Výroba legendárních stavebnic | měsíčně až 30 800 Kč - svoz

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Práce vhodná také pro absolventy
Lokalita Rakovník
Firma ProJobEU s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Průmyslová a chemická výroba, Dělník / Dělnice, Dělník / Dělnice, Operátor / operátorka výroby, Operátor / operátorka průmyslové výroby
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda 30.800 – 32.000 Kč

ProJobEU s.r.o.

Pro rodinnou společnost, která je jedním z největších výrobců herních materiálů na světě, hledáme šikovné operátory a operátorky do výroby. Neváhejte a přidejte se k nám – nástup ihned i dohodou. Život je hezčí, když Vás práce baví.

NABÍZÍME

  • Hodinovou mzdu 153 Kč/hod.
  • Noční příplatek 15,30 Kč/hod. (cca 1055 Kč měs.)
  • Víkendový příplatek 15,30/hod. (cca 1055 Kč měs.)
  • Výkonnostní prémie 2 300 Kč
  • Stravování v závodní jídelně - cena jídla od 20 Kč (výběr z 5 jídel)
  • Svozovou dopravu ZDARMA – Beroun, Tuchlovice, Praha Letiště, Loděnice, Rudná, Rakovník
  • 50% slevu na stavebnice ve firemním obchůdku (platí po odpracovaní 3 měsíců)
  • Týdenní zálohy 1 500 Kč po odpracování minimálně čtyř směn
  • Bonus za doporučení známého 5 000 Kč
  • Přátelský přístup koordinátora

PRACOVNÍ NÁPLŇ

  • Jednoduchá práce – balení, třídění a kompletování stavebnic
  • Čisté a moderní prostředí
  • Práce v nepřetržitém provozu – 12 hodinové směny (2 ranní, 2 noční a 4 dny volna)
  • Místo výkonu práce: Kladno

POŽADUJEME

  • Manuální zručnost a fyzickou zdatnost
  • Zkušenost s práci na směny
  • Chuť pracovat

Zaujala Vás naše pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj životopis. V případě dotazů nás kontaktujte na telefonním čísle zobrazit tel. číslo nebo bezplatně na zobrazit tel. číslo . Těšíme se na Vás! Tým ProJob.

Benefity

  • Finanční bonusy / prémie Finanční bonusy / prémie
  • Zálohy ze mzdy Zálohy ze mzdy
  • Příspěvek na stravování Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na dopravu Příspěvek na dopravu
  • Přátelské prostředí Přátelské prostředí

  • Kladno
  • Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.
  • 40 000 – 45 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 22. dubna
  • Žatec, Louny
Zveřejněno: 24. dubna
  • Postoloprty
  • KB - BLOK systém, s.r.o.
  • 31 000 – 34 000 Kč
    Benefity:
  • Slevy na firemní zboží
  • Závodní stravování
  • Parkoviště
  • 33 000 Kč
    Benefity:
  • Slaný
  • 35 000 – 42 000 Kč
  • Slaný
  • 38 000 – 47 000 Kč
  • Rakovník
  • MA ELEKTRO s.r.o.
  • 21 300 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 4. dubna
  • Rakovník
  • IC - AUMONT, s.r.o., organizační složka
  • 27 500 – 33 000 Kč
  • Rakovník
  • Autostop, spol. s r. o.
  • od 25 000 Kč
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 29. února
  • Rakovník
  • Ekomontec CZ s.r.o.
  • 29 200 – 34 000 Kč
  • Rakovník
  • od 40 000 Kč
  • Smíchov, Praha
  • Fakultní základní škola a mateřská…
  • 35 000 – 47 000 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
    Benefity:
  • Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie
  • Firemní akce
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na vzdělávání
  • Přátelské prostředí
Zveřejněno: 22. srpna
  • Výškov, Louny
  • ELNA Servis Počerady, s.r.o.
  • 32 000 – 38 000 Kč

