Volné místo ve firmě INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Péče o zákazníky - eshop s módou, super mzda s bonusy

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Břeclav
Firma INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Kategorie Administrativa, zákaznický servis, Marketing, reklama, média a PR, Služby, umění a kultura
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Hrubá mzda 29.600 – 39.000 Kč

O nás

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Náplň práce: Hledáte zajímavou a různorodou práci, baví Vás komunikace s lidmi a chcete být při rozjezdu nového projektu? Pak hledáme právě Vás! Pro nově vznikající call centrum mezinárodního e-shopu s oblečením hledáme nové kolegy a kolegyně. Vaší náplní práce bude vyřizování klientských požadavků, dotazů a reklamací v češtině - nikoli aktivní prodej! Není třeba žádná předchozí praxe, vše Vás rádi naučíme - důležité je Vaše nadšení, pro-klientský přístup a chuť na sobě dále pracovat. Nabízíme Vám kromě zajímavé mzdy, která může dosáhnout po zkušební době až 39.000 Kč i mnoho benefitů - od proplácení doby nemoci 100% mzdou až po příspěvek na sport, stravenky či oddychovou zónou přímo na pracovišti. Toto nové call centrum se otevírá v Bratislavě, to by tedy bylo i Vaše místo výkonu práce, pokud je navíc Vaše bydliště ve vzdálenosti nad 200 km od Bratislavy, dostanete i příspěvek 600 euro na zajištění ubytování (tedy cca 15.000 Kč), a pomůžeme Vám i s hledáním vhodného ubytování. V tomto případě Vám i 6 dní od nástupu zaplatíme hotel a během té doby pomůžeme s vyřešením formalit kolem nového bydlení a s přestěhováním. Po zkušební době je zde v řešení i možnost příspěvku na dopravu. Nabízíme: - zajímavou mzdu: fixní složku ve výši 1.150 Euro (tedy cca 29.600 Kč), po zkušební době navíc osobní ohodnocení až 20% ze mzdy dle Vašeho výkonu (tedy až cca 230 euro - 5.900 Kč) + příplatky, můžete si tedy vydělat cca až 39.000 Kč! - extra příplatky za pozdní pracovní směny a víkendy - příspěvky na stravenky nad rámec zákona - po zkušební době možnost příspěvku na dojíždění nebo parkovací místo pro auto, kolo - 3 dny dovolené navíc - 3 dny zdravotní dovolené navíc (sick days) - 100% proplácení pracovní neschopnosti - životní a neživotní pojištění, příspěvek do III. pilíře - zvýhodněný poplatek za nadstandardní zdravotní péči, plně hrazený z naší strany po jednom roce - karta MultiSport – přístup do sportovních zařízení v 360 městech v Čechách i na Slovensku - štědrý bonus za doporučení nových kolegů - příjemné pracovní prostředí s kvalitním odpočinkovým zázemím (kuchyňka s jídelnou, chill-out zóna, Xbox, stolní fotbal, masážní křeslo, knihovna...) - mezinárodní tým je skvělou příležitostí procvičovat cizí jazyky - týmové aktivity – vánoční večírek, bowling, plážový volejbal, tajný Santa, dny pro zdraví (zdravé snídaně, fit přednášky, masáže, jóga...), neformální pátky... - možnost kariérního růstu Požadujeme: - ukončené středoškolské vzdělání - komunikativní znalost angličtiny - uživatelskou znalost práce na PC - komunikativnost, pro klientský přístup

  • Liberec
  • McDonald's
  • 25 900 – 27 500 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • Firemní akce
  • Pružná pracovní doba
  • Vzdělávací kurzy
  • Slevy na firemní zboží
  • Příspěvek na sport
  • Občerstvení na pracovišti
Zveřejněno: 27. dubna

