Vedoucí provozu

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Šternberk
Firma Pracanti s.r.o.
Kategorie Administrativa, zákaznický servis, Lidské zdroje a personální management, Ostatní
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Hrubá mzda 25.000 – 30.000 Kč

Co od Vás očekáváme:

Pro společnost ve Šternberku, která má vedoucí postavení na trhu v oblasti odpadového hospodářství, obsazujeme pozici Vedoucí provozu.

Popis pozice:

  • Odpovědnost za organizaci a ekonomiku provozní části pobočky
  • Školí a zapracovává pracovníky na jednotlivých pracovištích
  • Vedení většího kolektivu lidí
  • Zabezpečování plnění úkolů

Požadujeme:

  • SŠ / VŠ vzdělání v oboru technik nebo ekonom
  • Dobré komunikační, planovací a organizační dovednosti
  • Zkušenost s vedením kolektivu
  • Práce s PC
  • ŘP sk.B

Nabízíme:

  • Stabilní zaměstnání ve společnosti s vedoucím postavením na trhu
  • Osobní vozidlo k soukromým účelům
  • Telefon
  • Notebook
  • Příjemné pracoviště

  • Velká Bystřice
  • MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o.
  • 28 500 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Vzdělávací kurzy
  • Lékařská péče
  • Kafetérie
  • Slevy na firemní zboží
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
Zveřejněno: 25. března
  • Prostějov
  • Lead - HR Services s.r.o.
Zveřejněno: 27. března
  • Frýdlant nad Ostravicí
  • Eliška Urbanová
    Benefity:
  • Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat
  • Kariérní růst
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Služební auto
  • Přátelské prostředí
Zveřejněno: 19. července
  • Ústí nad Labem
  • Danyiová Kateřina
Zveřejněno: 8. září
  • Praha
  • Mečlová Pavlína
Zveřejněno: 1. srpna

HOBRA - Školník s.r.o., ČSOB Stavební spořitelna, a.s., Coweo Technologies s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o., PRESBETON Nova, s.r.o., JPF Czech s.r.o., STAEG, spol. s r.o., Česká pošta, s.p., ŽOLÍKOVÁ PRÁCE s.r.o., smart healthcare solutions, s.r.o., Ekodoma s.r.o., Möbelix, Grafton Recruitment s.r.o., Arcibiskupství olomoucké, Vitacall s.r.o., Proveon, a.s., SMS finance, a.s., Advantage Consulting, s.r.o., Česká spořitelna, a.s., INDEX NOSLUŠ s.r.o., Správa uprchlických zařízení Ministerstva vnitra, MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o., ZLKL, s. r. o., Kaufland Česká republika v.o.s., O.K. solution, s.r.o., STROJÍRNA NOVOTNÝ s.r.o., Probační a mediační služba, Lead - HR Services s.r.o., FLORCENTRUM Foltýnová s.r.o., Achenbach Systems s.r.o., NIKA Logistics a.s., Drupork Svitavy, a. s., ZHT Group s.r.o., Smurfit Kappa Czech s.r.o., SEMIX PLUSO, spol. s r.o., H & M Hennes & Mauritz CZ, s.r.o., METOSA GROUP s.r.o., RoJa Itf s.r.o. "v likvidaci", GHC regio s.r.o., TESCO SW a.s., Správa silnic Olomouckého kraje, příspěvková organizace, APION s.r.o., Olomoucký kraj, Sociální služby pro seniory Olomouc, příspěvková organizace, Elite real service s.r.o., Bolona a.s., TOS Olomouc, s.r.o., Stavební bytové družstvo Olomouc, Valenta Jan, Mgr. - soudní exekutor, VK - AQUA OLOMOUC, spol. s r.o., EnerEdge Inernational Consulting s.r.o., JR stavby CZ, s.r.o., WELLTAX, s.r.o., BEA centrum Olomouc s.r.o., ELPREMONT elektromontáže s.r.o., MB TOOL s.r.o., Město Rýmařov, DK mont a.s., JAMASTAV MORAVIA a.s., ALBO okna - dveře s.r.o., Město Bruntál, Filip Thurz, FIDES Bruntál, spol. s r.o., Centrum sociálních služeb pro seniory Pohoda, příspěvková organizace, Alewerans s.r.o., GORDEX spol. s r.o., BRYVECASTA s.r.o., POZEMSTAV Prostějov,a.s., PRODOMOS s.r.o., Město Vítkov, ARMY SURPLUS TINERO s.r.o., SUPPORT GROUP s.r.o., Eagle Eyes a.s.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Asistent / Asistentka, Back office pracovník / pracovnice, Fakturant / Fakturantka, Office manager, Referent / Referentka, Správce / Správkyně, Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Telefonní operátor / operátorka, Telefonní prodejce / prodejkyně, Vedoucí týmu / Team leader, Dispečer / Dispečerka, Disponent / disponentka dopravy, Kurýr / Kurýrka, Logistik / Logistička, Pracovník / pracovnice poštovního provozu, Skladník / Skladnice, Bankovní pracovník / pracovnice, Bankovní specialista / specialistka, Ekonom / Ekonomka, Finanční manažer / manažerka, Finanční poradce / poradkyně, Osobní bankéř / bankéřka, Pojišťovací poradce / poradkyně, Účetní, Úvěrový specialista / specialistka, Manažer / manažerka nákupu, Nákupčí, Obchodní asistent / asistentka, Obchodník / Obchodnice, Pokladní, Prodavač / Prodavačka, Specialista / specialistka nákupu, Trenér / Trenérka, Školitel / Školitelka, Pracovník / pracovnice ve službách, Správce / správkyně objektu, Realitní makléř / makléřka, Sociální pracovník / pracovnice, Ředitel / ředitelka nákupu, Učitel, Pedagog / Učitelka, Pedagožka, Vychovatel / Vychovatelka, Technik / technička výroby, Ošetřovatel / ošetřovatelka zvířat, Veterinární lékař / lékařka, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně, Technik / technička automatizace

