Finanční manažer-služební vůz SUPERB

Smluvní vztah pracovní smlouva
Lokalita Jičín
Firma JOBSTART s.r.o.
Min. vzdělání Vyšší odborné
Mzda 90.000 – 100.000 Kč

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Pro našeho klienta, mezinárodní výrobní společnost v oblasti automotive, hledáme uchazeče na pozici:

Finanční manažer

Náplň práce:

  • Vedení týmu a zodpovědnost za činnost účetního a controllingového oddělení
  • Příprava měsíční závěrky a reportingu pro mateřskou společnost
  • Příprava půlročního/ročního reportingového balíčku pro účely konsolidovaných finančních výkazů mateřské společnosti dle IFRS
  • Příprava statutární účetní závěrky v souladu s platnou českou účetní legislativou
  • Příprava rozpočtu a forecastu společnosti a analýza odchylek
  • Příprava a sledování cash flow společnosti
  • Komunikace s finančním oddělením mateřské společnosti
  • Podpora lokálního a skupinového managementu ve všech finančních záležitostech
  • Komunikace s auditory, daňovými poradci, bankami, úřady a právníky
  • Další operativní činnost spojená s funkcí zplnomocněného zástupce společnosti (schvalování objednávek a smluv, zajištění plateb atd.)

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání ekonomického směru
  • Velmi pokročilou znalost anglického jazyka
  • Praxi na podobné pozici v automotive min. 3 roky
  • Zkušenost s vedením lidí
  • Komunikativní, energickou a vůdčí osobnost
  • Výbornou znalost práce na PC (MS Office a SAP)
  • ŘP sk. B

Nabízíme:

  • Zaměstnání na plný pracovní poměr ve stabilní a prosperující společnosti působící v automobilovém průmyslu
  • 5 týdnů dovolené
  • Nadstandardní finanční ohodnocení
  • Roční manažerský bonus (300.000,–)
  • Služební vůz i k soukromým účelům
Toplist