HOBRA - Školník s.r.o., Mgr. Miroslav Čapka, ČSOB Stavební spořitelna, a.s., GUMOTEX, akciová společnost, MobileGear s.r.o., Restaurace Mikulov C s.r.o., Česká spořitelna, a.s., VAG s.r.o., Amikov job, s.r.o., AC Jobs, s.r.o., BLANÁŘ NÁBYTEK,a.s., Město Dubňany, Phuc Ha Quang, Krajská hygienická stanice Jihomoravského kraje se sídlem v Brně, LINTAR quality services s.r.o., Thi Phuong Nga Pham, STAVIKA s.r.o., Petrošová Marcela, Mgr. - soudní exekutorka, Slovan Real s.r.o., BORS LOGISTICS s.r.o., BORS SERVIS s.r.o., SHTIV PLUS s.r.o., YONG KANG s.r.o., Včelák res. s.r.o., ŠEDOVÁ clean service, o. p. s., TIREX AUTOPLACHTY s.r.o., Město Hodonín, Montpetrol - Plus, s.r.o., ŠEDOVÁ perfect service, o.p.s., PNEU PLUS s.r.o., MONTGAS, a.s., Lucie Rotreklová, LINDEN s.r.o., Girasole, sdružení pro pomoc a rozvoj z. s., RUSTIKAL, s.r.o., Đăng Hung Nguyen, Kovo Staněk, s.r.o., MACEK a SYN, s.r.o., T Machinery a.s., Agrokoncern a.s., ALBEWA Handels s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Asistent / Asistentka, Back office pracovník / pracovnice, Fakturant / Fakturantka, Office manager, Pracovník / pracovnice správy pohledávek, Recepční, Referent / Referentka, Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Telefonní operátor / operátorka, Dispečer / Dispečerka, Bankovní pracovník / pracovnice, Bankovní specialista / specialistka, Finanční analytik / analytička, Finanční poradce / poradkyně, Osobní bankéř / bankéřka, Pojišťovací poradce / poradkyně, Účetní, Úvěrový specialista / specialistka, Barista / Baristka, Barman / Barmanka, Číšník / Servírka, Obsluha lidí, Pomocný pracovník / pracovnice v gastronomii, Data Scientist, Obchodník / Obchodnice, Pokladní, Prodavač / Prodavačka, Malíř a natěrač / Malířka a natěračka, Manikér a pedikér / Manikérka a pedikérka, Opravář / Opravářka, Pracovník / pracovnice ve službách, Odborný pracovník / pracovnice, Sociální pracovník / pracovnice, Terapeut / Terapeutka, Oblastní manažer / manažerka, Výkonný ředitel / ředitelka, Automechanik / Automechanička, Lakýrník / Lakýrnice, Operátor / operátorka v energetice, Revizní technik / technička, Úředník / Úřednice, Pokojová služba, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně, Restauratér / Restauratérka, Pracovník / pracovnice úklidové služby, Výtvarný umělec / umělkyně

Celá ČR, Břeclav, Mikulov, okres Břeclav, Hodonín, Brumovice, okres Břeclav, Dubňany, Lednice, Hustopeče, Klobouky u Brna, Ratíškovice, Stavěšice, Pasohlávky

Jak na ukončení pracovního poměru ze zdravotních důvodů

Kdo je THP pracovník a jaký má plat

Česká tisková kancelář - její role a význam

Česká tisková kancelář (ČTK), stojící jako maják nezávislého zpravodajství, je veřejnoprávní zpravodajská agentura v České republice. Tento článek vás provede jejím unikátním obchodním modelem, který nepotřebuje státní dotace, a objasní, jak ČTK poskytuje rychlé a objektivní informace, jež jsou zásadní pro české novináře a veřejnost. Odhalte, jak se organizace přizpůsobuje digitální době a podporuje svobodu tisku.

Trainee program – první práce pro absolventy

Vše, co potřebujete vědět o rodičovské dovolené

Novinářské syndikáty a asociace - na koho se obrátit při sdílení pracovních témat

Vizitka v nové práci - strukturovaný životopis, vzor

I vy se na pohovoru ptejte! Jaké jsou typy testování

Jak napsat životopis - online vzor

Životopis je vaší první vizitkou, kterou se představujete potenciálnímu zaměstnavateli. Je to dokument, který shrnuje vaše vzdělání, pracovní zkušenosti, dovednosti a zájmy. Jak ale napsat životopis, který bude poutavý, přehledný a profesionální? Co by měl životopis obsahovat a co naopak vynechat? Jak se odlišit od ostatních uchazečů o práci? A jak napsat motivační nebo průvodní dopis? V tomto článku vám poradíme, jak vytvořit životopis podle nejnovějších trendů a jak se vyhnout nejčastějším chybám. Přečtěte si naše tipy a uvidíte, že psaní životopisu nemusí být tak složité, jak se zdá.

Jednoduché ukončení dohody o pracovní činnosti

AJ auto benefit bonus bonusy CV dění důležité EU hledám hodnocení HR IT komunikace masáže Městec mezinárodní místo možnost mzda mzdy náplň práce NDA nemoc nemoci neschopnost nové oblečení ohodnocení péče plat pojištění práce pracovní pracovní neschopnost pracovní prostředí praxe proplácení prostředí příplatky příspěvek reklama růst řízení sick day směny sport stěhování stravenky ubytování vhodné víkend výkon vzdělání zdraví zdravotní znalost životní pojištění centrum daně dar dny doby dovolené hotel jazyk kariérní karta kolegyně kov kvalitní masáž místo výkonu práce možnost kariérního růstu na pracovišti náplň národní navíc osobní PC PR prodej projekt příjemné příjemné pracovní prostředí příležitost případ příspěvky přístup rámec řešení schopnost schopnosti standard tým uživatel večírek vydělat zákazník zdravé zkušební životní