Hledáme do výrobní firmy v Hranicích nové kolegy s nástupem IHNED.

Lokalita Hranice, okres Přerov
Firma ManpowerGroup s.r.o.
Kontakt Michaela Krikelová, zobrazit tel. číslo

Hledáte si práci v Hranicích a nevadí Vám směnný provoz? Hledáme manuálně šikovné kolegy, strojaře, do výrobní společnosti. Práce na HPP, nástup IHNED a náborový příspěvek 20 000Kč, neváhejte se nám ozvat co nejdříve, budeme se těšit na Vaše reakce a životopisy.

Popis pozice:

Hledáme nové kolegy na růžné pozice do stabilní mezinárodní firmy dle Vašich zkušeností:

- OBSLUHU CNC STROJŮ

- OBSLUHU OHRAŃOVACÍHO LISU

- SVÁŘEČE CO2

- MONTÁŽNÍKY

- ELEKTROMONTÉRY

- ELEKTRIKÁŘE (50 § 6 podmínkou)

- SKLADNÍKY - 3 směny

Profil kandidáta:

Většina nabízených pracovních pozic je na třísměnný provoz, proto je nutný dobrý zdravotní stav

- zkušenosti na obdobných pozicích výhodou, nikoliv podmínkou

- strojní vzdělání výhodou

- chuť učit se nové věci a zodpovědný přístup k práci by Vám neměli chybět

Nabízíme:

- nadstandardní příplatky za práci přesčas 50% – 70%

- příspěvek na stravování a občerstvení na pracovišti

- týden dovolené navíc

- další nadstandardní příplatky (práce v noci, odpolední směny, víkendy)

- docházkový bonus 800 Kč

- měsíční bonus 1 500 Kč a více

- odměny za pracovní a životní výročí, dárcovství krve

- zaměstnanecké programy na podporu zdraví (vitamíny, očkování proti chřipce, sportovní aktivity), firemní akce

- dlouhodobou pracovní perspektiv

- práci v čistém a přátelském prostředí

Máte zájem o tuto nabídku?