Celá ČR, Šternberk, Uničov, Bystrovany, Olomouc, Velká Bystřice, Loštice, Mohelnice, okres Šumperk, Hrabová, Bruntál, Prostějov, Milenov, Přerov, Tovačov, Vícov, Hranice, okres Přerov, Hradec nad Moravicí, Otice, Hulín, Kroměříž, Opava, Krnov, Štěpánov, Lutín, Rýmařov, Držovice, Osek nad Bečvou, Vítkov

Kdy můžete dostat nařízený přesčas?

Dozvíte se, co to je přesčas, jaký je rozdíl mezi dobrovolným a povinným přesčasem. Proč jít na dobrovolný přesčas o státním svátku? Vysvětlíme si, jak se přesčasy proplácí a kdy si můžete vzít náhradní volno. Jaké důsledky mohou být, když na přesčas nepřijdete, protože se vám to nehodí.

Řešíte nárok na mateřskou dovolenou? Poradíme

Čekáte rodinu? Povíme si vše o mateřské dovolené, jaký máte nárok na mateřskou dovolenou, kdy je pro vás nejlepší si vybrat zbývající dovolenou. Dozvíte se, že v průběhu mateřské dovolené vám vzniká nárok na další dovolenou.

Vše o ukončení pracovního poměru ze strany zaměstnavatele

Přestávky v práci - kdy máte nárok na volno

Ukážeme vám, kdy máte nárok na placenou a kdy na neplacenou přestávku. V jakých případech vás zaměstnavatel může povolat do práce i v době vašeho zákonného volna. Vše si vysvětlíme na konkrétních případech přestávek u různě dlouhých směn.

Jak napsat životopis - online vzor

Životopis je vaší první vizitkou, kterou se představujete potenciálnímu zaměstnavateli. Je to dokument, který shrnuje vaše vzdělání, pracovní zkušenosti, dovednosti a zájmy. Jak ale napsat životopis, který bude poutavý, přehledný a profesionální? Co by měl životopis obsahovat a co naopak vynechat? Jak se odlišit od ostatních uchazečů o práci? A jak napsat motivační nebo průvodní dopis? V tomto článku vám poradíme, jak vytvořit životopis podle nejnovějších trendů a jak se vyhnout nejčastějším chybám. Přečtěte si naše tipy a uvidíte, že psaní životopisu nemusí být tak složité, jak se zdá.

Zahraniční služební cesta a cestovní náhrady v zahraničí

I vy se na pohovoru ptejte! Jaké jsou typy testování

Vše, co chcete vědět o pracovní neschopnosti

Onemocněli jste? Nejsme roboti, stát se to může každému. Poradíme vám, jak postupovat. Pro takové případy je zde institut dočasné pracovní neschopnosti. S námi se dozvíte vše o neschopence, vycházkách, kontrolách, které vás mohou navštívit, jak a kým budete v době vaší nemoci zaplaceni a mnoho užitečných rad. Připomeneme vám, jaké jsou vaše povinnosti.

Novinky v zákoníku práce 2023: velký přehled změn

S příchodem nového roku souvisí i legislativní změny. Rádi bychom vám usnadnili orientaci v chystaných novinkách. Proto v daném článku si představíme základní připravované změny roku 2023 spojené s pracovním trhem.

Co dělat, když se setkáte se šikanou na pracovišti

Bor den ekonom náplň práce odpovědnost plnění pobočky pozice práce pracoviště pracovní pracovník SOU společnost společnosti stabilní Šternberk technik telefon vedení vedoucí vzdělání zaměstnání dovednost kolektiv komunikační náplň oblast oblasti obor organizační dovednost organizační dovednosti osobní PC PR příjemné stav trh úkol zkušenost