Hledáme kolegy na výrobu sušenek a čokolád+SVOZ+ZÁLOHY

Lokalita Ostrava
Firma RECRA Moravia s.r.o.
Kategorie Gastronomie a pohostinství, Řemeslná výroba a manuální práce, Služby, umění a kultura
Min. vzdělání Základní

RECRA Moravia s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Máme pro Vás čistou a pohodovou práci ve výrobě sladkostí
Hledáme uchazeče, kteří mají zájem o dlouhodobé zaměstnání u světového výrobce čokolády, sušenek, žvýkaček a bonbonů. I Vám může práce vonět.

Místo výkonu: Opava (doprava zajištěna firemními minibusy)

Náplň práce:

  • Výroba a kontrola kvality oblíbených sladkostí zn. Milka, Oreo, Halls nebo Toblerone
  • Úklid a obsluha výrobní linky
  • Doplňování a balení hotových výrobků

Požadujeme:

  • Ochotu pracovat v nepřetržitém provoze, 8h nebo 12h směny dle zařazení
  • Technická a manuální zručnost
  • Dochvilnost, zodpovědnost, zájem o dlouhodobé zaměstnání
  • Pečlivý přístup k práci
  • Dodržování přísných hygienických předpisů

Nabízíme:

  • Mzda 100 až 110 Kč/ čistého hodina
  • Možnost čerpání záloh do první mzdy
  • Docházkový bonus k hodinové sazbě
  • Zaškolení a možnost dalšího rozvoje
  • 5 – 7 kg/měsíc firemních výrobků za symbolické ceny
  • Plně hrazená zdravotní prohlídka zaměstnavatelem
  • Zajistíme Vám pracovní oděv a obuv
  • Dotované stravné
  • Zajištění vlastní dotované dopravy

Kuchař/kuchařka

Nutně vás hledají
  • Ostrava
  • Domov Slunečnice Ostrava, příspěvková…
  • 24 000 – 30 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
Zveřejněno: 23. dubna
  • Ostrava
  • LF Národní s.r.o.
    Benefity:
  • Firemní akce
  • Příspěvek na sport
  • Přátelské prostředí
Zveřejněno: 22. dubna
  • Řepy, Praha
  • HRM Services s.r.o.
  • 32 000 – 34 000 Kč
Zveřejněno: 24. června
  • Německo
  • BENAX SERVICE s.r.o.
  • 3 500 – 3 700 €
  • Hradec Králové
  • Kingspan a.s.
Zveřejněno: 22. července
  • Stodůlky, Praha
  • 33 000 – 34 000 Kč
Zveřejněno: 8. července
  • Karlín, Praha
  • CARE MEDICO s.r.o.
  • 18 000 – 25 000 Kč
  • Ostrava
  • Koupelny JaS, s.r.o.
  • 18 000 – 35 000 Kč
  • Česká Třebová
  • Josef Škrkoň - Techplast, a.s.
  • 20 000 – 25 000 Kč

Comac jobs s.r.o., WITKOWITZ ENVI a.s., Domov Slunečnice Ostrava, příspěvková organizace, Manuvia, a. s., organizační složka, ManpowerGroup s.r.o., Skanska a.s., Personal fabric - agentura práce, a.s., Autodoprava Stuchlý, s.r.o., ARAMARK, s.r.o., Etimos Human s.r.o., VKUS-BUSTAN s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., Globus ČR, v.o.s., SH Job Partners s.r.o., RIGHT INDICADA s.r.o., Lead - Project Advices s.r.o., H & M Hennes & Mauritz CZ, s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., O.K. solution, s.r.o., Conspiro qua, s.r.o., Manuvia Ostrava, Lead - HR Services s.r.o., Manuvia Bonjob s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., AquaKlim, s.r.o., Markmont, s.r.o., B of B cars s.r.o., Lidl Česká republika s.r.o., LF Národní s.r.o., CRI ameba.eu, s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Asistent / Asistentka, Recepční, Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Dopravce / Dopravkyně, Dělník / Dělnice, Mechanik / Mechanička, Řidič / Řidička, Kuchař / Kuchařka, Pomocný pracovník / pracovnice v gastronomii, Obchodní asistent / asistentka, Pokladní, Pomocný pracovník / pracovnice v obchodě, Brusič / Brusička, Obsluha strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Tavič / Tavička, Údržbář / Údržbářka, Výrobce / výrobkyně forem, Svářeč / Svářečka, Automechanik / Automechanička, Automontážník / Automontážnice, Montážník / Montážnice, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Svářečský inženýr / inženýrka, Technolog / technoložka ve strojírenství, Zámečník / Zámečnice, Kontrolor / Kontrolorka, Nástrojář / Nástrojářka, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Pomocný pracovník / pracovnice v průmyslu, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Servisní technik / technička, Potravinářský dělník / dělnice, Operátor / operátorka tiskařských strojů, Elektrikář / Elektrikářka, Specialista / specialistka kvality

Ostrava, Rychvald

Teambuilding z pohledu firmy i zaměstnance

Vše o ukončení pracovního poměru ze strany zaměstnavatele

Za darování krve máte nárok na placené volno

Bezúplatné darování krve je úctyhodná činnost každého dárce. Proto i zákoník práce na dárce myslí a přiznává jim za darování krve nárok na volno z práce, a to dokonce volno placené. Ukážeme vám, jak správně svou nepřítomnost v práci nahlásit a jaké jsou výhody pro dárce.

Znáte svá práva? Minimální mzda v ČR

Minimální mzda je minimální výše odměny za odvedenou práci v pracovněprávním vztahu. Mzda nesmí být nižší než minimální mzda. Zjistěte, jaká je aktuální minimální mzda, jaká je minimální mzda hodinová a minimální mzda měsíční. Pro srovnání vám ukážeme i minimální mzdu z roku 2003.

Vše o služebním autě k soukromým účelům

Zjistěte, zda máte nárok na otcovskou dovolenou

Kdo podává daňové přiznání za zaměstnance

Jak podat insolvenční návrh na zaměstnavatele

Asertivita v práci - ano, ale… Ukážeme si, jak na to

Jste moc nebo málo asertivní? Ukážeme si metody, jak docílit vyrovnané asertivity. Asertivity, která nikoho neurazí, a vám pomůže k dosažení stanovených cílů.

Máte nárok na dovolenou? Zjistěte, jak ji vypočítat

AJ bonus dodržování hledám hodina HR IT kvality měsíc místo možnost mzda mzdy náplň práce nové obuv oděv odpovědnost Opava práce pracovní prohlídka rozvoj směny stravné školení uchazeč výkon výroba zaměstnání zaměstnavatel zařazení zdravotní Zruč doprava firemní kontrola kov linky náplň obsluha oprava opravy PR předpis přístup technická výrobní zájem