Dělník/ce | Výroba hraček – až 30 800 Kč – svoz do práce

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Loděnice, okres Beroun
Firma ProJobEU s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Průmyslová a chemická výroba, Dělník / Dělnice, Dělník / Dělnice, Operátor / operátorka výroby, Operátor / operátorka průmyslové výroby
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda 30.800 – 32.000 Kč

ProJobEU s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Pro rodinnou společnost, která je jedním z největších výrobců herních materiálů na světě, hledáme šikovné operátory a operátorky do výroby. Neváhejte a přidejte se k nám – nástup ihned i dohodou. Život je hezčí, když Vás práce baví.

NABÍZÍME

  • Měsíční výdělek až 30 800 Kč
  • Stravování v závodní jídelně – cena jídla od 20 Kč (výběr z 5 jídel)
  • Svozovou dopravu ZDARMA – Beroun, Tuchlovice, Praha Letiště, Loděnice, Rudná, Rakovník
  • Možnost ubytování v blízkosti práce i po trasách svozových autobusů
  • Až 50% slevu na stavebnice ve firemním obchůdku (platí po odpracovaní 3 měsíců)
  • Týdenní zálohy 1 000 Kč po odpracování minimálně čtyř směn
  • Bonus za doporučení známého 5 000 Kč
  • Přátelský přístup koordinátora

PRACOVNÍ NÁPLŇ

  • Jednoduchá práce – balení, třídění a kompletování stavebnic
  • Čisté a moderní prostředí
  • Práce v nepřetržitém provozu – 12 hodinové směny (2 ranní, 2 noční a 4 dny volna)
  • Místo výkonu práce: Kladno

POŽADUJEME

  • Manuální zručnost a fyzickou zdatnost
  • Zkušenost s práci na směny
  • Chuť pracovat

Zaujala Vás naše pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj životopis. V případě dotazů nás kontaktujte na telefonním čísle zobrazit tel. číslo nebo bezplatně na zobrazit tel. číslo . Těšíme se na Vás! Tým ProJob.

Pracovník likvidace vozidel

Nutně vás hledají
  • Tehovec
  • Autodíly Vojkov s.r.o.
  • 32 000 – 38 000 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Trainee program
  • Vhodné pro cizince
    Benefity:
  • Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie
  • Pružná pracovní doba
  • Kafetérie
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Přátelské prostředí
  • Parkoviště
Zveřejněno: 25. dubna

Elektromontér

  • Praha
  • TECHNOLOGIE BUDOV s.r.o.
  • 40 000 – 55 000 Kč
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Služební auto
  • Vzdělávací kurzy
  • Lékařská péče
  • Kafetérie
  • Zálohy ze mzdy
Zveřejněno: 23. dubna
  • Chrášťany, Praha-západ
  • ECOM spol. s r.o.
  • 35 000 – 39 000 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
    Benefity:
  • 13., případně 14. plat
  • Občerstvení na pracovišti
  • Liboc, Praha
  • Základní škola Dědina, Praha 6,…
  • 10 000 – 20 000 Kč
    Benefity:
  • Kladno
  • Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.
  • 40 000 – 45 000 Kč
Zveřejněno: 22. dubna
  • Praha
  • open recruitment s.r.o.
  • 37 000 – 70 000 Kč
    Benefity:
  • Práce z domova
  • Dovolená navíc
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Zaměstnanecké akcie
  • Kafetérie
  • Příspěvek na sport
včerejší
  • Ostrava
  • FG Energy s.r.o.
  • 20 160 – 40 000 Kč
  • Vhodné pro absolventy
Zveřejněno: 14. března
  • Vizovice
  • MOBA Security s.r.o.
  • 16 200 – 20 000 Kč
Zveřejněno: 14. února
  • Čejkovice, Hodonín
  • Sonnentor s.r.o.
  • 19 000 – 20 500 Kč
Zveřejněno: 28. února
  • Motol, Praha
  • Fakultní nemocnice v Motole
  • 35 000 – 58 000 Kč
  • Zličín, Praha
  • Nowatron Elektronik, spol. s r.o.
  • 30 000 – 40 000 Kč

