Práce: Koordinátor Se Znalostí Bulharského Jazyka

lokalita: Uherský Ostroh zadavatel: PEOPLE CAPITAL CZ s.r.o.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Rozšiřujeme náš tým, a proto hledáme vhodné uchazeče na pozici „Koordinátor se znalostí bulharského jazyka“ pro naše významné zakázky v Uherském Ostrohu a Velká nad Veličkou.

Náplň práce:

  • Komunikace s bulharskými pracovníky, řešení denní a personální agendy (komunikace s personálním a náborovým oddělením SK/CZ, koordinace THP pracovníků, pracovní smlouvy, komunikace s úřady práce, zajišťování ubytování, dopravy pro zaměstnance, řešení požadavků výroby, analýzy, reporting, plánování, zpracování podkladů pro fakturaci aj..)

Požadujeme:

  • bulharský jazyk slovem a písmem – nutností
  • spolehlivost, flexibilitu
  • odpovědný přístup k práci
  • ochotu učit se novým věcem
  • zkušenosti s řízením zaměstnanců
  • praxe na obdobné pozici (výhodou)
  • zkušenost ve výrobním průmyslu (výhodou)
  • znalost práce na PC• dobrý zdravotní stav, trestní bezúhonnost

Požadované vzdělání:

  • středoškolské s maturitou

Nabízíme:

  • práci v dynamicky se rozvíjející společnosti
  • stabilní a zajímavou práci na HPP
  • motivující mzdové ohodnocení
  • k dispozici firemní vozidlo
  • ubytování zabezpečené firmou ZDARMA
  • příspěvek na dopravu a bydlení v soukromí (podnájem) měsíčně až 3000,–Kč

Pracovní doba:

  • denní směny

Nástup:

DLE DOHODY

Místo výkonu práce:

Velká nad Veličkou 890, 696 74 Hodonín

Na Zámecké 725, 687 24 Uherský Ostroh

Budeme kontaktovat jen uchazeče, kteří nejlépe splňují naše požadavky. Děkujeme za pochopení.

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Chcete mít aktuální nabídky práce a brigád ve vaši lokalitě jako první? Vložte váš email:

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním
osobních údajů dle obchodních podmínek.

Toplist