Volné místo ve firmě INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Jednoduchá práce v čisté výrobě, bez noční směny

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Opava
Firma INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Technické obory
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda 23.000 – 25.000 Kč

O nás

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Náplň práce: Hledáte jednoduchou práci v čistém moderním prostředí bez nočních směn, kterou zvládne každý? Chcete mít spoustu bonusů, které ani jiné firmy nenabízí? Pracujte pro světového lídra ve svém oboru. Hledáme fajn uchazeče/čky do výroby na hlavní prac. poměr a brigádu, žádná praxe není třeba! Práce je vhodná pro muže i ženy! Náplň práce: • ruční kontrola a balení výrobků • mytí výrobních zařízení a komponentů • skládání a vkládání kartonů do stroje • udržování pořádku na pracovišti Místo výkonu práce: Opava Nabízíme: • mzdu dle praxe a šikovnosti • roční bonusy • nadstandardní příplatky (odměny i za nošení ochr. pomůcek, apod.) • systém benefitů Cafeteria ve výši 17 000 Kč/rok • velmi výhodnou dovolenou v rekreačním zařízení Karlov pod Pradědem • 5 týdnů dovolené • 3 dny volna na zotavenou (sick days) a další volno nad rámec Zákoníku práce • příspěvky na závodní stravování • odměny za pracovní a životní jubilea, narození dítěte, zaškolování, apod. • nadstandardní lékařskou péči a hrazené očkování • motivující práci s možností profesního rozvoje • velmi čisté pracovní prostředí • zázemí stabilní společnosti s dlouholetou tradicí na trhu Požadujeme: • čistý trestní rejstřík • věk 18 let • ochotu pracovat ve dvousměnném provozu (6:00-14:00, 14:00-22:00)

  • Opava
  • Markmont, s.r.o.
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro cizince
  • Vhodné pro absolventy
Zveřejněno: 25. března
  • Hradec nad Moravicí
  • ManpowerGroup s.r.o.
  • 32 000 – 37 000 Kč
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat
  • Kafetérie
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dopravu
  • Ostrava
  • Szöke Michaela
Zveřejněno: 24. září
  • Praha
  • Ruszó Jakub
Zveřejněno: 17. září
  • Kostelec nad Orlicí
  • TD služby s.r.o
  • 1 Kč
  • Zkrácený úvazek
Zveřejněno: 15. října
  • Prostějov
  • Bárta Michal

ARAKO spol. s r.o., DAIRY 4 FUN s.r.o., FLORCENTRUM Foltýnová s.r.o., SLEZSKÉ STAVBY OPAVA s.r.o., SH Job Partners s.r.o., Markmont, s.r.o., REMANTE GROUP s.r.o., Gi Group Czech Republic, s.r.o., ID - KARTA s.r.o., FERRAM, a.s., Trenkwalder a.s., ManpowerGroup s.r.o., Comac jobs s.r.o., Etimos Human s.r.o., Lead - Project Advices s.r.o., ZK Design a.s., RenoServices, s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, JPF Czech s.r.o., Lead - HR Services s.r.o., Autocentrum Ostrava s.r.o., MG tech s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., Skanska a.s., RIGHT INDICADA s.r.o., Lidl Česká republika s.r.o., Conspiro qua, s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., Manuvia DreamJob s.r.o., KLIM cars s.r.o., MONTYCON gastro, s.r.o., Tyros Loading Systems CZ s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Dělník / Dělnice, Skladník / Skladnice, Florista / Floristka, Obsluha strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Šič / Šička, Údržbář / Údržbářka, Zámečník / Zámečnice, Svářeč / Svářečka, Automechanik / Automechanička, Karosář / Karosářka, Montážník / Montážnice, Obráběč / Obráběčka, Opravář / Opravářka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Svářečský inženýr / inženýrka, Technik / technička ve strojírenství, Technolog / technoložka ve strojírenství, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Pomocný pracovník / pracovnice v průmyslu, Chovatel / Chovatelka, Ošetřovatel / ošetřovatelka zvířat, Pomocný pracovník / pracovnice v zemědělství, Řidič / Řidička, Elektroinženýr / Elektroinženýrka, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektrospecialista / Elektrospecialistka, Elektrikář / Elektrikářka, Pomocný pracovník / pracovnice v potravinářství, Potravinářský dělník / dělnice, Řezník a uzenář / Řeznice a uzenářka, Zpracovatel / zpracovatelka potravin, Operátor / operátorka tiskařských strojů, Aranžér / Aranžérka, Elektronik / Elektronička

