Hledáme lidem práci Manpower

Operátor ve výrobě - není nutná praxe!

Lokalita Prostějov
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Pro společnost vyrábějící komplexní vstřikovací lisy pro automobilový průmysl hledáme OPERÁTORA VÝROBY.

Hledáme člověka s chutí pracovat a učit se novým věcem, praxe není pro nás důležitá, díky našemu propracovanému školícímu systému vás vše naučíme!

Popis pozice:

Operátor výroby působící na chromovně.

Svěšování pochromovanýh dílů - kontrola dílů a odhalení vad (barva, škrábance, špatně vylisované díly).

Montáž a kontrola plastových dílů, ukládání dílů do přepravních boxů.

Práce na 3 směnném provoze R-O-N.

Profil kandidáta:

Nejdůležitější je pro nás pečlivost! Kontrola dílů musí být důkladná.

Dalším požadavkem je výborný zrak a dobrý barvocit - bude se vám hodit při odhalování vadných odstínů chromu.

Vše ostatní vás naučíme!

Nabízíme:

Fyzicky nenáročná a lehká práce, vhodná i pro ženy!

Svozový autobus na strase: Prostějov-Přerov.

Nová hala, čisté prostředí, bez hluku.

Stravenky ve výši 90,- Kč.

Jídelna pro zaměstance - výběr až z 5 jídel.

Možnost navýšení mzdy po 3 měsích a po 1 roce (záleží na pracovním nasazení a míře zaučení).

Ozvěte se nám prostřednictvím odpovědního tlačítka níže.

Nebo Váš životopis zašlete na email: e-mail přes odpovědní formulář

V případě dotazu nás můžete kontaktovat i telefonicky na tel.: zobrazit tel. číslo .

Těšíme se na Vás!

  • Prostějov
  • Pekařství M a M, s.r.o.
  • 24 000 – 30 000 Kč
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Slevy na firemní zboží
  • Příspěvek na stravování
  • Přátelské prostředí
Zveřejněno: 18. dubna
  • Olomouc
  • Logmax s.r.o.
  • 40 000 – 60 000 Kč
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Služební auto
  • Vzdělávací kurzy
  • Lékařská péče
  • Zaměstnanecké akcie
  • Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na vzdělávání
Zveřejněno: 23. dubna
  • Olomouc
  • KLIMAHET DISTRIBUTION s.r.o.
  • 45 000 – 50 000 Kč
  • Vhodné pro cizince
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Pružná pracovní doba
  • Příspěvek na ubytování
Zveřejněno: 22. dubna
  • Přerov
  • DSP Přerov, spol. s r.o.
  • 29 000 – 40 000 Kč
    Benefity:
  • Zahraniční pracovní cesty
  • Kotvrdovice
  • Základní škola a Mateřská škola…
  • 32 170 – 41 960 Kč
Zveřejněno: 23. června
  • Dolní Pěna
  • Husky-KTW s.r.o.
  • od 24 000 Kč
  • Třeboň
  • Kristýna Holická
  • 24 000 – 25 000 Kč
  • Železná Ruda
  • MKE s.r.o.
  • od 15 200 Kč
  • Velký Bor
  • Výrobně-obchodní družstvo VELKÝ BOR
  • 25 000 – 30 000 Kč
  • Horažďovice
  • BOHEMIA SPORT, spol. s r.o.
  • 18 000 – 20 000 Kč

Lead - HR Services s.r.o., ŽOLÍKOVÁ PRÁCE s.r.o., Skanska a.s., SV servisní, s.r.o., Krajské ředitelství policie Olomouckého kraje, Pekařství M a M, s.r.o., Trenkwalder a.s., 2 MAX, s.r.o., Alfa Pets s.r.o., GLOBAL RECYCLING a.s., ManpowerGroup s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o., Logmax s.r.o., Nissens Cooling Solutions Czech, s.r.o., CRI ameba.eu, s.r.o., KLIMAHET DISTRIBUTION s.r.o., Möbelix, AC Jobs, s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., Bergasto a.s., Volvo Group Czech Republic, s.r.o., RenoServices, s.r.o., Manuvia Bonjob s.r.o., LEPŠÍ PRÁCE s.r.o., Lear Corporation Czech Republic s.r.o., S+C ALFANAMETAL s.r.o., koncern, Kimberly-Clark, s.r.o., DSP Přerov, spol. s r.o., Caravan Centre Moravia, s.r.o., MALDREV s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Balení zásilek, Dělník / Dělnice, Koordinátor / Koordinátorka, Kurýr / Kurýrka, Logistik / Logistička, Mechanik / Mechanička, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Taxikář / Taxikářka, Kuchař / Kuchařka, Pekař / Pekařka, Pomocný pracovník / pracovnice v gastronomii, Bednař a obalovač / Bednařka a obalovačka, Instalatér a topenář / Instalatérka a topenářka, Údržbář / Údržbářka, Zámečník / Zámečnice, Montážník / Montážnice, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Pomocný pracovník / pracovnice ve stavebnictví, Svářeč / Svářečka, Autoelektrikář / Autoelektrikářka, Kontrolor / Kontrolorka, Mistr / Mistrová, Obráběč / Obráběčka, Soustružník / Soustružnice, Strojník / Strojnice, Operátor / operátorka výroby, Plánovač / plánovačka výroby, Servisní technik / technička, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrikář / Elektrikářka, Revizní technik / technička, Policista / Policistka, Strážný / Strážná, Pomocný pracovník / pracovnice v potravinářství, Zpracovatel / zpracovatelka potravin, Opravář / Opravářka, Pizzař / Pizzařka, Shift leader / Vedoucí směny

Prostějov, Držovice, Mostkovice, Lutín, Klenovice na Hané, Olomouc, Troubky, Vyškov, Přáslavice, Tršice, Litovel, Přerov, Kroměříž

Co nabízí úřad práce pro cizince? Zjistěte!

Jak dát výpověď pracovní smlouvy a vzor zdarma

Přehledně: základní povinnosti zaměstnance

Vše, co potřebujete znát o práci v noci

Co s sebou na úřad práce? Jaké vzít dokumenty

Odbory - proč a jak je založit

Jak na změnu pracovní pozice, aby to vyšlo

Na stávající pozici jste již několik let a cítíte, že potřebujete změnu. Ať již povýšení, změnu pracovní pozice nebo dokonce změnu oboru? Podívejte se s námi na to, jaké máte možnosti a jak si o změnu říci, aby vám nadřízený vyšel maximálně vstříc.

První den v práci je náročný. Pomůžeme vám!

Velký přehled o ošetřování člena rodiny - OČR

Jak podat insolvenční návrh na zaměstnavatele

auto automobil Bor email hledám Hluk HR ISO IT kandidát měsíc mobil možnost mzdy náplň práce nová operátor pečlivost pozice práce pracovní praxe Prostějov prostředí Přerov společnost stravenky telefon vhodná životopis automobilový průmysl bar díl kontakt kontrola kov města náplň odpovědní operátor výroby Ostatní PR profi průmysl případ systém výběr výroby výše