Obchodník/Nákupčí

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Břeclav
Firma Comfort Job Agency s.r.o. "v likvidaci"
Kategorie Obchod, nákup a prodej zboží
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Co od Vás očekáváme:

Náplň práce, činnost obchodníka:

  • Vyhledávání nových dodavatelů a odběratelů
  • Kontakt s novými obchodními partnery (telefonicky i osobně na schůzkách)
  • Prezentace společnosti a služeb, které jsou nabízeny
  • Cílové země: Česko, Polsko, Slovensko, Maďarsko, Rakousko

  • Komunikace s výrobou a objednávání materiálu
  • Zpracovávání projektů
  • Kontrola procesu nákupu
  • Komunikace s kolegy v Německu

Požadavky:

  • Němčina na komunikativní úrovni (chuť dále se zlepšovat)
  • Angličtina výhodou
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Orientace v technické dokumentaci
  • Zkušenosti a kontakty v oblasti automotive velkou výhodou
  • Samostatný a aktivní přístup k práci

Nabízíme:

  • Nadprůměrné mzdové ohodnocení (dle zkušenosti a dovednosti)
  • Firemní auto, telefon a notebook
  • Možnost home office
  • Flexibilní pracovní doba
  • Práce v prosperující zahraniční firmě se zakázkami na mnoho let dopředu

  • Kutná Hora
  • MAXIHIT 21 s.r.o.
  • od 22 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 16. srpna
  • Liberec
  • MAXIHIT Liberec s.r.o.
Zveřejněno: 20. listopadu
  • Ostrava-město
  • Ing. Jana Křenová
Zveřejněno: 3. září
  • Milevsko
  • GAUDY, spol. s r.o.
  • 12 500 – 25 000 Kč
  • Zkrácený úvazek
Zveřejněno: 15. června
  • Suchovršice
  • PARTIS a.s.
  • od 15 000 Kč
Zveřejněno: 26. září
  • Znojmo
  • T.S.BOHEMIA a.s.
  • 19 000 – 28 000 Kč
Zveřejněno: 4. července
  • Třinec
  • Petr Byrtus
  • 20 000 – 25 000 Kč
Zveřejněno: 16. března
  • Žďár nad Sázavou
  • VYLEN s.r.o.
  • 18 000 – 23 000 Kč
Zveřejněno: 22. června
  • Uherské Hradiště
  • MESIT asd, s.r.o.
  • od 40 000 Kč
Zveřejněno: 20. října
  • Ostrava
  • VELA CZECH, s.r.o.
  • 20 000 – 70 000 Kč
Zveřejněno: 16. ledna
  • Ostrava
  • Westlogic s.r.o.
  • 35 000 – 70 000 Kč
Zveřejněno: 19. července
  • Letkov
  • KUFI INT, s.r.o.
  • 25 000 – 50 000 Kč
Zveřejněno: 13. dubna
  • Otvice
  • NELUMBO Energy a.s.
  • 28 000 – 60 000 Kč
Zveřejněno: 27. května
  • Zlínský kraj
  • Adam Horák
  • 20 000 – 29 999 Kč
Zveřejněno: 23. dubna
  • CE-PA, spol. s r.o.
Zveřejněno: 4. srpna
  • Praha
  • BigZoom a.s.
  • 30 000 – 39 999 Kč
Zveřejněno: 21. srpna
  • Staré Město, Praha
  • Affiliate Bonus s.r.o.
  • 40 000 – 50 000 Kč
Zveřejněno: 2. května
  • Kroměříž
  • FORT- PLASTY s.r.o.
Zveřejněno: 22. září
  • Vsetín
  • IRISA, výrobní družstvo
  • od 14 600 Kč
Zveřejněno: 23. listopadu
  • Otvice
  • 20 000 – 40 000 Kč
Zveřejněno: 22. února
  • Roudnice nad Labem
  • Irena Šlajerová
  • od 20 000 Kč
Zveřejněno: 5. října
  • Stříbro
  • AG.WORK s.r.o.
  • 22 000 – 25 000 Kč
  • Liberec
  • Hradec Králové
  • BM SERVICES, s.r.o.
  • Velvary
  • METAL TRADE COMAX, a.s.
  • od 25 000 Kč
  • Písečná, Ústí nad Orlicí
  • KONZUM, obchodní družstvo v Ústí nad…
  • od 3 300 Kč
  • Brno
  • TSS GRADE, a.s. pobočka Česká republika
  • od 30 000 Kč
  • Brno
  • EKOL, spol. s r.o.
  • Choceň
  • od 24 000 Kč

