Hledáme Obchodního Partnera Pro Klienty

Smluvní vztah práce na živnostenský list (osvč)
Lokalita Písek
Firma PROFI CREDIT Czech, a.s.
Kategorie Administrativa, zákaznický servis, Bankovnictví, finance a pojišťovnictví, Obchod, nákup a prodej zboží
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Hrubá mzda 30.000 – 85.000 Kč
Délka prac. poměru na dobu neurčitou

Co od Vás očekáváme:

Máte duši cílevědomého obchodníka s tahem na branku? Chcete být pánem svého času a zajistit si slušný příjem? Hledáme právě Vás!

Náplň práce:

  • komunikace s klienty, péče o stávající klientský kmen
  • budování vlastní klientely
  • hledání optimálního řešení pro klienta
  • administrativa kolem sepisování žádostí a jejich vyřizování
  • podílení se na tvorbě marketingu a PPC reklamy

Požadujeme:

  • maturitní zkoušku nebo 3 roky praxe v oboru
  • IČO je podmínkou, přes kterou nejede vlak
  • spolehlivost, ochotu a pozitivní myšlení, tah na branku, uživatelskou znalost PC
  • zkušenosti s tvorbou marketingu a PPC reklamy výhodou

Nabízíme:

  • adaptační příspěvek pro nováčky 30.000,– Kč
  • komplexní zaškolení a odborné vedení ZDARMA
  • získání zkoušky České národní banky ZDARMA
  • volnou pracovní dobu, možnost práce z domova
  • nejvyšší provize na českém trhu
  • zázemí vybavené kanceláře a oporu společnosti působící na trhu přes 20 let

Hlavní účetní

Nutně vás hledají
  • Písek
  • Gornicky Group s.r.o.
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Firemní akce
  • Pružná pracovní doba
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Služební auto
  • Příspěvek na stravování
Zveřejněno: 22. dubna
  • Celá ČR
  • AWP P&C Česká republika - odštěpný…
  • 33 400 Kč
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Práce z domova
  • Finanční bonusy / prémie
  • Přátelské prostředí
  • Týn nad Vltavou
  • R.S.P. s.r.o.
  • 20 000 – 25 000 Kč
    Benefity:
  • Sickdays
  • Slevy na firemní zboží
  • Příspěvek na spoření / pojištění
včerejší
  • Bechyně
  • NOVÁK maso - uzeniny s.r.o.
  • 21 300 – 23 100 Kč
    Benefity:
  • Příspěvek na sport
  • Parkoviště
Zveřejněno: 24. dubna
  • Dobev
  • AUTO KÁPL s.r.o.
  • od 35 000 Kč
Zveřejněno: 1. března
  • Strakonice
  • BNK, akciová společnost
  • 26 000 – 32 000 Kč
  • PM Kutláková Strakonice s.r.o.
  • 35 000 – 50 000 Kč
Zveřejněno: 17. dubna
  • ČSAD STTRANS a.s.
  • od 39 000 Kč
Zveřejněno: 5. dubna
  • Městský ústav sociálních služeb…
  • 24 100 – 34 370 Kč
Zveřejněno: 20. března
  • Bechyně
  • Lázně Bechyně s.r.o.
  • od 60 000 Kč
Zveřejněno: 15. dubna
  • Volyně
  • ORIDIAN TRADE s.r.o.
  • 28 000 – 38 000 Kč
  • Nišovice
  • Šumava, a.s.
  • 30 000 – 42 000 Kč
  • Staré Město, Praha
  • PPL Staffort s.r.o.
  • 24 000 – 26 000 Kč
Zveřejněno: 18. července

NAFO Strakonice s.r.o., Gornicky Group s.r.o., O2 Czech Republic a.s., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., Česká spořitelna, a.s., VAŠE SLUNCE a.s., Partners Financial Services, a.s., AULO MJCZ s.r.o., EVROPA realitní kancelář, AWP P&C Česká republika - odštěpný závod zahraniční právnické osoby, Česká pošta, s.p., Advantage Consulting, s.r.o., HOFMANN WIZARD s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., R.S.P. s.r.o., Lidl Česká republika s.r.o., NOVÁK maso - uzeniny s.r.o., ARAMARK, s.r.o., Město Písek, Zdeňka Vorlová, Yachtcentrum & team s.r.o., AUTO KÁPL s.r.o., 1. písecká lesní a dřevařská, a.s., KTC INTERNATIONAL s.r.o., Prozeleň s.r.o., DEUTRONIC ČR s.r.o., BNK, akciová společnost, PM Kutláková Strakonice s.r.o., ČSAD STTRANS a.s., Městský ústav sociálních služeb Strakonice, RICHMONT - CZ a.s., Město Týn nad Vltavou, JAFA ZEMĚDĚLSKÉ SLUŽBY s.r.o., Hejný spol. s r.o., Farma Kozák s.r.o., Blatenská ryba, spol. s r.o., Město Blatná, Lázně Bechyně s.r.o., ORIDIAN TRADE s.r.o., Město Volyně, Šumava, a.s., Dětská psychiatrická nemocnice Opařany, KOH-I-NOOR GRAFIT s.r.o., Město Netolice, Dětská odborná léčebna Charlotty G.Masarykové, pobočný spolek ČČK