SVAPOMONT s.r.o., OBB stavební materiály, spol. s r.o., O.K. SERVIS BioPro, s.r.o., Autodíly Vojkov s.r.o., CLEAN Service CZ,spol. s r.o., TECHNOLOGIE BUDOV s.r.o., DoDo Czech s.r.o., Formet, s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., D-Eco Friendly Company s.r.o., AERO Vodochody AEROSPACE a.s., Swisspearl Česká republika a.s., INDEX NOSLUŠ s.r.o., Trenkwalder a.s., SULCO Automotive Group, s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., OPTIMA RECRUITMENT EUROPE, s.r.o., LEPŠÍ PRÁCE s.r.o., CRI ameba.eu, s.r.o., L & L Products, s.r.o., B+N Czech Republic Facility Services s.r.o., AC Jobs, s.r.o., Nielsen CZ s.r.o., ECOM spol. s r.o., SKYCLEAN s.r.o., PLAS s.r.o., XXXLutz, Základní škola Dědina, Praha 6, Žukovského 6, PORR a.s., Barrandov Studio a.s., Advantage Consulting, s.r.o., HOFMANN WIZARD s.r.o., ProJobEU s.r.o., ARAMARK, s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., AD SECURITY s.r.o., Delirest services s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, NKT s.r.o., OLEX - PRAHA, s.r.o., K2 moto s.r.o., VENTURA Food & Catering, s.r.o., ČESKÁ TELEVIZE, Česká pošta, s.p., Kongresové centrum Praha, a.s., Zrno zrnko s.r.o., Městská poliklinika Praha, Alena DOLEŽALOVÁ, Národní divadlo, KLENOTA s.r.o., Lagardere Travel Retail, a.s., open recruitment s.r.o., Skanska a.s., Věra Pietrasová, Daniel Menšík, Novitim s.r.o., Triangle Recruitment CZ s.r.o., Etimos Human s.r.o., BREADWAY a.s., ProfesKontakt, s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Disponent / disponentka dopravy, Dopravce / Dopravkyně, Dělník / Dělnice, Kurýr / Kurýrka, Logistik / Logistička, Poštovní doručovatel / doručovatelka, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Taxikář / Taxikářka, Závozník / Závoznice, Obsluha lidí, Prodavač / Prodavačka, Krejčí / Švadlena, Tkadlec / Tkadlena, Údržbář / Údržbářka, Zámečník / Zámečnice, Uklízeč / Uklízečka, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Přípravář / Přípravářka, Stavbyvedoucí, Stavební dozor, Stavební inženýr / inženýrka, Stavební technik / technička, Svářeč / Svářečka, Projektový / projektová manažerka, Autolakýrník / Autolakýrnice, Automechanik / Automechanička, Karosář / Karosářka, Lakýrník / Lakýrnice, Mechanik / Mechanička, Pracovník / pracovnice v pneuservisu, Seřizovač / seřizovačka strojů, Operátor / operátorka výroby, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrikář / Elektrikářka, Montážník / montážnice, Revizní technik / technička, Servisní technik / technička, Technik / technička telekomunikací, Obsluha strojů, Pracovník / pracovnice úklidové služby, Pracovník / pracovnice prádelny, Opravář / Opravářka

Praha 10 - Hostivař, Praha 5 - Stodůlky, Praha 6 - Ruzyně, Praha 6 - Liboc, Praha 5 - Hlubočepy, Praha 4 - Komořany, Praha 4 - Braník, Praha 5 - Smíchov, Praha 4 - Podolí, Praha 6 - Dejvice, Praha 4 - Nusle, Praha 1 - Nové Město, Praha 1 - Staré Město, Králův Dvůr, Unhošť, Lety, okres Praha-západ, Hostivice, Středokluky, Kladno, Tuchoměřice

Vaše práva při zrušení dovolené zaměstnavatelem

Zaměstnavatel určuje čerpání dovolené svých zaměstnanců. Zjistěte, kdy může zaměstnavatel zrušit dovolenou, i tu, kterou již máte zaplacenou, nebo vás v průběhu dovolené z ní odvolat zpět do práce. Ukážeme vám, co všechno následně zaměstnavatel musí zaplatit.

Přehledně: základní povinnosti zaměstnance

Dohoda o pracovní činnosti a vše, co vás zajímá

Kdo podává daňové přiznání za zaměstnance

Odpovědi na otázky při péči o osobu blízkou

Péče o osobu blízkou není jednoduchá, je náročná časově, psychicky a často i finančně. Zodpovíme všechny vaše dotazy, abychom vám v této situaci pomohli. Vysvětlíme si, kdo je to osoba blízká, jaké jsou vaše povinnosti jako pečující osoba. Povíme si vše o příspěvku na péči, kdo, kde a jak o příspěvek žádá, co je možné z příspěvku zaplatit. Jak je možné skloubit vaši práci s péčí; na co jako zaměstnanec máte nárok. A v neposlední řadě i jak péči o osobu blízkou ukončit.

Odbory - proč a jak je založit

Jak najít práci nebo brigádu na mateřské dovolené

Jak na ukončení pracovního poměru dohodou? Využijte vzor

Co dělat, když vám zaměstnavatel nezaplatil

Poradíme vám, co dělat, když zaměstnavatel neplatí mzdu a co dělat, když zaměstnavatel neplatí sociální a zdravotní pojištění. Nevyplacená nemocenská? I s tím vám poradíme. Dozvíte se také, jak správně podat stížnost na zaměstnavatele.

Jak napsat životopis - online vzor

Životopis je vaší první vizitkou, kterou se představujete potenciálnímu zaměstnavateli. Je to dokument, který shrnuje vaše vzdělání, pracovní zkušenosti, dovednosti a zájmy. Jak ale napsat životopis, který bude poutavý, přehledný a profesionální? Co by měl životopis obsahovat a co naopak vynechat? Jak se odlišit od ostatních uchazečů o práci? A jak napsat motivační nebo průvodní dopis? V tomto článku vám poradíme, jak vytvořit životopis podle nejnovějších trendů a jak se vyhnout nejčastějším chybám. Přečtěte si naše tipy a uvidíte, že psaní životopisu nemusí být tak složité, jak se zdá.

auto Beroun bonus dělník den dění hledám HR IT job Kladno měsíc místo možnost nabídka náplň práce nové operátor plat práce pracovní pracovní nabídka Praha prostředí Rakovník Rudná směny společnost stravování telefon třídění týden ubytování výdělek výkon výroba zdarma Zruč životopis dar dny dohodou firemní jídla kontakt kov materiál měsíční místo výkonu práce náplň PR přátelský případ přístup stav tým volna výběr výroby závod zkušenost