Hledáme ŠÉFA/ŠÉFKU do TOP prodejny ve Velešíně!

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Velešín
Firma Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.
Kategorie Obchod, nákup a prodej zboží, Management, Potravinářství a krmivářství, Vedoucí obchodu, Vedoucí týmu / Team leader, Manažer / manažerka prodeje
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Jazyk. znalosti Český jazyk (Pokročilý B2)
Hrubá mzda 37.000 – 38.000 Kč
Kontakt Jana Steinerová, zobrazit tel. číslo

Přidejte se k nám a buďte součástí naší vítězné sestavy! Hledáme novou hvězdu pro vedoucí pozici našeho obchodu v krásném Velešíně.

CO VÁS ČEKÁ:

  • Udržíte náš obchod v TOP formě a zaručíte, že zákazníci budou nadšení z nákupu
  • Budete mít plnou kontrolu nad plynulým chodem prodejny a jejím úspěchem
  • Vaše charisma a schopnost motivovat budou klíčem k vytvoření silného a jednotného týmu
  • Objednávky, přijímání zboží, inventarizace – to vše bude pod vaší taktovkou

CO OD VÁS OČEKÁVÁME:

  • Vzdělání a schopnosti: SOU/SŠ a schopnost samostatné práce
  • Vaše zkušenosti v maloobchodě: Vedení prodejny a správa týmu budou základem pro naši spolupráci
  • Vstřícný přístup k zákazníkům: Váš prozákaznický přístup bude naší tajnou zbraní

CO VÁM NABÍZÍME:

  • Práci, která Vás bude bavit každý den
  • Odměny, příplatky a výhody, které Vám rozšíří úsměv na tváři
  • Výjimečný plat: Garantujeme základní měsíční mzdu od 37.000 Kč
  • Stravenky: Každý den máte zajištěný dobrý oběd díky stravenkám v hodnotě 140 Kč
  • Růst a vývoj: Možnost kariérního růstu a dalšího vzdělávání vám otevírá cestu ke světlé budoucnosti.
  • Zázemí stabilní společnosti: Jsme tu pro vás, abychom vám poskytli jistotu a podporu.

POZOR! Tato pracovní příležitost je JEDINEČNÁ! Pokud jste připraveni přijmout tuto výzvu, pošlete nám svůj životopis. Rádi vás přivítáme v našem týmu a pomůžeme vám dosáhnout vašich profesních cílů!

Diskriminace na pracovišti - příklady a jak se bránit

Co dělat, když vám zaměstnavatel nezaplatil

Poradíme vám, co dělat, když zaměstnavatel neplatí mzdu a co dělat, když zaměstnavatel neplatí sociální a zdravotní pojištění. Nevyplacená nemocenská? I s tím vám poradíme. Dozvíte se také, jak správně podat stížnost na zaměstnavatele.

Výhody a nevýhody sdíleného pracovního místa

Tarifní mzda a vše, co o ní potřebujete vědět

Tarifní mzda je využívána ve společnostech se standardizovanou nebo hromadnou výrobou a silnou pozicí odborové organizace. Podíváme se, jak se tarifní stupně mzdy určují, a to i s konkrétním příkladem, co do tarifní mzdy zahrnovat, co se zaměstnancům vyplácí nad rámec tarifní mzdy. Ukážeme si i hlavní výhody a nevýhody a závěrem dodáme i doporučení pro zaměstnavatele, kteří zavedení tarifní mzdy zvažují.

Assessment centrum - jak se připravit a uspět

První den v práci je náročný. Pomůžeme vám!

Jak na ukončení pracovního poměru ze zdravotních důvodů

Vše o služebním autě k soukromým účelům

Za darování krve máte nárok na placené volno

Bezúplatné darování krve je úctyhodná činnost každého dárce. Proto i zákoník práce na dárce myslí a přiznává jim za darování krve nárok na volno z práce, a to dokonce volno placené. Ukážeme vám, jak správně svou nepřítomnost v práci nahlásit a jaké jsou výhody pro dárce.

Jak zajistíte prodloužení pracovní smlouvy

AJ budoucnost den hledám IT krásné Most možnost odměny plat práce pracovní práva příplatky růst SOU společnost společnosti správa stabilní stravenky vedení vedoucí Velešín výhody vzdělání vzdělávání zkušenosti životopis cíl kariérní měsíční možnost kariérního růstu obchod PR pracovní příležitost prodej profesní příležitost přístup schopnost schopnosti součást stav tým zákazníci zákazník zkušenost