Práce: Překladatel / Tlumočník

lokalita: Hodonín zadavatel: PEOPLE CAPITAL CZ s.r.o.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Hledáme uchazeče na pozici PŘEKLADATEL / TLUMOČNÍK pro mezinárodní společnost Kordárna Plus a.s., která se řadí mezi nejvýznamnější výrobce technických, kordových vláken, technických a karbonových tkanin.

Náplň práce:

  • překlady jazykové kombinace čeština – bulharština
  • denní komunikace v bulharském jazyce
  • běžná administrativa související s pracovní činností

Nabízíme:

  • zázemí stabilní společnosti
  • příjemný kolektiv
  • motivující mzdové ohodnocení
  • práci na hlavní pracovní poměr (HPP)
  • ubytování zabezpečené firmou ZDARMA
  • příspěvek na dopravu a bydlení v soukromí (podnájem) měsíčně až 3000,–Kč
  • možnost získání firemní SIM karty, zvýhodněné tarify
  • společenské akce zdarma, aj

Požadujeme:

  • bulharský jazyk slovem a písmem – nutností
  • komunikační a organizační schopnosti
  • odpovědný přístup k práci, samostatnost
  • trestní bezúhonnost
  • PRO VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ – NUTNÝ ŽIVOTOPIS

Požadované vzdělání:

  • základní
  • střední odborné
  • středoškolské

Pracovní doba:

8 hod pracovní doba
12 hod pracovní doba

Finanční ohodnocení:

  • upřesnění při pohovoru

Nástup:

  • HNED

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Lokalita

Hodonín

Obor

Ostatní

Typ úvazku

Plný úvazek

Chcete mít aktuální nabídky práce a brigád ve vaši lokalitě jako první? Vložte váš email:

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním
osobních údajů dle obchodních podmínek.

Toplist