Volné místo v: skupina Crocodille ČR

Specialista vývoje výrobků

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Žiželice, okres Kolín
Zadavatel skupina Crocodille ČR (Crocodille ČR, spol. s r.o.)
Kategorie Potravinářství a krmivářství
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Jazyk. znalosti Český jazyk (Pokročilý B2)

O nás

Crocodille ČR, spol. s r.o.

Patříme mezi přední výrobce nejen balených baget a sendvičů v Evropě. Náš výrobní závod v Žiželicích nad Cidlinou patří mezi nejmodernější potravinářské provozy. Z pěti distribučních center ve třech zemích denně zásobujeme napřímo většinu našich zákazníků. Ten, kdo chce v práci dělat skutečně na nových věcech, má vášeň pro detail a nechce si jen odfajfknout kolonku v životopise, je možná už tak trochu náš člověk.

Jste to Vy?

Aktuálně do našeho týmu hledáme nového kolegu, který se bude věnovat vývoji nových výrobků a technologií.

Co Vás čeká?

  • Koordinace aktivit vedoucích k úspěšnému uvedení nového výrobku na trh – příprava a testování receptur, návrh doporučené ceny, sledování průběhu zavádění, spolupráce na tvorbě etikety a tvorby finální dokumentace.
  • Příprava vzorků na produktovou poradu, pro Bageterii Boulevard i ostatní odběratele.
  • Vývoj pravidel a postupů systému kvality a vývoj nových výrobků, kterou budou úspěšné na trhu a zároveň inovace výrobků v návaznosti na nové suroviny.
  • Od začátku se budete účastnit obchodních jednání a úzce spolupracovat s oddělením kvality, výroby a nákupu ohledně poptávky surovin.

Jak si Vás představujeme?

  • Jste důslední, spolehliví a rádi své znalosti neustále rozvíjíte.
  • Oceníme, pokud je Vám vlastní i znalost projektového řízení a plánování vývoje produktů.
  • Výhodou pro Vás bude i SŠ vzdělání v chemickém či potravinářském odvětví.
  • Rádi zaučíme i absolventy.

Co Vám můžeme nabídnout?

  • Práci na plný úvazek na dobu určitou
  • Možnost ovlivňovat výrobní strategii a rozvoj firmy Crocodille
  • Motivující mzdové ohodnocení
  • Možnost kariérního posunu
  • Dotovanou multisport kartu
  • Příspěvek na jazykové kurzy
  • Lednici, která je vždy plná našich výborných baget a plně hrazené obědy.
  • V rámci péče o zdraví zaměstnanců poskytujeme poukázky na preventivní rehabilitační masáž

  • Kolín
  • P+M Kasarda Kolínské uzeniny, s.r.o.
  • 21 600 – 24 800 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Slevy na firemní zboží
dnešní
  • Pardubice
  • NOVÁK maso - uzeniny s.r.o.
  • 35 000 – 36 200 Kč
    Benefity:
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
Zveřejněno: 23. dubna
  • Jičín
  • Cortina Development spol. s r.o.
  • 30 000 – 36 000 Kč
  • Vhodné pro cizince
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Firemní akce
Zveřejněno: 26. dubna
  • Rožnov pod Radhoštěm
  • Innovative Sensor Technology, s.r.o.
  • 42 000 – 52 000 Kč
Zveřejněno: 8. prosince
  • Mladá Boleslav
  • Entry Engineering s.r.o.
  • od 33 000 Kč
Zveřejněno: 16. listopadu
  • Blatná
  • TESLA BLATNÁ, a.s.
  • 30 000 – 35 000 Kč
Zveřejněno: 27. července
  • Blatná
    Benefity:
  • Pružná pracovní doba
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dopravu
  • Přátelské prostředí
  • Závodní stravování
Zveřejněno: 7. září
Zveřejněno: 15. února
  • Kamenný Újezd, České Budějovice
  • YK 2015 obchodní s.r.o.
  • 28 000 – 32 000 Kč
Zveřejněno: 13. října
  • České Budějovice
  • KinderGarten One - Mateřská škola, s.r…
  • 22 000 – 28 000 Kč
  • lulus bowl s.r.o.
  • od 19 500 Kč
  • Bohdalov
  • AGRAS Bohdalov, a.s.
  • 25 000 – 30 000 Kč
  • Praha
  • MyRayLab Europe, s.r.o.
  • 45 000 – 50 000 Kč
    Benefity:
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Vzdělávací kurzy
Zveřejněno: 10. listopadu
  • Ostrava
  • Idemia Czech s.r.o.

