NOVÁ VÝZVA! FMEA SPECIALISTA s aktivní AJ

Lokalita Prostějov
Firma ManpowerGroup s.r.o.

Bohužel, tato nabídka již není aktuální.

Našli jsme pro vás ale jiné možnosti:

Hledáme kandidáta, který se ujme této náročné role s nadšením. Požadujeme VŠ vzdělání technického zaměření, kvalitní angličtinu a zkušenosti s tvorbou FMEA ve výrobní společnosti.

Popis pozice:

  • Vedení a správa FMEA všech našich poboček (i zahraničních)
  • Moderace FMEA schůzek a komunikace s našimi inženýry
  • Implementace opatření plynoucí z FMEA do procesů a ostatní dokumentace
  • Ochota k občasnému cestování v rámci Evropy

Profil kandidáta:

  • VŠ technického směru podmínkou
  • Anglický jazyk na úrovní B2/C1
  • Praktické zkušenosti se tvorbou a moderováním FMEA ve výrobní společnosti
  • Znalost softwaru pro zpracování a společné řízení dokumentů FMEA a Kontrolní plány

Nabízíme:

  • 13.plat
  • Zázemí silné mezinárodní společnosti
  • Flexibilní prac. doba
  • Přátelské a neformální prostředí
  • a další zaměstnanecké benefity (sportovní aktivity, zdravotní péče aj.)

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat
  • Pružná pracovní doba
  • Kafetérie
  • Příspěvek na stravování
  • Závodní stravování