Volné místo ve firmě Comac jobs s.r.o.

Оператор виробництва – Kopřivnice

Smluvní vztah pracovní smlouva
Práce vhodná také pro cizince (včetně uprchlíků z Ukrajiny)
Lokalita Kopřivnice
Firma Comac jobs s.r.o.
Hrubá mzda 23.000 – 26.000 Kč

O nás

Comac jobs s.r.o.

Najděte si lepší práci v aktuální nabídce pracovních míst z celé České Republiky. Hlavními zásadami společnosti Comac Jobs, je kvalitní výběr zaměstnanců, intenzivní komunikace, a to jak s kandidáty, se zaměstnanci, tak s klienty, absolutní dodržování zákonů a podmínek přidělování zaměstnanců určených státem (srovnatelné mzdové podmínky apod.), a podpora zaměstnanců v pracovních či pracovněprávních záležitostech po celou dobu pracovního poměru.

Náplň práce:

● оздоблювальні роботи - ремні для автомобілів

● командна робота на виробництві

Co od Vás očekáváme:

● надійність, старанність

● готовність працювати в 3 зміни

● добрий стан здоров’я

Co Vám můžeme nabídnout:

● заробітна плата від 23 000 крон (брутто)

● премії, особиста оцінка, доплати за понаднормовий час

● стабільне працевлаштування за договором роботи з повною зайнятістью

● 25 днів відпустки на рік

● вільні вихідні

● надбавка на харчування

● чисте робоче середовище та приємний колектив

● ПОЧАТОК РОБОТИ МОЖЛИВИЙ ВІДРАЗУ

Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát