Práce: Obchodní partner pro klienty |Praxe z pojišťovnictví výhodou

lokalita: Chrudim zadavatel: PROFI CREDIT Czech, a.s. Odpovědět na inzerát

Pracujete v pojišťovnictví a už jste znavení z „nejistoty“ dvouletých vratek? Máte duši cílevědomého obchodníka s tahem na branku? Hledáme právě Vás!

Náplň práce:

  • komunikace s klienty, péče o stávající klientský kmen
  • budování vlastní klientely
  • hledání optimálního řešení pro klienta
  • administrativa kolem sepisování žádostí a jejich vyřizování
  • podílení se na tvorbě marketingu a PPC reklamy

Požadujeme:

  • maturitní zkoušku nebo 3 roky praxe v oboru poskytování spotřebitelských úvěrů
  • IČO je podmínkou, přes kterou nejede vlak
  • spolehlivost, ochotu a pozitivní myšlení, tah na branku, uživatelskou znalost PC
  • zkušenosti s tvorbou marketingu a PPC reklamy výhodou

Nabízíme:

  • adaptační příspěvek pro nováčky 30. 000,– Kč
  • komplexní zaškolení a odborné vedení ZDARMA
  • získání zkoušky České národní banky ZDARMA
  • volnou pracovní dobu, možnost práce z domova
  • zázemí vybavené kanceláře a oporu společnosti působící na trhu přes 20 let

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Lokalita

Chrudim

Pracovní poměr

Práce na živnostenský list

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Délka prac. poměru

na dobu neurčitou

Typ úvazku

Plný úvazek

Mzda

25.000 – 80.000 Kč

Kontaktní osoba

Andrea Soumarová

Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát
Toplist