Práce: Péče o zákazníky - eshop s módou, super mzda s bonusy #6zbuY

lokalita: Břeclav zadavatel: INDEX NOSLUŠ s.r.o. Odpovědět na inzerát

Náplň práce:

  • Hledáte zajímavou a různorodou práci, baví Vás komunikace s lidmi a chcete být při rozjezdu nového projektu? Pak hledáme právě Vás! Pro nově vznikající call centrum mezinárodního e-shopu s oblečením hledáme nové kolegy a kolegyně. Vaší náplní práce bude vyřizování klientských požadavků, dotazů a reklamací v češtině – nikoli aktivní prodej! Není třeba žádná předchozí praxe, vše Vás rádi naučíme – důležité je Vaše nadšení, pro-klientský přístup a chuť na sobě dále pracovat.
  • Nabízíme Vám kromě zajímavé mzdy, která může dosáhnout po zkušební době až 39.000 Kč i mnoho benefitů – od proplácení doby nemoci 100% mzdou až po příspěvek na sport, stravenky či oddychovou zónou přímo na pracovišti.

Toto nové call centrum se otevírá v Bratislavě, to by tedy bylo i Vaše místo výkonu práce, pokud je navíc Vaše bydliště ve vzdálenosti nad 200 km od Bratislavy, dostanete i příspěvek 600 euro na zajištění ubytování (tedy cca 15.000 Kč), a pomůžeme Vám i s hledáním vhodného ubytování. V tomto případě Vám i 6 dní od nástupu zaplatíme hotel a během té doby pomůžeme s vyřešením formalit kolem nového bydlení a s přestěhováním. Po zkušební době je zde v řešení i možnost příspěvku na dopravu.

Nabízíme:

  • zajímavou mzdu: fixní složku ve výši 1.150 Euro (tedy cca 29.600 Kč), po zkušební době navíc osobní ohodnocení až 20% ze mzdy dle Vašeho výkonu (tedy až cca 230 euro – 5.900 Kč) + příplatky, můžete si tedy vydělat cca až 39.000 Kč!
  • extra příplatky za pozdní pracovní směny a víkendy
  • příspěvky na stravenky nad rámec zákona
  • po zkušební době možnost příspěvku na dojíždění nebo parkovací místo pro auto, kolo
  • 3 dny dovolené navíc
  • 3 dny zdravotní dovolené navíc (sick days)
  • 100% proplácení pracovní neschopnosti
  • životní a neživotní pojištění, příspěvek do III. pilíře
  • zvýhodněný poplatek za nadstandardní zdravotní péči, plně hrazený z naší strany po jednom roce
  • karta MultiSport – přístup do sportovních zařízení v 360 městech v Čechách i na Slovensku
  • štědrý bonus za doporučení nových kolegů
  • příjemné pracovní prostředí s kvalitním odpočinkovým zázemím (kuchyňka s jídelnou, chill-out zóna, Xbox, stolní fotbal, masážní křeslo, knihovna…)
  • mezinárodní tým je skvělou příležitostí procvičovat cizí jazyky
  • týmové aktivity – vánoční večírek, bowling, plážový volejbal, tajný Santa, dny pro zdraví (zdravé snídaně, fit přednášky, masáže, jóga…), neformální pátky…
  • možnost kariérního růstu

Požadujeme:

  • ukončené středoškolské vzdělání
  • komunikativní znalost angličtiny
  • uživatelskou znalost práce na PC
  • komunikativnost, pro klientský přístup

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Lokalita

Břeclav

Pracovní poměr

Pracovní smlouva

Požadované vzdělání

Odborné vyučení bez maturity

Typ úvazku

Plný úvazek

Mzda

29.600 – 39.000 Kč

Kontaktní osoba

Eva Březinová

Telefon

zobrazit telefonní číslo

Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát
Toplist