Volné místo ve firmě Horavia s.r.o.

Prodejce na showroom Finská sauna

Smluvní vztah pracovní smlouva
Lokalita České Budějovice
Firma Horavia s.r.o.
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

O nás

Horavia s.r.o.

Jsme stabilně rostoucí česká firma s třináctiletou historií. Jsme jediným autorizovaným dodavatelem špičkové finské technologie Harvia a autorizovaným dodavatelem společností Cariitti, Ha Serv a Rento. Jsme největší servisní a skladové centrum v ČR. 95 % výrobků a dřevin vedeme skladem.

O nás

Jsme česká a dynamická společnost Horavia s.r.o. vystupující pod obchodní značkou FINSKÁ SAUNA (www.sauna.cz, www.finskasauna.cz). Dodáváme sauny do českých rodin, penzionů a hotelů. Provozujeme e-shopy a máme 5 poboček po České republice a Slovensku. Nyní hledáme prodejce pro naši pobočku v Českých Budějovicích.

Baví Vás obchod, interiérový design a komunikace s lidmi? Máte chuť se učit novým znalostem? Pak hledáme právě Vás.

Náplň práce:

  • Zabezpečení chodu showroomu a dodržování standardů firmy
  • Prodej zboží a služeb
  • Příprava cenových nabídek a kompletní zpracování zakázek
  • Komunikace s nákupním oddělením a výrobou
  • Zaměřování prostor pro budoucí realizaci saun, komunikace s projektanty a architekty

Co od Vás očekáváme:

  • SŠ vzdělání – preferujeme vzdělání obchodního nebo technického směru
  • Komunikativnost a příjemné vystupování
  • Samostatnost a spolehlivost
  • Organizační schopnosti
  • Znalost práce na PC (Excel, Word, Outlook, internet)
  • Znalost kreslících programů – výhodou
  • Znalost AJ – výhodou
  • Řidičský průkaz skupiny B – aktivní řidič

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Různorodou, zajímavou a dlouhodobě perspektivní práci
  • Mladý kolektiv a přátelské pracovní prostředí
  • Fixní plat i provize z prodeje
  • Příspěvek na stravování a penzijní pojištění
  • Samozřejmostí je zaškolení na naší centrále v Brně a seznámení se s kolektivem

Benefity

  • Slevy na firemní zboží
  • Příspěvek na volný čas
  • Parkoviště