Volné místo ve firmě Comac jobs s.r.o.

Оператор виробництва – Kopřivnice

Práce vhodná také pro cizince (včetně uprchlíků z Ukrajiny)
Lokalita Kopřivnice
Firma Comac jobs s.r.o.
Hrubá mzda 22.000 – 25.000 Kč
Kontakt Vladyslav Levandovskyi, zobrazit tel. číslo

O nás

Comac jobs s.r.o.

Najděte si lepší práci v aktuální nabídce pracovních míst z celé České Republiky. Hlavními zásadami společnosti Comac Jobs, je kvalitní výběr zaměstnanců, intenzivní komunikace, a to jak s kandidáty, se zaměstnanci, tak s klienty, absolutní dodržování zákonů a podmínek přidělování zaměstnanců určených státem (srovnatelné mzdové podmínky apod.), a podpora zaměstnanců v pracovních či pracovněprávních záležitostech po celou dobu pracovního poměru.

Náplň práce:

● Збірка виробів до автомобілів, наприклад автокрісел для преміальних брендів

Co od Vás očekáváme:

● Cпритність рук

● Фізично здатні працівники

● Бажання працювати

● Готовність працювати в три зміни

● Працьовитість, пунктуальність

Co Vám můžeme nabídnout:

● Стимулююча заробітна плата, премії за результати роботи, премії за добре виконану роботу. Доплата за нічні зміни, свята, вихідні…

● Дотоване харчування (25 крон за повне меню)

● Надбавка на транспорт або безкоштовний автобус з Нового Їчина

● 25 днів відпустки на рік

● 13 та 14 заробітна плата

● Можливість працювати штатним робітником

Benefity

  • Příspěvek na dopravu

Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát