Lehká práce se stavebnicemi v rodinné společnosti - Kladno

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Kladno
Firma ProJobEU s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Technické obory, Ostatní
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda 20.000 – 25.000 Kč

ProJobEU s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Popis pracovní pozice

  • vybalování, třídění či následné kompletování a balení stavebnice LEGO
  • práce v klidném a čistém prostředí
  • práce ve stoje i v sedě
  • práce v nepřetržitém provozu (2× denní, 2× noční, následně 4 dny volna)

Nabízíme

  • měsíční výdělek 23 000 Kč
  • možnost ubytování
  • svozový autobus z Berouna, Loděnic, Mostu, Louny, Slaný
  • mobilní tarif → NEOMEZENÉ VOLÁNÍ a SMS + 1,5 GB dat po splnění měsíčního fondu ZDARMA
  • srovnatelné podmínky s kmenovými zaměstnanci
  • měsíční prémie
  • dotované stravování /od 14 Kč/oběd/
  • možnost práce přesčas
  • možnost záloh
  • profesionální přístup koordinátorů

Požadujeme

  • věk od 18 let
  • ochotu pracovat ve směnném provozu
  • spolehlivost

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat na telefonním čísle: zobrazit tel. číslo nebo navštivte naši pobočku na adrese: Sokolovské náměstí 259/19 Liberec.

Elektromontér

Nutně vás hledají
  • Praha
  • TECHNOLOGIE BUDOV s.r.o.
  • 40 000 – 55 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro cizince
    Benefity:
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Služební auto
  • Vzdělávací kurzy
  • Lékařská péče
  • Kafetérie
  • Zálohy ze mzdy
Zveřejněno: 23. dubna
  • Kladno
  • Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.
  • 40 000 – 45 000 Kč
Zveřejněno: 22. dubna
  • Slaný
  • 35 000 – 42 000 Kč
Zveřejněno: 24. dubna
  • Chrášťany, Praha-západ
  • ECOM spol. s r.o.
  • 35 000 – 39 000 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat
  • Příspěvek na stravování
  • Přátelské prostředí
  • Občerstvení na pracovišti
  • Parkoviště
  • Liboc, Praha
  • Základní škola Dědina, Praha 6,…
  • 10 000 – 20 000 Kč
    Benefity:
  • Pružná pracovní doba
  • Praha
  • Asper Ut s.r.o.
  • 35 000 – 38 000 Kč
včerejší
  • Mariánské Lázně
  • Siempelkamp Handling Systeme BOHEMIA, s…
  • 26 000 – 40 000 Kč
Zveřejněno: 17. října
  • Čáslav
  • INPRO Čáslav s.r.o.
  • 17 000 – 25 000 Kč
  • Ústí nad Orlicí
  • Rieter CZ s.r.o.
  • od 19 000 Kč
  • Německo
  • Dünkel & Keller Personalservice GmbH
  • 1 794 €
  • Dejvice, Praha
  • Milident s.r.o.
  • od 20 000 Kč
  • Zkrácený úvazek
  • Vysoké Mýto
  • SMÉKALOVO PEKAŘSTVÍ spol. s r.o.
  • 17 000 – 18 000 Kč

