Volné místo ve firmě cargo-partner ČR s.r.o.

Skladník s administrativou

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Dobrovíz
Firma cargo-partner ČR s.r.o.
Kategorie Doprava, logistika a zásobování, Služby, umění a kultura
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Délka prac. poměru na dobu neurčitou od 28. 6. 2021

O nás

cargo-partner ČR s.r.o.

Jsme soukromý poskytovatel plného rozsahu info-logistických služeb nabízející komplexní portfolio řešení pro leteckou, námořní a pozemní přepravu i skladování. Naše plochá organizační struktura a kultura zplnomocňování nám umožňuje rychlé a efektivní rozhodování, která nám dává náskok před konkurencí.

Co od Vás očekáváme:

cargo-partner je přední mezinárodní poskytovatel spedičních a logistických služeb. Obzvláště úspěšní jsme v oblasti mezikontinentálních přeprav. Společnost cargo-partner má hlavní sídlo v Rakousku a působí ve více než 40 zemích světa. V současnosti má přes 3000 zaměstnanců a neustále roste a expanduje.

V současné době hledáme pro náš sklad v Brně nového kolegu:

Náplň práce:

  • Různorodá práce ve skladu (obsluha skladové techniky i fyzická manipulace zboží)
  • Vychystávání zboží k distribuci ke koncovému zákazníkovi
  • Zodpovědnost za správnou a přesnou manipulaci zboží
  • Obsluha skladové techniky
  • Skladová administrativa

Požadujeme:

  • min. SOU vzdělání
  • fyzickou zdatnost
  • Oprávnění k řízení VZV s praxí nebo ochotu si oprávnění udělat
  • Manuální zručnost, spolehlivost, samostatnost
  • Týmového hráče, orientaci na výsledek
  • Samostatnost, zodpovědnost, loajalitu, trestní bezúhonnost
  • Schopnost dostat se samostatně na pracoviště (nenabízíme svozovou dopravu)

Nabízíme:

  • Ranní a odpolední směnu nebo stálou ranní směnu
  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Zázemí stabilní, rodinné spediční společnosti s 27letou historií na českém trhu
  • Individuální přístup k zaměstnancům
  • HPP na dobu neurčitou, 3 měsíční zkušební dobu
  • Možnost profesního růstu
  • Nadstandardní balíček firemních benefitů (13. MZDA, 5 týdnů dovolené, stravenkový paušál, další finanční benefity…)
  • Odborné zaškolení a podporu
  • Pracoviště v Dobrovízi

Chcete pracovat s námi? Pak neváhejte a zašlete mi svůj strukturovaný životopis a preferovanou lokalitu místa výkonu práce. Budu se těšit na osobní setkání s Vámi.

  • Rudná, Praha-západ
  • Randstad HR Solutions s.r.o.
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 22. března
  • Holešovice, Praha
  • Delirest Services s.r.o.
Zveřejněno: 14. července

DoDo Czech s.r.o., H & M Hennes & Mauritz CZ, s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., BayWa r.e. Solar Systems s.r.o., Brink's Cash Solutions (CZ) a.s., ABS Bonifer Czech s.r.o., Domov seniorů Fénix s.r.o., CLEAN Service CZ,spol. s r.o., MITSUBISHI ELECTRIC AUTOMOTIVE CZECH s.r.o., Mateřská škola, Praha 4, Voráčovská 2, AZ FLEX, a.s., FLORA 24 s.r.o., TOPTRADE, spol. s r. o., MESSENGER a.s., ČSAD Střední Čechy , a.s., AUTO PATRON s.r.o., K2 moto s.r.o., PETROTRANS, s.r.o., Šmídl s.r.o., cargo-partner ČR s.r.o., CRI ameba.eu, s.r.o., LeasingTeam s.r.o., Zavolejsikurýra.cz a.s., Česká pošta, s.p., Special Security Service s.r.o., OK GARDEN s.r.o., JAPE TRANSPORT, s.r.o., LK Trans s.r.o., LEPŠÍ PRÁCE s.r.o., McDonald`s ČR spol. s r.o., VansDeliver s.r.o., Derpal Logistic s.r.o., OBB stavební materiály, spol. s r.o., C.S.CARGO a.s., Randstad HR Solutions s.r.o., KOSMAS s.r.o., ARAMARK, s.r.o., open recruitment s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., ČSAD MHD Kladno a.s., PROROZVOZ s.r.o., EUROPA Union Service a.s., BONSAN s.r.o., ProJobEU s.r.o., AGENTURA PLUS, spol. s r.o., Drafted.gg s.r.o., Pánek DOSP s.r.o., Skanska a.s., LKQ CZ s.r.o., HERČÍK a KŘÍŽ, spol. s r.o., MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o., Ing. Jiří Čedík, European massage s.r.o., HakimiStyle s.r.o., Daniel Menšík, Globus ČR, v.o.s., Curso s.r.o., Stavební společnost Šlehofer, s.r.o., Triangle Recruitment CZ s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., LPP Czech Republic, s.r.o., Kadeřnictví PETRŮ & ROSSI s.r.o., ANDĚL vzduchotechnika klimatizace, s.r.o., PRO SECURITY SE, Krajské ředitelství policie Středočeského kraje, abc květiny s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Asistent / Asistentka, Back office pracovník / pracovnice, Office manager, Recepční, Referent / Referentka, Balení zásilek, Disponent / disponentka dopravy, Dopravce / Dopravkyně, Koordinátor / Koordinátorka, Kurýr / Kurýrka, Logistik / Logistička, Nákupčí, Obsluha strojů, Poštovní doručovatel / doručovatelka, Pracovník / pracovnice poštovního provozu, Převozník / Převoznice, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Specialista / specialistka logistiky, Taxikář / Taxikářka, Závozník / Závoznice, Manažer / manažerka nákupu, Obchodník / Obchodnice, Pokladní, Pomocný pracovník / pracovnice v obchodě, Prodavač / Prodavačka, Specialista / specialistka nákupu, Náborář / Náborářka, Bednař a obalovač / Bednařka a obalovačka, Florista / Floristka, Uklízeč / Uklízečka, Zahradník / Zahradnice, Dekoratér / Dekoratérka, Pracovník / pracovnice ve službách, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Ošetřovatel / Ošetřovatelka, Sociální pracovník / pracovnice, Zdravotní bratr / sestra, Učitel, Pedagog / Učitelka, Pedagožka, Autoelektrikář / Autoelektrikářka, Automechanik / Automechanička, Pracovník / pracovnice bezpečnostní služby, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně, Pracovník / pracovnice úklidové služby, Praktická sestra, Všeobecná sestra

