Volné místo ve firmě INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Zajímavá práce ve skladu - BEZ VZV - až 36 000Kč/m.

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Praha
Firma INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Kategorie Doprava, logistika a zásobování, Řemeslná výroba a manuální práce, Technické obory
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda 28.500 – 36.000 Kč

O nás

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Náplň práce: Hledáte práci bez nočních směn, která Vás bude nejen bavit, ale ve které si i slušně vyděláte, až 36.000 Kč/m? V tom případě bude tato pracovní nabídka přímo pro Vás! Po našeho klienta působícího v automobilovém průmyslu, hledáme šikovné pracovníky do skladu v Jirnech (bezproblémová doprava z metra Černý most). Práce probíhá ve dvousměnném provozu, praxe není třeba, vše Vás rádi naučíme. Nástup možný ihned nebo dle dohody. Náplň práce: - vybalování, balení zboží - práce se scanerem Nabízíme: - základní mzdové ohodnocení 28 500 Kč + bonusovou složku až 7 500 Kč - stravenky ve výši 130 Kč - 5 týdnů dovolené - příspěvek na dopravu za mimořádné směny - práci v rodinném kolektivu v nové, moderní hale - pravidelný výplatní termín - možnost záloh Požadujeme: - věk min. 18 let - čistý trestní rejstřík - fyzickou zdatnost - ochotu práce na dvě směny

  • Praha
  • ManpowerGroup s.r.o.
  • 209 – 300 Kč / hod
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 26. března
  • Horní Počernice, Praha
  • BREADWAY a.s.
  • 35 000 – 38 000 Kč
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Kafetérie
  • Příspěvek na stravování
  • Občerstvení na pracovišti
  • Parkoviště
  • Prostějov
  • Bárta Michal
Zveřejněno: 17. září
  • Český Těšín
  • Markéta Adamíková
  • 25 000 – 27 000 Kč
Zveřejněno: 15. října

DoDo Czech s.r.o., SVAPOMONT s.r.o., VLNIKA s.r.o., Brink's Cash Solutions (CZ) a.s., K2 moto s.r.o., ABS Bonifer Czech s.r.o., CLEAN Service CZ,spol. s r.o., 4NL a.s., AZ FLEX, a.s., FLORA 24 s.r.o., MESSENGER a.s., AUTO PATRON s.r.o., Kaufland Česká republika v.o.s., Kongresové centrum Praha, a.s., INDEX NOSLUŠ s.r.o., HakimiStyle s.r.o., AC Jobs, s.r.o., LKQ CZ s.r.o., Novitim s.r.o., Mlékárna Pragolaktos, a.s., Ředitelství silnic a dálnic s. p., Košík.cz s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Daniel Menšík, SECURITAS ČR s.r.o., Globus ČR, v.o.s., Markmont, s.r.o., H&B Group s.r.o., Curso s.r.o., STILL ČR spol. s r.o., Stavební společnost Šlehofer, s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., HERČÍK a KŘÍŽ, spol. s r.o., CRI ameba.eu, s.r.o., Triangle Recruitment CZ s.r.o., Lagardere Travel Retail, a.s., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., JLV, a.s., ProfesKontakt, s.r.o., CEBYT, a.s., Advantage Consulting, s.r.o., PACKMAN´S PACK s.r.o., Česká pošta, s.p., GOLD GROUP s.r.o., Aleš Veselý, KATRING, spol. s r.o., abc květiny s.r.o., BREADWAY a.s., Sécheron Hasler CZ, spol. s r.o., PROROZVOZ s.r.o., Coweo Technologies s.r.o., PRAKAB PRAŽSKÁ KABELOVNA, s.r.o., TOP HOTELS GROUP a.s., JANEMI s.r.o., CARGO-HORTIM, spol. s r.o., NEW YORKER CZ, s.r.o., Jitka Poláková, HOFMANN WIZARD s.r.o., open recruitment s.r.o., SKYCLEAN s.r.o., TECHWOOD DESIGN s.r.o., Human-Res s.r.o., IZOMAT stavebniny s.r.o., Blanik Aircraft CZ s.r.o., CigDus s.r.o., Bolt Services CZ s.r.o., Věra Pietrasová, Zrno zrnko s.r.o., Zavolejsikurýra.cz a.s., Grafton Recruitment s.r.o., DSA a.s.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Asistent / Asistentka, Back office pracovník / pracovnice, Recepční, Referent / Referentka, Balení zásilek, Disponent / disponentka dopravy, Dopravce / Dopravkyně, Kurýr / Kurýrka, Logistik / Logistička, Poštovní doručovatel / doručovatelka, Převozník / Převoznice, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Specialista / specialistka logistiky, Taxikář / Taxikářka, Závozník / Závoznice, Obchodní asistent / asistentka, Obchodník / Obchodnice, Obsluha lidí, Pokladní, Prodavač / Prodavačka, Vedoucí obchodu, Náborář / Náborářka, Dělník / Dělnice, Florista / Floristka, Obsluha strojů, Údržbář / Údržbářka, Uklízeč / Uklízečka, Zahradník / Zahradnice, Zámečník / Zámečnice, Dekoratér / Dekoratérka, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Svářeč / Svářečka, Autoelektrikář / Autoelektrikářka, Automechanik / Automechanička, Mechanik / Mechanička, Montážník / Montážnice, Opravář / Opravářka, Seřizovač / seřizovačka strojů, Strojník / Strojnice, Technik / technička v zemědělství, Pracovník / pracovnice bezpečnostní služby, Pracovník / pracovnice úklidové služby

Praha 9 - Horní Počernice, Praha 10 - Hostivař, Praha 1 - Nové Město, Praha 8 - Libeň, Praha 4 - Braník, Praha 7 - Holešovice, Praha 4 - Kamýk, Praha 3 - Žižkov, Praha 9 - Dolní Počernice, Praha 5 - Stodůlky, Praha 4 - Nusle, Praha 10 - Horní Měcholupy, Praha 9 - Kyje, Praha 4 - Krč, Praha 10 - Malešice, Praha 6 - Ruzyně, Praha 4 - Michle, Praha 5 - Zličín, Praha 5 - Hlubočepy, Praha 5 - Lipence, Praha 10 - Uhříněves, Praha 9 - Černý Most, Praha 9 - Běchovice, Praha 2 - Vinohrady, Praha 4 - Chodov, Praha 7 - Troja, Praha 9 - Letňany, Praha 4 - Hodkovičky, Praha 9 - Kbely

Vše o sezónní práci v Česku i zahraničí

Znáte všechny podmínky konkurenční doložky?

Jak na změnu pracovní pozice, aby to vyšlo

Na stávající pozici jste již několik let a cítíte, že potřebujete změnu. Ať již povýšení, změnu pracovní pozice nebo dokonce změnu oboru? Podívejte se s námi na to, jaké máte možnosti a jak si o změnu říci, aby vám nadřízený vyšel maximálně vstříc.

Pružná pracovní doba má své výhody i nevýhody

Velký přehled o ukončení pracovního poměru

Rozhodli jste se ukončit pracovní poměr ve stávajícím zaměstnání? My vám pomůžeme. Společně se podíváme na ukončení pracovního poměru, co říká zákoník práce o výpovědi, jednak ze strany zaměstnance, jednak ze strany zaměstnavatele. Nebo jste dostali výpověď od svého zaměstnavatele? Povíme si, v jakých případech vám zaměstnavatel výpověď může dát.

Dohoda o pracovní činnosti a vše, co vás zajímá

První dojem - jak se vhodně obléct na pohovor

Jak zajistíte prodloužení pracovní smlouvy

Co vše lze měnit v pracovní smlouvě a jak na zkrácený úvazek

Buďte nejpřipravenějším kandidátem na pohovoru!

AJ auto automobil bonus Černý Most hledám hodnocení IT mobil Most možnost nabídka náplň práce nové ohodnocení plat práce pracovní pracovní nabídka pracovník praxe příspěvek sklad směny stravenky dohody doprava dovolené kolektiv kov mimořádné mzdové náplň oprava PR problém průmysl případ termín