TECHNOLOGIE BUDOV s.r.o., DoDo Czech s.r.o., Formet, s.r.o., D-Eco Friendly Company s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., HOFMANN WIZARD s.r.o., ProJobEU s.r.o., ARAMARK, s.r.o., EUROPA Union Service a.s., AD SECURITY s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Delirest services s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, PORR a.s., OBB stavební materiály, spol. s r.o., Česká pošta, s.p., LEPŠÍ PRÁCE s.r.o., B+N Czech Republic Facility Services s.r.o., L & L Products, s.r.o., ECOM spol. s r.o., Nielsen CZ s.r.o., Základní škola Dědina, Praha 6, Žukovského 6, FILSON s.r.o., SKYCLEAN s.r.o., 3plus interier s.r.o., Swisspearl Česká republika a.s., PLAS s.r.o., XXXLutz, Kaufland Česká republika v.o.s., OPTIMA RECRUITMENT EUROPE, s.r.o., Trenkwalder a.s., SULCO Automotive Group, s.r.o., Talentinno s.r.o., MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o., CentralWork s.r.o., FIEGE s.r.o., VENTURA Food & Catering, s.r.o., KLENOTA s.r.o., Lagardere Travel Retail, a.s., Barrandov Studio a.s., Etimos Human s.r.o., Skanska a.s., ProfesKontakt, s.r.o., AC Jobs, s.r.o., Novitim s.r.o., O.K. SERVIS BioPro, s.r.o., Asper Ut s.r.o., LANDECO s.r.o., OK klima s.r.o., CigDus s.r.o., Kongresové centrum Praha, a.s.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Balení zásilek, Disponent / disponentka dopravy, Kurýr / Kurýrka, Poštovní doručovatel / doručovatelka, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Taxikář / Taxikářka, Závozník / Závoznice, Kuchař / Kuchařka, Pomocný pracovník / pracovnice v gastronomii, Obsluha lidí, Prodavač / Prodavačka, Dělník / Dělnice, Krejčí / Švadlena, Obsluha strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Tkadlec / Tkadlena, Uklízeč / Uklízečka, Zámečník / Zámečnice, Hospodář / Hospodářka, Montážník / Montážnice, Podlahář / Podlahářka, Přípravář / Přípravářka, Stavbyvedoucí, Stavební dozor, Stavební inženýr / inženýrka, Stavební technik / technička, Projektový / projektová manažerka, Autoelektrikář / Autoelektrikářka, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Servisní technik / technička, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrikář / Elektrikářka, Montážník / montážnice, Technik / technička telekomunikací, Kontrolor / kontrolorka kvality, Pracovník / pracovnice prádelny, Opravář / Opravářka

Praha 6 - Ruzyně, Praha 6 - Liboc, Praha 5 - Stodůlky, Praha 6 - Dejvice, Praha 7 - Troja, Praha 5 - Smíchov, Praha 1 - Staré Město, Praha 5 - Hlubočepy, Rudná, okres Praha-západ, Chrášťany, okres Praha-západ, Jinočany, Velvary, Kralupy nad Vltavou, Beroun-Závodí, Beroun, Beroun, Roztoky, okres Praha-západ, Kozomín, Klecany, Postřižín, Králův Dvůr, Úžice, okres Mělník

Vše o služebním autě k soukromým účelům

Jak napsat životopis - online vzor

Životopis je vaší první vizitkou, kterou se představujete potenciálnímu zaměstnavateli. Je to dokument, který shrnuje vaše vzdělání, pracovní zkušenosti, dovednosti a zájmy. Jak ale napsat životopis, který bude poutavý, přehledný a profesionální? Co by měl životopis obsahovat a co naopak vynechat? Jak se odlišit od ostatních uchazečů o práci? A jak napsat motivační nebo průvodní dopis? V tomto článku vám poradíme, jak vytvořit životopis podle nejnovějších trendů a jak se vyhnout nejčastějším chybám. Přečtěte si naše tipy a uvidíte, že psaní životopisu nemusí být tak složité, jak se zdá.

Kdy vám musí schválit neplacené volno + VZOR

Velký přehled o ošetřování člena rodiny - OČR

Přehledně: vše o brigádě nebo práci v důchodu

Nerovnoměrná pracovní doba s příklady

Jak napsat životopis, vzor v češtině a angličtině

Než odpovíte na inzerát ve své vysněné společnosti, je třeba mít připravený strukturovaný profesní životopis, který zaujme a sdělí vše potřebné. Pojďme si říci, jak správně napsat životopis, co napsat do životopisu. Poradíme, jaká je správná struktura životopisu. Společně si připravíme strukturovaný profesní životopis v češtině a angličtině a odpovíme na otázky, zda je nutné přidávat fotografii, zda máte koníčky a zájmy v životopise uvádět a mnohé další.

I vy se na pohovoru ptejte! Jaké jsou typy testování

Vše o hmotné odpovědnosti + VZORY ZDARMA

Poradíme, jak si vybrat práci, která vás bude bavit

Není jednoduché vybrat novou společnost, ve které budete několik let pracovat, spolupracovat s ostatními kolegy, do budoucna i předávat své znalosti a své zkušenosti nováčkům. Jak si vybrat práci, ať již jste absolventem či jen chcete práci změnit, probereme v našem článku, kde se zaměříme na výběr oboru i na další klíčové parametry. Pro inspiraci přidáme i obory, o které bude největší zájem.

auto Beroun den dění fond IT Kladno Liberec Louny mobil mobilní tarif Most možnost náplň práce okolo plnění podmínky pozice práce pracovní pracovní pozice prostředí přesčas slaný Sokolov společnost společnosti stravování tarif telefon třídění ubytování výdělek zdarma dar dny kontakt měsíční mobilní náplň PR prémie případ přístup stav volna zaměstnanci