Volné místo ve firmě Sconto Nábytek, s.r.o.

PŘÍJEM ZBOŽÍ V ODDĚLENÍ BYTOVÝCH DOPLŇKŮ, Sconto Černý Most

Smluvní vztah pracovní smlouva (na dobu neurčitou)
Lokalita Černý Most, Praha
Min. vzdělání Základní

Na posílení našeho týmu hledáme vhodné kandidáty na pozici

PŘÍJEM ZBOŽÍ V ODDĚLENÍ BYTOVÝCH DOPLŇKŮ

Náplň práce:

  • ○ Zodpovědnost přebírat drobné zboží od našich dodavatelů.
  • ○ Péče, doplňování a prezentace zboží ve svěřeném úseku prodeje

Nabízíme:

  • ○ Perspektivní a stabilní zaměstnání v prosperující nadnárodní společnosti
  • ○ Nástupní školení prodejních dovedností
  • ○ Zvyšování kvalifikace formou odborných školení
  • ○ Atraktivní zaměstnanecké slevy na nákup zboží z naší nabídky
  • ○ Věcné dary a finanční příspěvky při životních jubileích a pracovních výročích
  • ○ Progresivní nárůst dovolené až do délky 5 týdnů
  • ○ Stravenky
  • ○ Smlouvu na dobu neurčitou

Požadujeme:

  • ○ ÚSO/SŠ vzdělání
  • ○ Praxe v maloobchodě a znalost sortimentu je výhodou
  • ○ Pozitivní vztah k obchodu a prodeji
  • ○ Dobré komunikační schopnosti
  • ○ Orientace na dosahované výsledky
  • ○ Ochotu pracovat v nerovnoměrně rozvržené pracovní době a během víkendů

Staňte se i Vy členem našeho týmu!

Máte zájem o tuto nabídku?