Česká spořitelna, a.s., AULO MJCZ s.r.o., EVROPA realitní kancelář, TextilEco a.s., Partners Financial Services, a.s., ALBA - METAL, spol. s r.o., Hravé cvičení a gymnastika Zaječí z. s., SMS finance, a.s., BLANÁŘ NÁBYTEK,a.s., Kaufland Česká republika v.o.s., Jobs Contact Personal, s.r.o., Ing. Lukáš Tomíšek

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Asistent / Asistentka, Back office pracovník / pracovnice, Fakturant / Fakturantka, Recepční, Referent / Referentka, Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Koordinátor / Koordinátorka, Skladník / Skladnice, Bankovní specialista / specialistka, Finanční manažer / manažerka, Investiční makléř / makléřka, Makléř / Makléřka, Osobní bankéř / bankéřka, Pojišťovací poradce / poradkyně, Obchodní asistent / asistentka, Obsluha lidí, Pokladní, Pomocný pracovník / pracovnice v obchodě, Prodavač / Prodavačka, Specialista / specialistka ve službách, Pracovník / pracovnice ve službách, Dělník / Dělnice, Masér / Masérka, Sociální pracovník / pracovnice, Terapeut / Terapeutka, Generální ředitel / ředitelka (CEO), Oblastní ředitel / ředitelka, Personální manažer / manažerka, Výkonný ředitel / ředitelka, Řezník a uzenář / Řeznice a uzenářka, Průvodce / Průvodkyně, Obchodní zástupce / zástupkyně, Finanční specialista / specialistka

Břeclav, Celá ČR, Ladná, Zaječí, Hodonín, Brumovice, okres Břeclav, Hustopeče, Starovice, Velké Němčice

Návštěva lékaře v pracovní době a další překážky

Stane se to velkému množství zaměstnanců –⁠ musíte k lékaři, který nemá volno brzy ráno nebo pozdě večer, musíte tedy lékaře navštívit ve své pracovní době. Ukážeme vám, co říká zákoník práce na téma návštěva lékaře v pracovní době. Zákoník práce a propustka k lékaři? Věděli jste, že zákoník práce nezná pojem propustka k lékaři? Abyste věděli o propustkách všechno, ukážeme vám, co by měla propustka k lékaři obsahovat.

První dojem - jak se vhodně obléct na pohovor

Práce ve svátek - nejčastější otázky a odpovědi

Vše, co potřebujete vědět o rodičovské dovolené

Vizitka v nové práci - strukturovaný životopis, vzor

Trainee program – první práce pro absolventy

Ideální práce při rodičovské dovolené

Zjistěte, jaký můžete mít přivýdělek na rodičovské dovolené, aniž byste ztratili nárok na rodičovský příspěvek. Pomůžeme vám rozhodnout se, jestli je lepší dohoda nebo OSVČ. O rodičovský příspěvek při zaměstnání nemůžete přijít, pokud splníte zákonem stanovené podmínky.

Kdo podává daňové přiznání za zaměstnance

Kdy máte nárok na odstupné a v jaké výši?

Poradíme vám, kdy máte nárok na odstupné dle zákoníku práce. Jak se počítá výše odstupného, jaké se odvádějí povinné odvody. Vše si ukážeme na konkrétních příkladech. V článku naleznete i případy, kdy nárok na odstupné nevzniká, nebo zaniká.

Co dělat, když se setkáte se šikanou na pracovišti

angličtina auto činnost doba flexibilní hodnocení home office HR komunikace Luže Most možnost náplň práce němčina obchodní Office ohodnocení partner požadavky práce pracovní pracovní doba průměrné Rakousko SOU společnost společnosti telefon v Německu zkušenosti cíl dokument dovednost firemní kontakt kontrola materiál mzdové náplň obchod obchodník oblast oblasti PR prezentace proces projekt přístup technické zahraniční země zkušenost