Volné místo ve firmě INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Fajn práce ve výrobě, kontrolor/ka kvality

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Břeclav
Firma INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Technické obory, Ostatní
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda 19.500 – 20.000 Kč

O nás

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Náplň práce: Jste manuálně zručný/á, nebojíte se práce a jste ochotný/á dělat na směny? Neváhejte se nám tedy ozvat. Aktuálně hledáme pracovníky, kteří mají zkušenost s prací v oblasti automobilového průmyslu v oddělení kontroly kvality. Nabízíme práci ve třísměnném provozu od pondělí do pátku na ranní (6:00-14:00), odpolední (14:00-22:00) a noční (22:00 – 6:00) směny. Nástup možný ihned. A co bude Vaším úkolem? - kontrola výrobků - drobné opravy produktů Místo výkonu práce: Břeclav Nabízíme: - zajištění ochranných pracovních pomůcek - svoz na místo výkonu práce/proplácení jízdenek (dle bydliště) - přátelský pracovní kolektiv Požadujeme: - dobrý zdravotní stav a zrak (brýle nejsou překážkou) - manuální zručnost a pečlivost - zkušenost v oblasti kontroly kvality

  • Břeclav
  • Walstead Moraviapress s.r.o.
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Vzdělávací kurzy
  • Zaměstnanecké akcie
  • Kafetérie
  • Zálohy ze mzdy
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
Zveřejněno: 24. dubna
  • Břeclav
  • 22 000 – 24 000 Kč
  • Vhodné pro cizince
    Benefity:
  • Kafetérie
  • Příspěvek na mobilní tarif
  • Parkoviště
Zveřejněno: 19. dubna
  • Hodonín
  • Pokorny industries s.r.o.
    Benefity:
  • Lékařská péče
  • Přátelské prostředí
  • Závodní stravování
Zveřejněno: 18. dubna
  • Hustopeče
  • Frauenthal Airtank Hustopeče s.r.o.
  • 35 000 – 44 000 Kč
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Příspěvek na volný čas
  • Příspěvek na vzdělávání
  • Příspěvek na dovolenou
  • Občerstvení na pracovišti
Zveřejněno: 23. dubna
  • Votice
  • OBS Praha s.r.o.
Zveřejněno: 25. ledna

Walstead Moraviapress s.r.o., ALBA - METAL, spol. s r.o., Ředitelství silnic a dálnic s. p., INCOT PLASTIC s.r.o., ROSSO STEEL, a.s., ManpowerGroup s.r.o., Pokorny industries s.r.o., LISI AUTOMOTIVE FORM a.s., BLANÁŘ NÁBYTEK,a.s., Advantage Consulting, s.r.o., Frauenthal Airtank Hustopeče s.r.o., Kaufland Česká republika v.o.s., Jobs Contact Personal, s.r.o., KovoSmetana s.r.o., PRAMOS, a.s.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Dělník / Dělnice, Logistik / Logistička, Operátor / operátorka expedice, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Pokladní, Prodavač / Prodavačka, Čalouník / Čalounice, Krejčí / Švadlena, Malíř a natěrač / Malířka a natěračka, Obsluha strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Údržbář / Údržbářka, Zámečník / Zámečnice, Svářeč / Svářečka, Vedoucí týmu / Team leader, Lisař / Lisařka, Mistr / Mistrová, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Strojník / Strojnice, Svářečský inženýr / inženýrka, Technik / technička ve strojírenství, Technolog / technoložka ve strojírenství, Montážník / Montážnice, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Pomocný pracovník / pracovnice v průmyslu, Servisní technik / technička, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektrikář / Elektrikářka, Řezník a uzenář / Řeznice a uzenářka, Operátor / operátorka tiskařských strojů, Pomocný pracovník / pracovnice v polygrafii, Opravář / Opravářka, Vedoucí servisu

Břeclav, Ladná, Podivín, Zaječí, Mikulov, okres Břeclav, Hodonín, Čejč, Brumovice, okres Břeclav, Hustopeče, Starovice, Uherčice, okres Břeclav, Šitbořice

Osobní ohodnocení pro zaměstnance státu

Osobní ohodnocení zaměstnance státní správy je zajímavou součástí mzdy. Zákoník práce jasně stanovuje podmínky, za kterých se osobní ohodnocení státnímu zaměstnanci uzná a v jaké výši. Může dosahovat až 100 %! Ve většině našich článků se věnujeme zaměstnancům soukromého sektoru, kteří pobírají mzdu. Často diskutovaným tématem je osobní ohodnocení zaměstnance a jeho nárok na něj. Podle zákona, respektive podle zákoníku práce, na osobní ohodnocení vzniká nárok jen určitým skupinám zaměstnanců státní správy, pobírajících plat, kteří splní zákonem stanovené podmínky.

První dojem - jak se vhodně obléct na pohovor

Top 20 ATS systémů, které hýbou HR

Systémů pro podporu náborů, takzvaných ATS (anglická zkratka “Applicant Tracking System”), či jim podobných, najdete na současném trhu nepřeberné množství. Všechny tyto softwary spojuje společný cíl - vylepšit administrativní a náborové procesy ve firmách tak, aby byly rychlé, efektivní a ušetřily personalistům čas. Jak vybrat ten, který bude nejvíce vyhovovat požadavkům vaší firmy vám v tomto článku sice neporadíme, ale najdete v něm praktický přehled nejznámějších náborových aplikací či softwarů, který aktuálně trh nabízí.

Velký přehled o ošetřování člena rodiny - OČR

Návštěva lékaře v pracovní době a další překážky

Stane se to velkému množství zaměstnanců –⁠ musíte k lékaři, který nemá volno brzy ráno nebo pozdě večer, musíte tedy lékaře navštívit ve své pracovní době. Ukážeme vám, co říká zákoník práce na téma návštěva lékaře v pracovní době. Zákoník práce a propustka k lékaři? Věděli jste, že zákoník práce nezná pojem propustka k lékaři? Abyste věděli o propustkách všechno, ukážeme vám, co by měla propustka k lékaři obsahovat.

Vše o ukončení pracovního poměru ze strany zaměstnavatele

Jednoduché ukončení dohody o pracovní činnosti

Vše, co potřebujete vědět o cestovních náhradách

Assessment centrum - jak se připravit a uspět

TOP 10 HR konferencí a událostí v Česku

Seznamte se s nejlepšími HR událostmi roku! Představujeme vám TOP 10 konferencí a setkání zaměřených na lidské zdroje, kde můžete získat aktuální informace, sdílet zkušenosti a navázat nové kontakty v oboru. Nepropásněte příležitost být v centru dění a být informován o nejnovějších trendech v HR. 🌟🗓️🤝

AJ auto automobil Břeclav den hledám HR IT kontrolor kvality místo mobil náplň práce pečlivost práce pracovní pracovník proplácení směny SOU výkon zdravotní zdravotní stav Zruč kolektiv kontrola kontroly místo výkonu práce nabízíme práci náplň oblast oblasti oddělení opravy PR průmysl přátelský stav úkol zkušenost