ManpowerGroup s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., LEPŠÍ PRÁCE s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., I N T E G R O a. s., Advantage Consulting, s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., HOFMANN WIZARD s.r.o., ProJobEU s.r.o., ARAMARK, s.r.o., AD SECURITY s.r.o., Delirest services s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, NKT s.r.o., SKYCLEAN s.r.o., Správa uprchlických zařízení Ministerstva vnitra, DISPONERO s.r.o., CRI ameba.eu, s.r.o., JOB LEADER EUROPE s.r.o., KB - BLOK systém, s.r.o., Trenkwalder a.s., SULCO Automotive Group, s.r.o., OPTIMA RECRUITMENT EUROPE, s.r.o., MCE Slaný s.r.o., Swisspearl Česká republika a.s., MA ELEKTRO s.r.o., IC - AUMONT, s.r.o., organizační složka, Workforce Solutions s.r.o., ASPO AP s.r.o., ANEXIA s.r.o., Ekomontec CZ s.r.o., LITOZ PLAST s.r.o., PENTRE KOVO CZ, spol. s r.o., Autostop, spol. s r. o., PRAVE Rakovník, akciová společnost

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Balení zásilek, Skladník / Skladnice, Kuchař / Kuchařka, Pomocný pracovník / pracovnice v gastronomii, Dělník / Dělnice, Seřizovač / seřizovačka strojů, Uklízeč / Uklízečka, Zámečník / Zámečnice, Hospodář / Hospodářka, Montážník / Montážnice, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Podlahář / Podlahářka, Svářeč / Svářečka, Autoelektrikář / Autoelektrikářka, Kontrolor / Kontrolorka, Nástrojář / Nástrojářka, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Servisní technik / technička, Technik / technička výroby, Chovatel / Chovatelka, Ošetřovatel / ošetřovatelka zvířat, Technik / technička v zemědělství, Elektroinženýr / Elektroinženýrka, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektrikář / Elektrikářka, Montážník / montážnice, Kontrolor / kontrolorka kvality, Obsluha strojů, Opravář / Opravářka, Technik / technička automatizace

Cerhovice, Rakovník, Kladruby, okres Rokycany, Kladno, Podbořany, Králův Dvůr, Tis u Blatna, Žebrák, Žatec, okres Louny, Unhošť, Louny, Postoloprty, Beroun, Slaný, Beroun-Závodí, Beroun, Staňkovice, okres Louny

Vizitka v nové práci - strukturovaný životopis, vzor

Vše o hmotné odpovědnosti + VZORY ZDARMA

Zaměstnavatel nechce převzít výpověď

Ukážeme vám, kdo může ve společnosti výpověď převzít, a dva způsoby, jak si nechat přijetí výpovědi zaměstnavatelem potvrdit. Poradíme vám, jak postupovat, pokud váš zaměstnavatel odmítl převzít výpověď.

Rekvalifikační kurzy od úřadu práce

Přestávky v práci - kdy máte nárok na volno

Ukážeme vám, kdy máte nárok na placenou a kdy na neplacenou přestávku. V jakých případech vás zaměstnavatel může povolat do práce i v době vašeho zákonného volna. Vše si vysvětlíme na konkrétních případech přestávek u různě dlouhých směn.

Práce ve svátek - nejčastější otázky a odpovědi

Pracovní smlouva na dobu určitou i neurčitou, její obsah a vzor

Jednoduché ukončení dohody o pracovní činnosti

Jak zajistíte prodloužení pracovní smlouvy

Přehled otázek a odpovědí na pracovním pohovoru

Beroun bonus den dění hledám IT job Kladno měsíc místo nabídka nové operátor plat práce pracovní pracovní nabídka Praha prostředí příplatek Rakovník Rudná směny společnost stravování telefon třídění týden víkend výkon výroba zdarma Zruč životopis dar dny dohodou firemní jídla kontakt kov materiál místo výkonu práce PR prémie přátelský případ přístup stav tým volna výběr výkonnost výroby závod zkušenost