Crocodille ČR, Beskydské uzeniny, a.s., P+M Kasarda Kolínské uzeniny, s.r.o., Comac jobs s.r.o., mBlue Czech, s.r.o., ARAMARK, s.r.o., McDonald`s ČR spol. s r.o., PERNÍK s.r.o., CRI ameba.eu, s.r.o., PK ham spol. s r.o., NOVÁK maso - uzeniny s.r.o., SIMIX GROUP s.r.o., Kaufland Česká republika v.o.s., MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o., Cortina Development spol. s r.o., MIKUPEX TRADE s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Skladník / Skladnice, Barista / Baristka, Číšník / Servírka, Kuchař / Kuchařka, Obsluha lidí, Pekař / Pekařka, Pomocný pracovník / pracovnice v gastronomii, Pokladní, Pomocný pracovník / pracovnice v obchodě, Prodavač / Prodavačka, Vedoucí obchodu, Dělník / Dělnice, Manažer / manažerka kvality, Obchodní manažer / manažerka, Projektový / projektová manažerka, Výrobní ředitel / ředitelka (CTO), Mistr / Mistrová, Montážník / Montážnice, Operátor / operátorka výroby, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Pomocný pracovník / pracovnice v průmyslu, Kontrolor / Kontrolorka, Kontrolor / kontrolorka kvality, Pomocný pracovník / pracovnice v potravinářství, Potravinářský dělník / dělnice, Potravinářský technik / technička, Řezník a uzenář / Řeznice a uzenářka, Zpracovatel / zpracovatelka potravin, Obsluha strojů

Žiželice, okres Kolín, Městec Králové, Kolín, Kutná Hora, Vrbová Lhota, Těchlovice, okres Hradec Králové, Hořátev, Pečky, Pardubice, Hradec Králové, Jičín, Nová Paka, Benátky nad Jizerou, Dvůr Králové nad Labem, Jaroměř, Sázava, okres Benešov, Mladá Boleslav, Zruč nad Sázavou

Vše o služebním autě k soukromým účelům

Hledáte práci v zahraničí? Zodpovíme vaše otázky

Práce v zahraničí je velkou výzvou, s námi vše zvládnete hladce. Rozhodli jste se odjet do zahraničí na zkušenou - získat zahraniční pracovní zkušenost, která v životopise bude moc dobře vypadat, zlepšit své jazykové znalosti, rozvíjet své schopnosti, poznat nová místa a nové přátele, porozumět nové kultuře? Ať je již vaše motivace jakákoliv, nepřehlédněte nabídky práce, které pro vás v zahraničí máme. Aby vše proběhlo hladce, přinášíme vám odpovědi na vaše otázky, jak si najít práci v zahraničí, a to i bez znalosti jazyka, jak najít práci v zahraničí s ubytováním, jak najít práci v zahraničí pro páry a mnohem více. Nabídka práce v zahraničí je pro vás připravena na našich stránkách.

Co s sebou na úřad práce? Jaké vzít dokumenty

Žádost o prodloužení rodičovské dovolené + vzor

Vaše práva při zrušení dovolené zaměstnavatelem

Zaměstnavatel určuje čerpání dovolené svých zaměstnanců. Zjistěte, kdy může zaměstnavatel zrušit dovolenou, i tu, kterou již máte zaplacenou, nebo vás v průběhu dovolené z ní odvolat zpět do práce. Ukážeme vám, co všechno následně zaměstnavatel musí zaplatit.

Novinářské syndikáty a asociace - na koho se obrátit při sdílení pracovních témat

Co dělat, když se setkáte se šikanou na pracovišti

Jak podat insolvenční návrh na zaměstnavatele

Dohoda o provedení práce a vše, co vás zajímá

Existují dvě dohody, v tomto článku se dozvíte vše o dohodě o provedení práce. Kdy a jak se platí daně, jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním. Abyste měli kompletní informace, připojili jsme i vzor dohody o provedení práce. Po úpravě zákoníku práce dochází ke změnám u dohod, a my vám tyto změny jasně, stručně a srozumitelně představíme. Vzorová dohoda o provedení práce k tisku je pro vás zcela zdarma, můžete ji upravovat dle svých potřeb.

Poznáte signály, že je čas na změnu zaměstnání? Poradíme, jak práci změnit

Občas nás v práci něco naštve, ale co když nás něco nebo někdo v práci štve pořád? Ukážeme si hlavní signály, kdy je vhodný čas změnit práci. Jak na změnu, a co musíte pro změnu zaměstnání udělat.

absolvent Bor den dění dokumentace EU event hledám hodnocení HR inovace IT kurz kurzy kvality možnost nová nové obchodní ohledně ohodnocení pec péče plán plánování postup práce příspěvek rozvoj řízení sledování specialist specialista spolupráce sport úvazek vedení vedoucí vzdělání vzor zaměstnanců zdraví znalost znalosti dokument firmy chemické jazyk jednání kariérní koordinace kov list masáž mzdové na dobu na dobu určitou obchod oddělení Ostatní potravinář PR projekt projektové příprava stav systém technolog test trh tým výrobní výroby