Praha 9 - Horní Počernice, Praha 8 - Libeň, Praha 4 - Podolí, Praha 4 - Kamýk, Praha 3 - Žižkov, Praha 9 - Dolní Počernice, Praha 4 - Braník, Praha 6 - Ruzyně, Praha 5 - Zličín, Praha 5 - Třebonice, Praha 6 - Vokovice, Praha 6 - Veleslavín, Praha 5 - Řeporyje, Praha 5 - Stodůlky, Praha 7 - Troja, Praha 5 - Hlubočepy, Dobrovíz, Jeneč, Pavlov, okres Kladno, Hostivice, Tuchoměřice, Číčovice, Chýně, Stehelčeves, Unhošť, Ptice, Rudná, okres Praha-západ, Kladno, Nučice, okres Praha-západ

Jaký pracovní úvazek je pro vás ten ideální?

Hledáte si novou práci? S námi se dozvíte, jaké jsou druhy pracovních úvazků, mezi kterými můžete vybírat.

Přehledně: vše o brigádě nebo práci v důchodu

Ke svému starobnímu důchodu můžete pracovat na plný úvazek i na brigádě. Na co všechno máte nárok, si ukážeme v tomto článku. Připojíme i informace pro ty, kteří mají nárok na invalidní důchod. Po roce práce máte nárok na přepočítání a zvýšení svého starobního důchodu - ukážeme vám, jak na to.

Jak dát výpověď pracovní smlouvy a vzor zdarma

Potřebujete v práci ukončit svůj pracovní poměr? Máte několik možností, které vám představíme, a připravili jsme pro vás i vzor výpovědi pracovní smlouvy. Pojďme se společně podívat na to, jak vypadá vzor výpovědi ze strany zaměstnance a co byste měli zvážit, než vyplníte námi připravený vzor výpovědi z práce.

Kdy vám musí schválit neplacené volno + VZOR

Pokud si potřebujete v práci vzít neplacené volno, poradíme vám, kdy máte nárok a kdy se se zaměstnavatelem musíte domluvit a požádat jej o souhlas. Ukážeme si, jak napsat žádost o neplacené volno.

Novinářské syndikáty a asociace - na koho se obrátit při sdílení pracovních témat

Pokud potřebujete sdílet pracovní témata s veřejností, jako jsou zajímavá data nebo stížnosti na bezpráví, je dobré mít kontakty na přední profesní novinářské organizace. Ty vám mohou pomoci získat pozornost pro vaše záležitosti. V našem článku představujeme pět nejúčinnějších organizací, se kterými se vyplatí navázat spolupráci.

Jak na výpověď ve zkušební době? Použijte VZOR

Ukončení pracovního poměru ve zkušební době není nic, co bychom chtěli. Ale občas i přes veškerou snahu to musíme udělat. Poradíme vám, jak správně postupovat při zrušení pracovního poměru ve zkušební době, a přidáme i formulář, který můžete použít.

Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno

Víte, jaký je rozdíl mezi náhradním volnem a placeným volnem? Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno, jak na náhradní volno nahlíží zákoník práce a ukážeme vám konkrétní případy, které mohou nastat, tedy kdy máte nárok na náhradní volno za práci přesčas a práci ve svátek.

Ideální práce při rodičovské dovolené

Zjistěte, jaký můžete mít přivýdělek na rodičovské dovolené, aniž byste ztratili nárok na rodičovský příspěvek. Pomůžeme vám rozhodnout se, jestli je lepší dohoda nebo OSVČ. O rodičovský příspěvek při zaměstnání nemůžete přijít, pokud splníte zákonem stanovené podmínky.

Žádost o prodloužení rodičovské dovolené + vzor

Potřebujete změnit délku své rodičovské dovolené? Stačí zaměstnavatele informovat, použijte náš formulář prodloužení rodičovské dovolené.

Zjistěte, zda máte nárok na otcovskou dovolenou

Aby tatínkové mohli pomoci po narození miminka s jeho péčí, mají nárok na 14 kalendářních dnů placeného volna, otcovské dovolené. Povíme si, co to je otcovská dovolená, kdo má nárok na otcovskou dovolenou, v jaké výši a kdy se vyplácí.

administrativa AJ benefit benefity Bor EU HR IT Luže Most možnost mzda na dobu neurčitou náplň práce NDA odpovědnost partner práce růst samostatnost sklad SOU společnost společnosti technik zaměstnanců Zruč životopis dar dobro kov na dobu náplň oblast oblasti obsluha odbor PR schopnost standard techniky trh