Práce: KFC Shell D11 hledá pracovníka úklidu!

lokalita: Dobšice, okres Nymburk zadavatel: AmRest s.r.o.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Hledáš dlouhodobou brigádu či práci na částečný úvazek? Máš v sobě spoustu pozitivní energie, kterou chceš předávat dále? Očekáváš možnost plánování směn a stálou finanční odměnou? Hledáme člověka, který dokáže udržet prostor pro hosty v naprosté čistotě a pořádku. Jsi to ty? Přidej se do našeho týmu! Nastoupit můžeš ihned. V případě zájmu, nám napiš nebo nás můžeš jednoduše navštívit v naši restauraci KFC Shell D11.
Těšíme se na Tvoji reakci!

Co očekáváme:

  • spolehlivost a odpovědnost
  • komunikativnost a schopnost jednat s hosty
  • optimistu a energickou osobnost
  • týmového hráče

Co nabízíme:

  • práci v mladém kolektivu
  • flexibilitu v rámci plánování směn
  • zaměstnanecké slevy a benefity
  • smlouvu na dobu neurčitou
  • pravidelný příjem

Pracovní náplň:

  • vítání hostů a aktivní komunikace s nimi
  • zajištění perfektního dojmu z restaurace
  • udržování čistoty prostoru pro hosty
  • předávání pozitivní energie našim hostům

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Obor

Služby

Pracovní poměr

Pracovní smlouva

Požadované vzdělání

Základní

Délka prac. poměru

na dobu neurčitou
od 5. 8. 2016

Typ úvazku

Zkrácený úvazek

Mzda

10.000 – 12.999 Kč

Chcete mít aktuální nabídky práce a brigád ve vaši lokalitě jako první? Vložte váš email:

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním
osobních údajů dle obchodních podmínek.