Volné místo ve firmě INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Manažer údržby - mzda až 90 000Kč + mnoho benefitů

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Chomutov
Firma INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Kategorie Administrativa, zákaznický servis, Technické obory
Min. vzdělání Vysokoškolské / universitní
Hrubá mzda 60.000 – 110.000 Kč

O nás

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Náplň práce: Hledáme zkušeného manažera/vysokoškoláka s komunikativní angličtinou na pozici do výrobního závodu. Vaším úkolem bude vedení třech přímých podřízených a dvaceti nepřímých. Vaším přímým nadřízeným bude ředitel závodu. Náplň práce: - vedení týmu údržby, motivace, komunikace s nejvyšším vedením - optimalizace a perfektní fungování údržby - rozvoj a inovace - zlepšování výkonnosti - spolupráce s ostatními sekcemi závodu Nabízíme: - nástupní plat až 90 000 Kč - 13. a 14. plat - finanční bonusy, prémie, manažerský motivační program - přátelské prostředí v prosperující mezinárodní firmě - velmi dobré interpersonální klima - služební automobil i pro soukromé využití, telefon, notebook - 5 týdnů dovolené - penzijní a kapitálové pojištění - příspěvek na rekreaci dětí - hrazené vzdělávání v oboru a osobním rozvoji, možnost karierního postupu ve velké mezinárodní společnosti - příspěvek na stravování, rekreaci dětí, sportovní a kulturní vyžití apod. - placené volno při mimořádných životních situacích - a řadu dalších benefitů, které odpovídají této pozici Zaujala Vás tato nabídka? Zašlete nám svůj životopis! Zaměstnaným kandidátům garantujeme naprostou diskrétnost. Požadujeme: - zkušenost na obdobné pozici ve výrobním závodu - VŠ a komunikativní AJ - manažerské dovednosti, týmovost, empatii, rozhodnost, přesnost, systematičnost, proaktivitu - znalost Excelu a MS Office - zájem o další vzdělávání v oboru - ŘP: B - výhodou je znalost SAPu

  • Celá ČR
  • AWP P&C Česká republika - odštěpný…
  • 33 400 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Práce z domova
  • Finanční bonusy / prémie
  • Přátelské prostředí
Zveřejněno: 22. dubna
  • Most
  • GESCRAP CZECH s.r.o.
  • 25 000 – 27 000 Kč
    Benefity:
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Příspěvek na stravování
Zveřejněno: 24. dubna
  • Chomutov
  • DAR Corporation s.r.o.
  • od 26 000 Kč
Zveřejněno: 15. března
  • Chomutov
  • Camfil CZ s.r.o.
  • od 45 000 Kč
Zveřejněno: 6. března
  • Nové Sedlo, Louny
  • NAITIGO Cosmetics s.r.o.
  • 21 300 – 38 000 Kč
Zveřejněno: 17. dubna
  • Most
  • Denwa s.r.o.
  • 25 000 – 45 000 Kč
Zveřejněno: 18. dubna
  • Most
  • CTSCZ spol. s r.o.
  • 21 300 – 42 000 Kč
  • Most
  • Obrnice
  • UPLINE CZ s.r.o.
  • 35 000 – 38 000 Kč
Zveřejněno: 28. března
  • Litvínov
  • SUTOR Global s. r. o.
  • 23 000 – 25 000 Kč
  • Karlovy Vary
  • DCH Bohemia Trade a.s.
  • 15 000 – 25 000 Kč
Zveřejněno: 2. července
  • Rakvice
  • RÉVA RAKVICE s.r.o.
  • 30 000 – 35 000 Kč
Zveřejněno: 1. července
  • Ostrava
  • Stant Manufacturing s.r.o.
  • od 19 000 Kč
  • Plzeň
  • JTEKT COLUMN SYSTEMS CZECH s.r.o.
  • od 25 000 Kč
  • Jablonec nad Nisou
  • Technické služby Jablonec nad Nisou, s…
  • 16 000 – 21 000 Kč
  • Dolní Újezd, Přerov
  • TRUMF International s.r.o.
  • 20 700 – 22 000 Kč

