Hledáme lidem práci Manpower

Opravář zemědělských strojů/automechanik

Lokalita Úněšov
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Doprava, logistika a zásobování

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Jste manuálně zručný a máte zkušenost s opravami automobilů či zemědělské techniky?

Chcete pracovat pro jednu z nejznámějších značek na světě?

V tom případě jste na správném místě!

Popis pozice:

- opravy zemědělských strojů a zemědělské techniky - je možný i človek bez praxe
- komunikace a občasné cesty za zákazníkem
- diagnostika závad

Profil kandidáta:

- vyučen v oboru automechanik, opravář zemědělských strojů, autoelektrikář..
- zkušenosti s opravou a údržbou automobilů hebo zemědělské techniky
- zkušenost s počítačem
- ŘP skupiny B podmínkou, T výhodou

Nabízíme:

- práce pod silnou a úspěšnou značkou
- zajímavé platové ohodnocení závislé na zkušenostech + prémie
- 13. mzda
- 5 týdnů dovolené
- stravenky v hodnotě 120 Kč
- mobilní telefon i k soukromým účelům, notebook
- bonusy

  • Plzeň
  • ProfesKontakt, s.r.o.
  • 35 000 – 40 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Práce z domova
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Pružná pracovní doba
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Vzdělávací kurzy
  • Kafetérie
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
Zveřejněno: 26. března
  • Ejpovice
  • Randstad HR Solutions s.r.o.
  • Rokycany
  • Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 25. března
  • Rokycany

Šmídl s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., HOFMANN WIZARD s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Integrated Micro-Electronics Czech Republic s.r.o., ČESKÁ VEJCE FARMS, s.r.o., Elflein Transport s.r.o., Manuvia People CZ a.s., Advantage Consulting, s.r.o., Sahm s.r.o., Trenkwalder a.s., Faiveley Transport Plzeň s.r.o., ProfesKontakt, s.r.o., ZDAR, a.s., MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., APB - PLZEŇ a.s., Správa železnic, státní organizace, LAUTARO logistics s.r.o., OMSTAVBY s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., RUG CZ, s.r.o., ABS Bonifer Czech s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, Personal fabric - agentura práce, a.s., PRVNÍ CHODSKÁ s.r.o., INTERCONEX - MOBIL, a. s., Nehet Logistic s.r.o., Triangle Recruitment CZ s.r.o., CRI ameba.eu, s.r.o., Košík.cz s.r.o., LT trade s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., LEPŠÍ PRÁCE s.r.o., Česká pošta, s.p., LOGIT s.r.o., Mattoni 1873 a.s., Möbelix, Údržba silnic Karlovarského kraje, a.s., IZOMAT stavebniny s.r.o., C.S.CARGO a.s., ARMO-KVH s.r.o., Hvozdecká zemědělská a.s., HIPPO Logistik, s.r.o., Phuong Nguyen Thi, Thuy Pham Minh, Jan Schmidt, OK Záchlumí, a.s., A G A R I C U S spol. s r.o., KARPEM a.s., CANPACK Czech s.r.o., BIG-BDM s.r.o., FEIT Internationale Transporte s.r.o., LD TRANS CZECH s.r.o., Cuong Nguyen Van, Faurecia Plzeň, s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Referent / Referentka, Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Vedoucí týmu / Team leader, Balení zásilek, Dispečer / Dispečerka, Disponent / disponentka dopravy, Dopravce / Dopravkyně, Dělník / Dělnice, Koordinátor / Koordinátorka, Kurýr / Kurýrka, Logistik / Logistička, Manažer / manažerka logistiky, Mechanik / Mechanička, Nákupčí, Obsluha strojů, Operátor / operátorka expedice, Poštovní doručovatel / doručovatelka, Pracovník / pracovnice poštovního provozu, Řidič / Řidička, Silničář / Silničářka, Skladník / Skladnice, Specialista / specialistka logistiky, Speditér / Speditérka, Strojmistr / Strojmistrová, Závozník / Závoznice, Konzultant / konzultantka IT, Specialista / specialistka IT, Specialista / specialistka operačních systémů, Vedoucí obchodu, Truhlář / Truhlářka, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Lakýrník / Lakýrnice, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Seřizovač / seřizovačka strojů, Svářeč / Svářečka, Montážník / Montážnice, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Plánovač / plánovačka výroby, Elektrikář / Elektrikářka, Operátor / operátorka tiskařských strojů, Vedoucí skladu

Celá ČR, Stříbro, Třemošná, Vejprnice, Nýřany, Heřmanova Huť, Přehýšov, Plzeň, Stod, Chodová Planá, Ejpovice, Bor, Mariánské Lázně, Rokycany, Staňkov, okres Domažlice, Horní Slavkov, Tachov, Horšovský Týn, Podbořany, Kyselka, Mýto, Karlovy Vary, Rakovník, Chodov, okres Sokolov, Sokolov, Cerhovice, Ostrov, okres Karlovy Vary, Hvozd, okres Plzeň-sever, Trnová, okres Plzeň-sever, Bezdružice, Chotíkov, Záchlumí, okres Tachov, Kaznějov, Černošín, Úherce, okres Plzeň-sever

Inspekce práce - jak probíhá kontrola

Jednoduché ukončení dohody o pracovní činnosti

Vše, co chcete vědět o pracovní neschopnosti

Onemocněli jste? Nejsme roboti, stát se to může každému. Poradíme vám, jak postupovat. Pro takové případy je zde institut dočasné pracovní neschopnosti. S námi se dozvíte vše o neschopence, vycházkách, kontrolách, které vás mohou navštívit, jak a kým budete v době vaší nemoci zaplaceni a mnoho užitečných rad. Připomeneme vám, jaké jsou vaše povinnosti.

Velký přehled o ošetřování člena rodiny - OČR

Vše, co potřebujete znát o práci v noci

Jak zajistíte prodloužení pracovní smlouvy

Nerovnoměrná pracovní doba s příklady

Jak si ve společnosti najít novou pozici

Zajímá vás změna pozice v zaměstnání? Na stávající pozici se již nerozvíjíte a neučíte se ničemu novému, ale ze společnosti odejít nechcete. Pak je čas si najít novou pozici v rámci společnosti. Pojďte se s námi podívat na způsoby, jak si v rámci stávající společnosti můžete najít nové pracovní uplatnění, které vás bude bavit.

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením je důležité nejen pro sociální společnost, ale i pro vaši firmu. Ukážeme vám i jiné než jen finanční výhody. Pokud nemůžete osoby se zdravotním postižením zaměstnávat, představíme vám možnosti, jaké máte, abyste nemuseli odvádět částky do státního rozpočtu.

Dohoda o provedení práce a vše, co vás zajímá

Existují dvě dohody, v tomto článku se dozvíte vše o dohodě o provedení práce. Kdy a jak se platí daně, jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním. Abyste měli kompletní informace, připojili jsme i vzor dohody o provedení práce. Po úpravě zákoníku práce dochází ke změnám u dohod, a my vám tyto změny jasně, stručně a srozumitelně představíme. Vzorová dohoda o provedení práce k tisku je pro vás zcela zdarma, můžete ji upravovat dle svých potřeb.

AJ auto autoelektrikář automechanik automobil bonus bonusy Bor elektrikář hodnocení kandidát komunikace mobil mzda náplň práce ohodnocení plat pozice práce praxe SOU stravenky technik telefon zkušenosti Zruč cesty dovolené mobilní náplň obor oprava opravář opravy platové ohodnocení počítač PR prémie profi případ stroj techniky zákazník země zemědělské zemědělský zkušenost