Volné místo ve firmě INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Šikovná posila do čisté výroby, až 35.000 Kč, bonusy

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Jindřichův Hradec
Firma INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Technické obory
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Hrubá mzda 24.000 – 35.000 Kč

O nás

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Náplň práce: Hledáte stabilní zaměstnání s možnostmi růstu? Chcete pracovat ve fajn kolektivu, dostat příspěvek 5000 Kč za nástup a další nadstandardní benefity? Pak pro Vás máme příležitost! Do čistého pracovního prostředí hledáme šikovné kandidáty na pozici seřizovače vstřikolisů. Nemáte praxi? Nevadí, vše Vás rádi naučíme. Nástup je navíc přímo do kmene společnosti, nejedná se o agenturní zaměstnávání! Práce je svým charakterem vhodnější spíše pro muže. A co bude Vaším úkolem? - připravovat, nastavovat, seřizovat popř. programovat výrobní stroje (ve všem Vás zaučíme) Místo výkonu práce: Žirovnice Nabízíme: - zajímavou mzdu navyšující se dle praxe a šikovnosti - náborový příspěvek 5 000 Kč - 13. plat - příspěvek na dopravu 500 až 1 500 Kč/měsíc - příspěvek na zdraví 500 Kč/měsíc - týden dovolené navíc - obědy za zvýhodněnou cenu 33 Kč - příplatek za práci ve třísměnném provozu 1 000 Kč/měsíc + příplatky za odpolední a noční směnu - bonus za odpracované roky a životní jubilea - možnost bezplatného vzdělávání a profesního růstu - další fajn benefity (volné vstupenky na bazén, firemní akce, pohodlný firemní oděv + obuv a další). Požadujeme: - alespoň vyučení v technickém oboru - ochotu pracovat ve třísměnném provozu ranní 6:00-14:00, odpolední: 14:00-22:00, noční: 22:00-6:00 - fyzická zdatnost

  • Vinohrady, Praha
  • Don Giovanni Management s.r.o.
  • 35 000 – 60 000 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
  • Vhodné pro absolventy
Zveřejněno: 24. října

INDEX NOSLUŠ s.r.o., Kaufland Česká republika v.o.s., HOFMANN WIZARD s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Pokladní, Prodavač / Prodavačka, Dělník / Dělnice, Řezník a uzenář / Řeznice a uzenářka

Jindřichův Hradec, Třeboň

Tarifní mzda a vše, co o ní potřebujete vědět

Tarifní mzda je využívána ve společnostech se standardizovanou nebo hromadnou výrobou a silnou pozicí odborové organizace. Podíváme se, jak se tarifní stupně mzdy určují, a to i s konkrétním příkladem, co do tarifní mzdy zahrnovat, co se zaměstnancům vyplácí nad rámec tarifní mzdy. Ukážeme si i hlavní výhody a nevýhody a závěrem dodáme i doporučení pro zaměstnavatele, kteří zavedení tarifní mzdy zvažují.

Poradíme vám, jak odpovědět na pracovní inzerát

Doporučující dopis od zaměstnavatele

Doporučující dopis do zaměstnání může být klíčový při rozhodování vašeho nového zaměstnavatele. Z dopisu zjistí, jaké jsou vaše silné stránky, na jakých projektech jste pracovali, jak jste zapadli do současného týmu a mnohem více.

Jak zajistíte prodloužení pracovní smlouvy

Návštěva lékaře v pracovní době a další překážky

Stane se to velkému množství zaměstnanců –⁠ musíte k lékaři, který nemá volno brzy ráno nebo pozdě večer, musíte tedy lékaře navštívit ve své pracovní době. Ukážeme vám, co říká zákoník práce na téma návštěva lékaře v pracovní době. Zákoník práce a propustka k lékaři? Věděli jste, že zákoník práce nezná pojem propustka k lékaři? Abyste věděli o propustkách všechno, ukážeme vám, co by měla propustka k lékaři obsahovat.

Poradíme vám, jak efektivně hledat a najít práci

Vše o ukončení dohody o provedení práce

Přehledně: vše o brigádě nebo práci v důchodu

Přehledně: základní povinnosti zaměstnance

Motivační dopis, který zaujme, a jeho vzor

agenturní zaměstnávání AJ akce benefit benefity bonus bonusy Bor den hledám IT kandidát měsíc místo možnost nábor náplň práce NDA obuv oděv plat práce pracovní praxe prostředí příplatek příplatky příspěvek růst společnost společnosti stabilní týden týden dovolené navíc výkon vzdělávání zaměstnání zaměstnávání zdraví Žirovnice agent bezplatné dar dovolené firemní kolektiv kov místo výkonu práce náborový náplň navíc obor PR profesní program příležitost rok standard stav stroj technické úkol výrobní výroby vyučení životní