Fit and health s.r.o., AWP P&C Česká republika - odštěpný závod zahraniční právnické osoby, INDEX NOSLUŠ s.r.o., Dominika Säcklová, JOB LEADER EUROPE s.r.o., VKUS-BUSTAN s.r.o., GESCRAP CZECH s.r.o., Clonnflex s. r. o., Partners Financial Services, a.s., Česká spořitelna, a.s., Libor Mrkos, SG-SANACE s.r.o., O2 Czech Republic a.s., DISPONERO s.r.o., KB - BLOK systém, s.r.o., CHMEL spol. s r.o., Kaufland Česká republika v.o.s., Petr Brunclík, PATOK a.s., DAR Corporation s.r.o., Camfil CZ s.r.o., INTEGRI, s.r.o., DYRŠMÍD s. r. o., BOULIT s.r.o., NAITIGO Cosmetics s.r.o., Denwa s.r.o., CTSCZ spol. s r.o., AVA Call spol. s r.o., Victoria Immobilien s.r.o., Telefonzentrale s.r.o., KZ system s.r.o., JB Group s.r.o., FineDine s.r.o., UPLINE CZ s.r.o., Město Litvínov, Ost-West Anlagenmontage s.r.o., PEDDY Group s.r.o., SUTOR Global s. r. o., BÉNÉFICE s.r.o., dopharma s.r.o., ALGON, a.s.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Asistent / Asistentka, Back office pracovník / pracovnice, Fakturant / Fakturantka, Recepční, Referent / Referentka, Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Telefonní operátor / operátorka, Telefonní prodejce / prodejkyně, Vedoucí týmu / Team leader, Dopravce / Dopravkyně, Silničář / Silničářka, Technik / technička dopravy, Bankovní specialista / specialistka, Ekonom / Ekonomka, Finanční manažer / manažerka, Finanční poradce / poradkyně, Makléř / Makléřka, Odborný asistent / asistentka, Osobní bankéř / bankéřka, Pojišťovací poradce / poradkyně, Specialista / specialistka v pojišťovnictví, Účetní, Marketingový asistent / asistentka, Marketingový specialista / specialistka, Account Manager / Key Account Manager, Manažer / manažerka nákupu, Nákupčí, Obchodní asistent / asistentka, Obchodník / Obchodnice, Obsluha lidí, Pokladní, Prodavač / Prodavačka, Specialista / specialistka ve službách, Vedoucí obchodu, Pracovník / pracovnice ve službách, Stavební dozor, Kontrolor / Kontrolorka, Operátor / operátorka v energetice, Inženýr / inženýrka ve výrobě, Pracovník / pracovnice bezpečnostní služby, Pracovník / pracovnice ostrahy, Strážný / Strážná, Vrátný / Vrátná, Úředník / Úřednice, Obchodní zástupce / zástupkyně, Přípravář / Přípravářka v gastronomii

Chomutov, Celá ČR, Jirkov, Kadaň, Most, Žatec, okres Louny, Litvínov, Louny, Nové Sedlo, okres Louny, Klášterec nad Ohří, Obrnice

Přehledně: vše o brigádě nebo práci v důchodu

Vše o stažení výpovědi ze strany zaměstnance

Kdy a jak si říct o zvýšení platu a uspět

Kdy je nejlepší čas zajít za šéfem, že chcete navýšit plat? Jak konkrétně si o navýšení říci? Ukážeme i věty, které mohou vaše vyjednávání o vyšším platu zničit. Co když firma přidat nechce nebo nemůže?

Velký přehled o ošetřování člena rodiny - OČR

Vše o hmotné odpovědnosti + VZORY ZDARMA

Jak je to s dovolenou při ukončení práce

Poradíme vám, jak efektivně hledat a najít práci

Výpovědní lhůta a vše, co potřebujete znát

Chystáte se podat výpověď v práci nebo jste výpověď dostali? Pak je tento článek právě pro vás. Dozvíte se vše o výpovědní době, jak na ni nahlíží zákoník práce, jak se výpovědní doba počítá, jak je to s nemocí ve výpovědní době a mnoho dalších zajímavých a užitečných informací.

Doporučující dopis od zaměstnavatele

Doporučující dopis do zaměstnání může být klíčový při rozhodování vašeho nového zaměstnavatele. Z dopisu zjistí, jaké jsou vaše silné stránky, na jakých projektech jste pracovali, jak jste zapadli do současného týmu a mnohem více.

Výhody a nevýhody sdíleného pracovního místa

AJ auto automobil benefit bonus bonusy Bor den hledám HR inovace IT kandidát komunikace Luže manažer mezinárodní mobil motivace možnost mzda nabídka nadřízený náplň práce Office placené volno plat pojištění postup práce prostředí příspěvek rozvoj ředitel služební služební auto SOU společnost společnosti spolupráce sport stravování system telefon vedení volno výkon vyšší vzdělávání znalost životopis dovednost dovolené finanční kulturní manažerské manažerský mimořádný motivační motivační program náplň národní obor osobní Ostatní penzijní personální placené PR prémie program přátelské přátelské prostředí tým úkol vedení týmu výkonnost výrobní zájem závod zkušenost životní