Volné místo ve firmě INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Práce v personalistice I BEZ PRAXE! Chomutov

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Chomutov
Firma INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Kategorie Administrativa, zákaznický servis, Lidské zdroje a personální management
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Hrubá mzda 20.000 Kč

O nás

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Náplň práce: INDEX NOSLUŠ s.r.o. hledá pro svou pobočku v CHOMUTOVĚ nové kolegy/kolegyně. Pokud hledáte zajímavou a různorodou práci, chcete získat nebo prohloubit praxi v personalistice, jste komunikativní, pak je práce u nás ideální příležitostí. Nabízíme jak plný úvazek, tak možnost zkráceného úvazku (od 30hodin týdně výše). Náplň práce: - denní komunikace s uchazeči a zaměstnanci - příprava mzdových podkladů - obsazovaní zaměstnanců na jednotlivé zakázky - komunikace s klienty - práce s interními PC systémy - reportování vedení společnosti - pravidelná účast na poradách a školeních Nabízíme: - práci pro jednu z největších personálních agentur v ČR - profesní růst a rozvoj - důkladné zaškolení - odpovídající a zajímavé mzdové ohodnocení – tvořené fixní a variabilní částí (variabilní je proměnná dle Vaší šikovnosti a výkonů) - velmi přátelské prostředí - mnoho příjemných zaměstnaneckých benefitů navyšujících se dle délky trvání pracovního poměru (např. stravenky, až 7 týdnů dovolené, firemní rekreační apartmán a mnoho dalšího) Požadujeme: - minimálně SŠ vzdělání - odolnost vůči stresu, zodpovědnost, spolehlivost - příjemné vystupování, komunikativnost, vstřícnost - velmi dobrou znalost práce na PC (MS Office)

  • Celá ČR
  • AWP P&C Česká republika - odštěpný…
  • 33 400 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Práce z domova
  • Finanční bonusy / prémie
  • Přátelské prostředí
Zveřejněno: 22. dubna
  • Chomutov
  • DAR Corporation s.r.o.
  • od 26 000 Kč
Zveřejněno: 15. března
  • Chomutov
  • Camfil CZ s.r.o.
  • od 45 000 Kč
Zveřejněno: 6. března
  • Nové Sedlo, Louny
  • NAITIGO Cosmetics s.r.o.
  • 21 300 – 38 000 Kč
Zveřejněno: 23. dubna
  • Most
  • Denwa s.r.o.
  • 25 000 – 45 000 Kč
Zveřejněno: 24. dubna
  • Most
  • CTSCZ spol. s r.o.
  • 21 300 – 42 000 Kč
  • Most
  • Litvínov
  • SUTOR Global s. r. o.
  • 23 000 – 25 000 Kč
Zveřejněno: 28. března
  • Česká Ves
  • Řetězárna a.s.
  • 22 200 – 28 700 Kč
Zveřejněno: 28. června
  • Valašské Meziříčí
  • PONAST spol. s r. o.
  • od 12 000 Kč
  • Zkrácený úvazek
Zveřejněno: 22. listopadu
  • Karlín, Praha
  • CARE MEDICO s.r.o.
  • 18 000 – 25 000 Kč
Zveřejněno: 24. června
  • Ostrava
  • Koupelny JaS, s.r.o.
  • 18 000 – 35 000 Kč
  • Česká Třebová
  • Josef Škrkoň - Techplast, a.s.
  • 20 000 – 25 000 Kč
  • Stodůlky, Praha
  • HRM Services s.r.o.
  • 33 000 – 34 000 Kč
Zveřejněno: 8. července
  • Brno
  • RTL Europe Delivery CZ s.r.o.
  • 19 000 – 24 000 Kč

