Specialista controllingu ve vývoji

Lokalita Plzeň
Firma ManpowerGroup s.r.o.
Kontakt Vojtěch Dítě, zobrazit tel. číslo

Do výrobní společnosti v Plzni hledáme zkušeného, ale i juniorního člověka, které se bude aktivně podílet na plánování a sledování vývojových projektů.

Popis pozice:

  • Sledování pokroku všech vývojových projektů a vytváření zpráv pro správu z různých pohledů (načasování, náklady, ..)
  • Zapojení se do plánování nového projektu a přípravy zpráv o plánovaných zdrojích.
  • Stanovování opatření v návaznosti na uvedení nových modelů a zrušení starých v příslušných systémech.
  • Budete klíčovou osobou pro řízení dokumentů v celém oddělení, podílíte se na tvorbě nových procesů / postupů a zlepšování těch současných a dále zodpovídáte za přípravu na audity ISO.
  • Svůj vlastní pracovní plán určíte samostatně a budete brát v úvahu globální plánování uvnitř i vně vývojového centra. (častá spolupráce s kontrolními týmy z jiných vývojových center)
  • Pravidelně budete s vedením diskutovat o svých průběžných výsledcích, stanovovat diagnózy a zajišťovat vypracování a provádění akčních plánů k identifikaci a odstranění překážek

Profil kandidáta:

  • Preference vysokoškolského titulu ekonomického či technického zaměření
  • Zkušenosti na obdobné pozici
  • Dobrý znalost MS Office
  • Týmový hráč
  • Komunikativní znalost angličtiny

Nabízíme:

  • Férová mzda na základě dosavadních zkušeností
  • Náborový příspěvek 30.000Kč
  • 13.mzda
  • 5 týdnů dovolené
  • Flexibilní pracovní doba
  • Příspěvek na penzijní nebo životní pojištění
  • Dotované závodní stravování
  • Jazykové kurzy
  • Kafeterie
  • Možnost dalšího profesního růstu
  • Pravidelné navyšování mzdy
  • Jisté místo ve stabilní, nadnárodní společnosti

Máte zájem o tuto nabídku?