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Asistent / Asistentka, Back office pracovník / pracovnice, Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Telefonní operátor / operátorka, Vedoucí týmu / Team leader, Dispečer / Dispečerka, Disponent / disponentka dopravy, Pracovník / pracovnice poštovního provozu, Speditér / Speditérka, Technik / technička dopravy, Bankovní pracovník / pracovnice, Bankovní specialista / specialistka, Ekonom / Ekonomka, Finanční manažer / manažerka, Finanční poradce / poradkyně, Investiční makléř / makléřka, Makléř / Makléřka, Osobní bankéř / bankéřka, Pojišťovací poradce / poradkyně, Účetní, Číšník / Servírka, Kuchař / Kuchařka, Pomocný pracovník / pracovnice v gastronomii, Nákupčí, Obchodní asistent / asistentka, Obchodník / Obchodnice, Obsluha lidí, Pokladní, Pomocný pracovník / pracovnice v obchodě, Prodavač / Prodavačka, Skladník / Skladnice, Specialista / specialistka ve službách, Vedoucí obchodu, Uklízeč / Uklízečka, Realitní makléř / makléřka, Masér / Masérka, Odborný pracovník / pracovnice, Sociální pracovník / pracovnice, Terapeut / Terapeutka, Generální ředitel / ředitelka (CEO), Oblastní ředitel / ředitelka, Oblastní manažer / manažerka, Personální manažer / manažerka, Výkonný ředitel / ředitelka, Specialista / specialistka v energetice, Úředník / Úřednice, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně, Finanční specialista / specialistka

Strakonice, Písek, Celá ČR, Protivín, Týn nad Vltavou, Blatná, Bechyně, Opařany, Dobev, Drhovle, Oslov, Číčenice, Milevsko, Volyně, Nišovice, Netolice, Bukovany, okres Příbram

Velký přehled o ukončení pracovního poměru

Rozhodli jste se ukončit pracovní poměr ve stávajícím zaměstnání? My vám pomůžeme. Společně se podíváme na ukončení pracovního poměru, co říká zákoník práce o výpovědi, jednak ze strany zaměstnance, jednak ze strany zaměstnavatele. Nebo jste dostali výpověď od svého zaměstnavatele? Povíme si, v jakých případech vám zaměstnavatel výpověď může dát.

Alma Career s.r.o, skupina LMC mění název

Korporátní skupina LMC, provozovatel několika pracovních portálů v ČR, oznámila, že od 1. ledna 2024 se bude prezentovat pod novým názvem Alma Career s.r.o.. Tato změna představuje nejen reorganizaci, ale také krok k ještě další expanzi této skupiny. Změna názvu by měla podle oficiálního oznámení proběhnout bez nutnosti aktivní účasti klientů, čímž LMC Group deklaruje, že předejde nestabilitě svých služeb a možným přerušením. Firma zdůrazňuje, že smluvní a fakturační údaje zůstanou nezměněny s výjimkou obchodního názvu, což by mohlo vést k méně náročnému přechodu pro stávající i nové klienty.

Pracovní doba - vaše nároky a povinnosti

Vše, co potřebujete znát o práci v noci

Vše o služebním autě k soukromým účelům

Poradíme vám, jak odpovědět na pracovní inzerát

Poradíme, jak si vybrat práci, která vás bude bavit

Není jednoduché vybrat novou společnost, ve které budete několik let pracovat, spolupracovat s ostatními kolegy, do budoucna i předávat své znalosti a své zkušenosti nováčkům. Jak si vybrat práci, ať již jste absolventem či jen chcete práci změnit, probereme v našem článku, kde se zaměříme na výběr oboru i na další klíčové parametry. Pro inspiraci přidáme i obory, o které bude největší zájem.

Česká tisková kancelář - její role a význam

Česká tisková kancelář (ČTK), stojící jako maják nezávislého zpravodajství, je veřejnoprávní zpravodajská agentura v České republice. Tento článek vás provede jejím unikátním obchodním modelem, který nepotřebuje státní dotace, a objasní, jak ČTK poskytuje rychlé a objektivní informace, jež jsou zásadní pro české novináře a veřejnost. Odhalte, jak se organizace přizpůsobuje digitální době a podporuje svobodu tisku.

Jak na ukončení pracovního poměru ze zdravotních důvodů

První den v práci je náročný. Pomůžeme vám!

administrativa AJ Bor cíle den domov hledám ISO IT kancelář komunikace marketing možnost náplň práce nová obchodní partner péče práce práce z domova pracovní praxe příspěvek společnost společnosti školení vedení volno vyšší zdarma získání zkušenosti znalost žádost cíl české dar díl myšlení náplň národní obchod obchodník obor odbor odborné PC PR reklamy rok řešení trh uživatel z domova zkoušky zkušenost