Dominika Säcklová, HOFMANN WIZARD s.r.o., Fit and health s.r.o., AWP P&C Česká republika - odštěpný závod zahraniční právnické osoby, JOB LEADER EUROPE s.r.o., VKUS-BUSTAN s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., SG-SANACE s.r.o., Clonnflex s. r. o., Partners Financial Services, a.s., Česká spořitelna, a.s., Libor Mrkos, CHMEL spol. s r.o., O2 Czech Republic a.s., DISPONERO s.r.o., KB - BLOK systém, s.r.o., Kaufland Česká republika v.o.s., PATOK a.s., Petr Brunclík, Okresní soud v Chomutově, DAR Corporation s.r.o., Camfil CZ s.r.o., INTEGRI, s.r.o., DYRŠMÍD s. r. o., BOULIT s.r.o., NAITIGO Cosmetics s.r.o., Denwa s.r.o., CTSCZ spol. s r.o., AVA Call spol. s r.o., Victoria Immobilien s.r.o., Telefonzentrale s.r.o., KZ system s.r.o., Město Žatec, FineDine s.r.o., Město Litvínov, Ost-West Anlagenmontage s.r.o., PEDDY Group s.r.o., SUTOR Global s. r. o., BÉNÉFICE s.r.o., dopharma s.r.o., ALGON, a.s.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Asistent / Asistentka, Back office pracovník / pracovnice, Fakturant / Fakturantka, Recepční, Referent / Referentka, Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Telefonní operátor / operátorka, Telefonní prodejce / prodejkyně, Vedoucí týmu / Team leader, Silničář / Silničářka, Technik / technička dopravy, Bankovní specialista / specialistka, Ekonom / Ekonomka, Finanční manažer / manažerka, Finanční poradce / poradkyně, Makléř / Makléřka, Odborný asistent / asistentka, Osobní bankéř / bankéřka, Pojišťovací poradce / poradkyně, Specialista / specialistka v pojišťovnictví, Účetní, Marketingový asistent / asistentka, Marketingový specialista / specialistka, Account Manager / Key Account Manager, Manažer / manažerka nákupu, Nákupčí, Obchodní asistent / asistentka, Obchodník / Obchodnice, Obsluha lidí, Pokladní, Prodavač / Prodavačka, Specialista / specialistka ve službách, Vedoucí obchodu, HR specialista / specialistka, Personalista / Personalistka, Náborář / Náborářka, Pracovník / pracovnice ve službách, Stavební dozor, Kontrolor / Kontrolorka, Operátor / operátorka v energetice, Inženýr / inženýrka ve výrobě, Pracovník / pracovnice bezpečnostní služby, Pracovník / pracovnice ostrahy, Strážný / Strážná, Vrátný / Vrátná, Úředník / Úřednice, Obchodní zástupce / zástupkyně, Přípravář / Přípravářka v gastronomii

Chomutov, Celá ČR, Jirkov, Kadaň, Most, Žatec, okres Louny, Litvínov, Louny, Nové Sedlo, okres Louny, Klášterec nad Ohří

Buďte nejpřipravenějším kandidátem na pohovoru!

První dojem - jak se vhodně obléct na pohovor

Na co máte nárok při pracovním úrazu

Nahlásili jste pracovní úraz, zaměstnavatel potvrdil, že se o pracovní úraz jedná, s lékařem jste vyplnili potřebné dokumenty pro pojišťovnu. Víte, na co všechno máte nárok? Kdy zaměstnavatel nemusí odškodné vyplatit, nebo vyplatí jen část?

Kuriózní i nejžádanější zaměstnanecké benefity a daně

Odbory - proč a jak je založit

Kde a jak si najít nejlepší brigádu a práci při studiu

Výhody a nevýhody sdíleného pracovního místa

Zapněte si kameru, začíná online pohovor

V čem jsou hlavní rozdíly mezi osobním a online pohovorem, na co všechno se musíte dopředu připravit. Povíme si i o nejčastějších chybách, kterých byste se měli vyvarovat. Svá specifika má i čistě telefonický pohovor, bez videa, o kterých vám také řekneme, abyste byli připraveni na vše.

Kdy máte nárok na odstupné a v jaké výši?

Poradíme vám, kdy máte nárok na odstupné dle zákoníku práce. Jak se počítá výše odstupného, jaké se odvádějí povinné odvody. Vše si ukážeme na konkrétních příkladech. V článku naleznete i případy, kdy nárok na odstupné nevzniká, nebo zaniká.

Pružná pracovní doba má své výhody i nevýhody

AJ benefit ČR den hodnocení Chomutov interní IT komunikace možnost náplň práce nové odpovědnost Office ohodnocení práce pracovní praxe prostředí rozvoj růst společnost společnosti stravenky stres školení uchazeč uchazeči úvazek vedení výkon vzdělání zaměstnanců zaměstnanec znalost agent dobro dovolené firemní kolegyně kov list mzdové mzdový náplň PC personální poměr PR profesní přátelské přátelské prostředí příjemné příjemný příležitost příprava report systém systémy výše zaměstnanci zaměstnanecký