Opava, Bílov, okres Nový Jičín, Hradec nad Moravicí, Bolatice, Dolní Benešov, Velká Polom, Olbramice, okres Ostrava-město, Hlučín, Bílovec, Krnov, Bravantice, Fulnek, Studénka, Ostrava

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením je důležité nejen pro sociální společnost, ale i pro vaši firmu. Ukážeme vám i jiné než jen finanční výhody. Pokud nemůžete osoby se zdravotním postižením zaměstnávat, představíme vám možnosti, jaké máte, abyste nemuseli odvádět částky do státního rozpočtu.

Na co máte právo při návratu z mateřské dovolené

Návrat do práce po mateřské či rodičovské dovolené nemusí být snadný. Odcházíte od svého dítěte, do týmu, který se částečně změnil. Povíme si, na co máte nárok, kdy vám váš zaměstnavatel musí držet vaše původní místo, kdy vás mohou přesunout na stejnou pozici, ale do jiného týmu a kdy vám žádné místo držet nemusí. Přidáme i základní informace o tom, na co jako rodič máte nárok.

Velký přehled o ukončení pracovního poměru

Rozhodli jste se ukončit pracovní poměr ve stávajícím zaměstnání? My vám pomůžeme. Společně se podíváme na ukončení pracovního poměru, co říká zákoník práce o výpovědi, jednak ze strany zaměstnance, jednak ze strany zaměstnavatele. Nebo jste dostali výpověď od svého zaměstnavatele? Povíme si, v jakých případech vám zaměstnavatel výpověď může dát.

Jak na ukončení pracovního poměru dohodou? Využijte vzor

Vzdělávání v HR - TOP 10 magazínů

Co s sebou na úřad práce? Jaké vzít dokumenty

Buďte nejpřipravenějším kandidátem na pohovoru!

Jaký pracovní úvazek je pro vás ten ideální?

Co vědět o kvalifikační dohodě než ji podepíšete?

Zaměstnavatel za vás zaplatí drahé školení, ale na druhou stranu po vás chce podepsat kvalifikační dohodu, kterou se zaměstnavateli upíšete na několik let. Než podepíšete, zjistěte, za jakých podmínek se kvalifikační dohoda uzavírá, co všechno musí obsahovat a jaké z ní pro vás plynou závazky a případné pokuty.

Kdy můžete dostat nařízený přesčas?

Dozvíte se, co to je přesčas, jaký je rozdíl mezi dobrovolným a povinným přesčasem. Proč jít na dobrovolný přesčas o státním svátku? Vysvětlíme si, jak se přesčasy proplácí a kdy si můžete vzít náhradní volno. Jaké důsledky mohou být, když na přesčas nepřijdete, protože se vám to nehodí.

AJ benefit bonus bonusy Bor hlavní hledám HR IT místo možnost náplň práce narození NDA odměny Opava plat pod Pradědem práce pracovní pracovní prostředí praxe prostředí příplatky rozvoj řízení sick day směny společnost společnosti stabilní stravování uchazeč vhodná volno výkon zákoník dar dítě dny dovolené firmy kontrola kov lékař místo výkonu práce na pracovišti náplň obor poměr PR profesní příspěvky rámec roční rok ruční standard stroj systém trh volna výrobní výroby závod životní