŽIVOTOPIS NA E-MAIL: Odpovědět na inzerát

  • Frýdek-Místek
  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • 50 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 25. března
  • Tachov
  • Lucie Beyerová
  • 15 000 – 20 000 Kč
Zveřejněno: 27. února
  • Bzenec
  • Peter Pataky
Zveřejněno: 6. února
  • Bruntál
  • AC Jobs / Advantage Consulting
Zveřejněno: 31. ledna
  • Praha
  • Michaela Břežanská Kočišová
Zveřejněno: 7. února

HOBRA - Školník s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., VKUS-BUSTAN s.r.o., ČSOB Stavební spořitelna, a.s., 4 P & P, spol. s r.o., Coweo Technologies s.r.o., Město Nový Jičín, Röchling Automotive Kopřivnice s.r.o., Trenkwalder a.s., Grafton Recruitment s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., JPF Czech s.r.o., Ptáček - velkoobchod, a.s., ARAMARK, s.r.o., Stolárna na statku s.r.o., HOFMANN WIZARD s.r.o., ZHT Group s.r.o., RenoServices, s.r.o., FLORCENTRUM Foltýnová s.r.o., LogicVision s.r.o., BayWa r.e. Solar Systems s.r.o., Městské kulturní středisko Nový Jičín, příspěvková organizace, Technické služby města Nového Jičína, příspěvková organizace, MIXA VENDING s.r.o., INTERNOVA MORAVA s.r.o., BoBaek Europe, s.r.o., Bartoňova pekárna s.r.o., Trčková Svatava - notářka, Městys Suchdol nad Odrou, Město Kopřivnice, Z-Group bus a.s., Město Příbor, Cihelna Polom, spol. s r.o., EKONA COR s.r.o., Vestta BOZP s.r.o., Město Studénka, Město Fulnek, Město Frenštát pod Radhoštěm, P.I. Transport s.r.o., ALBA TOUR s.r.o., Pavel Vajda, Základní škola a Mateřská škola T. G. Masaryka Bílovec, Ostravská 658/28, příspěvková organizace, ŽH holding s.r.o., Dům dětí a mládeže Hranice, příspěvková organizace, Štůsek - DVB s.r.o., SIAM THAJSKÉ MASÁŽE s.r.o., Stavební bytové družstvo ve Frýdku - Místku, SIMON FM s.r.o., Výrobní družstvo VKUS Frýdek-Místek, ŠUDOMA s.r.o., PRODOMOS s.r.o., Město Vítkov, SVĚT OKEN s.r.o., Město Vsetín, MARSHAL LOGISTIC s.r.o., Sociální služby Vsetín, příspěvková organizace, Sbor Církve bratrské ve Vsetíně - Maják, DS Autotech Europe, s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Asistent / Asistentka, Analytik / analytička obchodu, Fakturant / Fakturantka, Překladatel / Překladatelka, Recepční, Referent / Referentka, Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Telefonní prodejce / prodejkyně, Skladník / Skladnice, Bankovní pracovník / pracovnice, Bankovní specialista / specialistka, Ekonom / Ekonomka, Finanční auditor / auditorka, Finanční poradce / poradkyně, Finanční kontroling, Pojišťovací poradce / poradkyně, Účetní, Úvěrový specialista / specialistka, Kuchař / Kuchařka, Manažer / manažerka zahraničního obchodu, Obchodní asistent / asistentka, Obchodník / Obchodnice, Obsluha lidí, Pokladní, Pomocný pracovník / pracovnice v obchodě, Prodavač / Prodavačka, HR specialista / specialistka, Trenér / Trenérka, Školitel / Školitelka, Florista / Floristka, Instalatér a topenář / Instalatérka a topenářka, Projektant / Projektantka, Rozpočtář / Rozpočtářka, Stavbyvedoucí, Stavební inženýr / inženýrka, Stavební technik / technička, Učitel, Pedagog / Učitelka, Pedagožka, Vychovatel / Vychovatelka, Pracovník / pracovnice výzkumu a vývoje, Ošetřovatel / ošetřovatelka zvířat, Veterinární lékař / lékařka, Pracovník / pracovnice bezpečnostní služby, Pracovník / pracovnice ostrahy, Strážný / Strážná, Vrátný / Vrátná, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně, Finanční specialista / specialistka

Celá ČR, Nový Jičín, Kopřivnice, Příbor, Valašské Meziříčí, Frenštát pod Radhoštěm, Bílov, okres Nový Jičín, Rožnov pod Radhoštěm, Hranice, okres Přerov, Klimkovice, Frýdek-Místek, Suchdol nad Odrou, Polom, okres Přerov, Studénka, Fulnek, Bílovec, Valašská Bystřice, Čeladná, Baška, Vítkov, Vsetín, Dobrá

Vše, co potřebujete vědět o rodičovské dovolené

Kdy a jak si říct o zvýšení platu a uspět

Kdy je nejlepší čas zajít za šéfem, že chcete navýšit plat? Jak konkrétně si o navýšení říci? Ukážeme i věty, které mohou vaše vyjednávání o vyšším platu zničit. Co když firma přidat nechce nebo nemůže?

Za darování krve máte nárok na placené volno

Bezúplatné darování krve je úctyhodná činnost každého dárce. Proto i zákoník práce na dárce myslí a přiznává jim za darování krve nárok na volno z práce, a to dokonce volno placené. Ukážeme vám, jak správně svou nepřítomnost v práci nahlásit a jaké jsou výhody pro dárce.

Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno

Jak najít práci nebo brigádu na mateřské dovolené

Kdy a jak oznámit těhotenství v práci

Vše, co chcete vědět o pracovní neschopnosti

Onemocněli jste? Nejsme roboti, stát se to může každému. Poradíme vám, jak postupovat. Pro takové případy je zde institut dočasné pracovní neschopnosti. S námi se dozvíte vše o neschopence, vycházkách, kontrolách, které vás mohou navštívit, jak a kým budete v době vaší nemoci zaplaceni a mnoho užitečných rad. Připomeneme vám, jaké jsou vaše povinnosti.

Vše o ukončení dohody o provedení práce

Vše o ukončení pracovního poměru ze strany zaměstnavatele

Zahraniční služební cesta a cestovní náhrady v zahraničí

AJ auto činnost den e-mail hlavní hledám Hluk IT Jičín job jobs komunikace kraj kvalifikace mimořádné odměny místo možnost náplň práce Nový Jičín odměny práce pracovní pracovní poměr překlad režim růst Rychvald směny SOU system školení týden uchazeč výkon vzdělání zaměstnanců zdarma znalost agent české činnosti dar doprava jazyk kariérní komunikační měsíční mimořádné místo výkonu práce možnost kariérního růstu náplň oprava opravy organizační schopnost organizační schopnosti poměr PR prémie případ přístup schopnost schopnosti výběr výroby výše zaměstnanci závod zvýšení